BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

domaćica:


Evo i od mene par komentara: U godini u kojoj je preuzimanje Plive i IPO Ine imalo veći utjecaj na tržište nego početak pregora s EU, a razina ulagača se doslovno spustila sve do domaćice i kumice s placa…..

Molim lijepo, kolega, što imate protiv domaćice?

Mislim da je on citirao onu novinarku Večernjeg ili Jutarnjeg,nisam sigurn al sam danas pročitao,
koja je nastavila onu Prkinu teoriju o hrv. tržištu dionica kao o balončiću koji će se svaki
tren ispuhati…
Novinarka se preziva Šević[smiley2]

Trebao bi tu novinarku upoznati sa mojim frendom koji se preziva Radošević [smiley2]. Tko zna sto bi ispalo iz toga.

Milo, Rado ili Drago…..šević je šević…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Vjerujem da će tokom ovog tjedna slijedeće dionice dotaknuti navedene cijene:
Pljk 199
Tep 200
Pdba 2399
Lplh 499
Kosk-p 499
Kosn-p 2000
Sppl 69
Blkl 450
Brnk 499
Ipko 47
Ceba-p 1300
Pbz 1550
Itd.
Svima čestitam 01. 04. 2007.
…….iako je mail od prvog aprila, sad znamo targete pa se ne moramo čuti na p. m. hi,hi,hi

Jes, jedino je ovo za Ipko navlačenje….

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

do kada ce trajati ovakva dosljednost moderiranja?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

lijepo bih molio ako netko nešto može kazati kad će maistra prema 400-500 unaprijed zahvaljujem.


lijepo bih molio ako netko nešto može kazati kad će maistra prema 400-500 unaprijed zahvaljujem.

Kolega… kada bi postojalo tako nesto kao vidovitost na trzistima kapitala onda bi puno vise ljudi bilo jakooooo bogato 🙂

Analiza, pracenje dionice, novosti, spekulacija…. samo su neki od faktora koji trebate uzeti u obzir kod procjene kretanja cijene odredjene dionice

Pozz,
T.

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


lijepo bih molio ako netko nešto može kazati kad će maistra prema 400-500 unaprijed zahvaljujem.

što nebi još do 200 da se dokupi??[smiley1]. Za ulagača nije bitno kada če gore, ako vijeruje u dionicu. Za špekulacije pa treba malo više odradit što i Tycon preporučuje.

Kako je tehnika počela moglo bi biti svega, mislim da bi bilo ok da do kraja mjeseca dođe do brojke od 10000 kn, pa možemo slaviti…[smiley1]

Nova godišnja izvješća

http://www.transfer-biro.hr/default.aspx

Znam da ne spada u domenu dionica, al je “slatko” za pročitat.

“Mlijeko i tajkunčić” – pjesmica o Luki Rajiću
Business.hr
05.04.2007 09:03

Uza sve ozbiljne analize, predviđanja i komentare postoji i šaljiva interpretacija životnog puta Luke Rajića i prodaje Dukata Lactalisu. Priča o uzlaznom poslovnom putu donedavnog vlasnika Dukata te prodaji Lactalisu šaljivo interpretirana te uklopljena u dječju pjesmicu o zeki i potočiću kruži internetom pod naslovom “Mlijeko i tajkunčić”

Mlijeko i tajkunčić

U jednoj zimskoj noći
Tam gdje je Širok Brijeg,
Istovaren je kamion,
A teret prekri snijeg.
Taj teret bješe novac pust,
Svjež, opran, baš za rat,
Kamiondžija dobio
Tek Dukat zauzvrat.

Taj Dukat se oplodio
Kroz dug vremenski slijed,
Kamiondžiji tekli su
Čist keš, mlijeko i med.

Kamiondžija postade
Tajkunčić odabran,
Al zasiti se domaje
I ode živjet van.

I odluči tajkunčić
Da Dukat proda skup
Francuzima, jer Hrvat je
Za takav biznis glup.

I plače, plače Dukat mal
Za tajkunčićem tim,
I žali, žali mlijeko sad,
Žali srcem svim.

I tužno misli mlijeko
Da gdje je tajkun taj,
Možda pare nosi on
U tuđ švicarski kraj.

I sluša svaki Hrvat
Prodanog mlijeka plač:
Zar Francuz stvarno bio je
Jedini ponuđač?”

Odgovara tajkunčić:
“Daj, mlijeko, jebi se!
Voulez-vous coucher avec moi?
Parlez-vous français?”

I plače mlijeko i tuži
Za tajkunčićem tim,
Ništa mlijeko ne kuži –
That’s Croatian dream![smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Lijepa pjesma, ti si je skladao? Samo me zanima kako se sve ove godine nije pisalo tako o njemu nego sada kada je prodao Dukat.

Uvijek je bio kamiondžija i bogat čovjek.

New Report

Close