BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

obzirom da smo propustili ponedjeljak, ovaj tjedan bas i ne idu dionice po mojim pretpostavkama, tako da bih bio slobodan da ce vec iduci tjedan podosta toga biti gore….tako i BELJE se očekuje oko 410-420 kuna, DDJH se očekuje oko 400tinjak kuna (ne prodavati, ide to još gore), TNSA će se stabilizirati na 10k dok ne dođu izvješća, a onda tko strpljiv od 5-6 mjeseca može imati u portfelju dionice koje će vrijediti 20 000.
Nadalje SNHO ide jako dobro i njega možemo očekivati oko 400 kunića do kraja idućeg tjedna. Bit će tu pomaka i sa Končarevcima, ADRIS ide up up, PIKR se očekuje na 1200 kuna.

Sve u svemu, to je ovako jedna odokativna ( činjenicama potkrepljena ) analiza.

A možda znam što netko ne zna [smiley1][smiley1]

Svima lijepi pozdrav i uživajte u ovako lijepo vremenu.

Može li netko komentirati elku? Dionica koja je po mojem skromnom mišljenju podcijenjena barem 100%_[smiley8][smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

Što svi vide u toj PETROKEMIJI. Firma vapi za rekonstrukcijom. Ne znam da li to slovenci opet filaju ili je nešto novo na pomolu?_[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]


Što svi vide u toj PETROKEMIJI. Firma vapi za rekonstrukcijom. Ne znam da li to slovenci opet filaju ili je nešto novo na pomolu?_[smiley8][smiley8]

Pročitaj malo postove i internetske stranice…
Da ,kao i ina,žudi za rekonstrukcijom,no njen potencijal je ogroman i spada među regionalne divove u toj branši.
Privatizacija će pokazati koliko su kupci spremni platiti unatoč tome što ih očekuju dodatna ulaganja pa i u restrukturiranje.Struktura prvih deset dioničara govori puno o potencijalu toga događaja,a i kretanje dionice u zadnje vrijeme.
Nije čađa sve što sija[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Ljudi sta mislite o INI gdje ce biti na kraju godine?

Ko visoko leti nisko pada


Ljudi sta mislite o INI gdje ce biti na kraju godine?

Gospoda brokeri iz (dva slova) fonda vele 3800!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Koji?
AZ, ZB, KD?
Tko zna koliko ce ina vrijediti.
JA cak mislim do 4000.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Koji?
AZ, ZB, KD?
Tko zna koliko ce ina vrijediti.
JA cak mislim do 4000.


KD

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Može li netko komentirati elku? Dionica koja je po mojem skromnom mišljenju podcijenjena barem 100%_[smiley8][smiley8][smiley8]

Šuti i dokupljuj i budi sretan da i kod nas još ima podcijenjenih dionica…Budi strpljiv, isplatit će ti se.

Mene više kopka trenutak kad ovaj rolercoster dođe na vrh brijega pa krene nizbrdo…
E to treba pogoditi!

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Kada otprilike dolazi do isplate dividende, ako je ima naravno? Mislim općenito, u travnju, svibnju?

Kod Ine nije u pitanju vrh cijene nego je vremenski određena, dakle bitno je vrijeme koje prolazi (najmanje 6 mjeseci od IPO-a) a koja cijena bude tada (bit će puno veća nego sada) je tek početna pozicija u slučaju preuzimanja. Onda ide još najmanje 30% gore.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close