BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar se već doznalo za moje studijsko putovanje? Pih, kakva ste vi mala zemlja za velike tračeve. Toga nema ni plemenu Crne Noge, hi,hi,hi[smiley1]

– lako je na onom forumu tamo možete svi zainteresirani jednim autom.
– tu na ovom forumu bi vam trebao jedan ili više autobusa.
– a možda ste i vlasnik putničke agencije ?
– koliko košta jedan aranžman, i je li uključen sendvić u cijeni putovanja.
Pozdrav !

O kojem je forumu riječ? Ja pišem samo na poslovnom.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


O kojem je forumu riječ? Ja pišem samo na poslovnom.

– ma nemoj se praviti Francuz.
– još si dao puno ime i prezime i broj telefona.
– ja sam te odmah prepoznala po slici.
Pozdrav !

Hahaha netko se ocito zaje…. na tom forumu. To se zove dati si autogol u startu.

Najbolji im je dio neformalno gdje se može nači vrlo “zanimljivih” viceva

http://www.imamnovac.com/Forum/Thread.aspx?ThreadID=49

prekrasno, mogao bi i Ljubo Jurčić uskoro napraviti forum gdje će njegovih 13 obožavatelja pisati danonoćno jedan s drugim

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN

KuciloOro:

O kojem je forumu riječ? Ja pišem samo na poslovnom.

– ma nemoj se praviti Francuz.
– još si dao puno ime i prezime i broj telefona.
– ja sam te odmah prepoznala po slici.
Pozdrav !

Ponavljam da ja ne pišem na forumu imamnovac.com ( za one koji ne razumiju hrvatski književni jezik ).
A vas kolegice upozoravam da ću od moderatora tražiti zaštitu protiv vaših objeda i laži.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


evo par savjeta sa [url=”http://www.imamnovac.com”%5Dwww.imamnovac.com%5B/url%5D eto, pa se sad vi čudite pitanjima naših novih članova…ovo je napisano kao da je alfa i omega, doduše ima i par pristojnih savjeta, ali eto malo ovih da vidite kako se ljude krivo uči, tj. uči ih se da su ovo pravila investiranja.

Cayman jesi li pročitao cijeli članak? Jesi li primijetio “navodnike” nad “pravilima”? Tekst je napisan kako bi upozorio da trgovina dionicama nije tako jednostavna kako se želi prikazati u pojedinim knjigama ili forumima i da ne postoje čarobna pravila koja bi vam omogućila zaradu.

No s druge strane svatko se mora opeći na vlastitoj koži da nauči bez obzira što svi mi pričali.

Pozdrav,
Gordan

– ja sam te odmah prepoznala po slici. Pozdrav !


. A vas kolegice upozoravam da ću od moderatora tražiti zaštitu protiv vaših objeda i laži.”

– nikada na ovom forumu nisam lagala, ili navlačila na dionice.
– pišem kako sam te prepoznala po slici.
– pa sliku može svak staviti.
– meni je potpuno jasno o čemu se radi i tko to radi.
– a u te igre ja nisam uključena.
– sve u svemu to me je sve dobro nasmijalo .
– a Vi kolega, nemate se pravo na mene ljutiti, jer sve što sam napisala i piše na jednom forumu.
Pozdrav !

Ma tko bi se na tebe Ivana ljutio?!?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

cayman006:

evo par savjeta sa [url=”http://www.imamnovac.com”%5Dwww.imamnovac.com%5B/url%5D eto, pa se sad vi čudite pitanjima naših novih članova…ovo je napisano kao da je alfa i omega, doduše ima i par pristojnih savjeta, ali eto malo ovih da vidite kako se ljude krivo uči, tj. uči ih se da su ovo pravila investiranja.

Cayman jesi li pročitao cijeli članak? Jesi li primijetio “navodnike” nad “pravilima”? Tekst je napisan kako bi upozorio da trgovina dionicama nije tako jednostavna kako se želi prikazati u pojedinim knjigama ili forumima i da ne postoje čarobna pravila koja bi vam omogućila zaradu.

No s druge strane svatko se mora opeći na vlastitoj koži da nauči bez obzira što svi mi pričali.

Pozdrav,
Gordan

Kako bi bilo, Gordane, da za početak napraviš storno plagiranog nicka Kucilooro na svom forumu? Pa da se taj vaš cijenjeni korisnik koji mi je ukrao nick opeče na vlastitoj koži. Krađa nečeg tuđeg je uvijek bijedan početak svakog posla, pa i pisanja na forumu.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]


Onda je oprosteno! Bitrno je da ste unutra!

Belje je kao druga majka, unutra smo kao u majčinom trbuhu, meko i toplo, i bez strepnje, jer majka šalje hranu i vodu.

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]

Kuha se na mnogo fronta, a najmanje na Belju. Osim ako propuštamo nešto…
Belje tek gradi temelje za kuhinju, ali bit će to najljepša kuhinja ikad.

What we've got here is a failure to communicate...

New Report

Close