BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Broker mi je savjetovao KODT-R-A (navodno najrespektabilnija dionica u Koncaru i ocekuje se cijena veca od 3000 kn.
Sto vi ostali mislite???

Lijep pozdrav!!! [smiley2] [color=blue][/color]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

Mogao bi biti 33% u pravu….ne više.[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Vidjet ce se uskoro da sam imao pravo…
[smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]

koji show (pozitivni) u EU

Premješteno iz teme: [color=blue]SNHO (SN Holding d.d.)[/color]

šapnula mi ribica da je spor s državom dobijen. Nekako mi nije jasna brojka koja se vrti… navodno milijarda kuna. Jel to moguće? Što više to bolje … kako za koga[smiley7]

Lovac u mutnom


Broker mi je savjetovao KODT-R-A (navodno najrespektabilnija dionica u Koncaru i ocekuje se cijena veca od 3000 kn.
Sto vi ostali mislite???

Lijep pozdrav!!! [smiley2] [color=blue][/color]

bit će da ti se broker želi riješiti dionica pa će ih tebi uvaliti.


koji show (pozitivni) u EU

Sta ovi Svicarci izvode[smiley2]

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Vidim da nitko duuuugo nije orao po ovoj temi, pa da je ja pokušam reanimirati!!!?
Babaloo-SNHO cifra je preko 1 mld. i navodno, ponavljam navodno ovih dana je donesena presuda u njihovu korist, a tiče se Liburnia hotela. Kada će je objelodaniti…tko čeka, taj i dočeka…

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]

Vjerujem da će tokom ovog tjedna slijedeće dionice dotaknuti navedene cijene:
Pljk 199
Tep 200
Pdba 2399
Lplh 499
Kosk-p 499
Kosn-p 2000
Sppl 69
Blkl 450
Brnk 499
Ipko 47
Ceba-p 1300
Pbz 1550
Itd.
Svima čestitam 01. 04. 2007.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Broker mi je savjetovao KODT-R-A (navodno najrespektabilnija dionica u Koncaru i ocekuje se cijena veca od 3000 kn. Sto vi ostali mislite??? Lijep pozdrav!!! [smiley2] [color=blue][/color]

Što se tiče KODT-R ili P, broker te dobro savjetovao. Ako netko želi prihvatiti opkladu, tvrdim da će se spomenutom dionicom za manje od godinu dana trgovati po 3500 kn.
MTČ nemoj nipošto kupovati – vjerojatno će u stečaj. FIMA se tu malo zaletjela pa sad umjetno održava cijenu.
Pozdrav

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

to bi onda vjerojatno značilo ono što stvarno želim da znači jer sam dobro zaglibio prošli tjedan…

tko ne riskira ne prof…ma zaboravite! bolje je tko zna profitira!

Lovac u mutnom

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2007,4,1,trziste_kapitala,68811.jl

Postao dosadan već ovaj čovjek, barem meni, stalno trubi o korekciji cijena, a tržište stalno raste.I rasti će.
Da li je on uopće normalan , pitam se.
Što li je u glavi tom čovjeku?

Već krajem 11. mjeseca prošle godine, počela je njegova priča o napuhanosti cijena, onaj tko ga je poslušao pa otišao recimo u cash, propustio je silnu zaradu koju ostvarujemo , i ostvarivat čemo i dalje mi koji smo vjerovali i vjerujemo u ovo naše tržište.

Zna li on da se ova država približava EU, zna li on kako su se kretale dionice bivših zemalja pristupnica EU-u , u takvom razdoblju?

Ma ja mislim da zna, samo ..očigledno postoje neki drugi interesi.
Sramota, takve loše ” prognoze ” , pa ja se ne bih više pojavljivao u javnosti nakon ovakvih katastrofičnih prognoza , a tržiše mu dalo ovakve pljuske kakve mu stalno daje.

A i ti novinari, kao da je on jedini relevantnan da govori o tim stvarima.

A da mi njemu lijepo svi pošaljemo svaki od nas jedan lijepi…..

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close