BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]VIS (VIS d.d.) [/color]

Nema više VIS-a na 180 glavonjo !!!

Još malo i ode to iznad 200.

Premješteno iz teme: [color=blue]VIS (VIS d.d.) [/color]

Još malo pa nestalo. Promet najveći do sada kao i porast cijene.

Izgleda da je FIMA odlučila reći dosta niskim cijenama. Kad se pokupi još ovo do 185 odeeeeeeeeeeeeeeeeee…

Nije loše spomenuti i današnji limit cijene VIS-a 197,1560 ( cca 300 komada do blokade za sada )

Kad je vrijeme za izaći….danas ili sutra?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

[6. Donošenje odluke o upotrebi dobiti
7. Donošenje odluke o isplati dividende
CKLM saziva skupštinu,ali zna li ko kolika ća biti dividenda

Tona

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,3,22,luka_rajic,67555.jl

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Vječna borba špekulanata i investitora

Tržište kapitala je bojno polje za različite tipove igrača koji pokušavaju specifičnim strategijama i pristupima trgovanju ugrabiti svoj djelić burzovne sreće. Burzovnim arenama paradiraju raznoliki karakteri – od sitnih špekulanata koji imaju sva obilježja kockara do profesionalaca koji razrađuju složene ulagačke strategije tipujući samo na sigurno

http://www.transfer-biro.hr/2360.aspx

Oglasio se Lactalis: Dukat postaje nova baza za regiju

Nakon objave Dukata od 22. ožujka o sporazumu između Luke Rajića i Lactalisa u vezi s preuzimanjem 91,5 posto Dukatovih dionica, javnosti se prvi put obratila i Lactalis grupa.

Vaš link

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Oglasio se Lactalis: Dukat postaje nova baza za regiju Nakon objave Dukata od 22. ožujka o sporazumu između Luke Rajića i Lactalisa u vezi s preuzimanjem 91,5 posto Dukatovih dionica, javnosti se prvi put obratila i Lactalis grupa. Vaš link

Vjerojatno kao i Veljko Kadijević prije par dana
[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Nešto se Zapi u zadnje vrijeme poćeo tržiti . Ima li tko info kakav.

Što mislite o MTČ-R-A??? zadnja 155 kn ima dosta prostora za rast (doduše slabo likvidna, ali kad potegne-moglo bi biti lijepe zarade)????? [smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Nešto se Zapi u zadnje vrijeme poćeo tržiti . Ima li tko info kakav.

A sta ti treba info… nisi bio u HR zadnjih mjesec dana? ZAPI ce zbog KAPI imati jako jako puno posla

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pa nije KAPI stao s proizvodnjom da bi ovima svanulo duplo

New Report

Close