BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fer bi bilo da se H nalozima postavi donja granica količine ,

Pa postavljena je..2 dionice može ići pod H,mada bi ja H ukinuo i to je to…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

mmstanić-Pa postavljena je..2 dionice može ići pod H,mada bi ja H ukinuo i to je to…

Slažem se .


huck: ” Što mislite o MKTL-R-A, hoće li ova dionica biti hit dana? ” Umjesto sto postavljas ovakva pitanja radije preduhitri sve i budi prvi koji ce kupiti… to ce ti se sigurno isplatiti

U trenutku postavljanja pitanja imao sam vec otvoren nalog na kupnji na 351, međutim vjerojatno znate, ako ste pratili situaciju kako su nalozi isli…Poslije 401 sam odustao. Siguran sam da to ne vrijedi 2000 koliko je bila prva prodaja, pitanje je da li vrijedi 500, koliko je zavrsila prva kupnja.

šta mislite o LRH ?

Kad se baloni napuhavaju, najbolje ih je napuhati sa NO2 (dušikov dioksid), jer u slučaju da puknu bar ćemo se svi smijati.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


nathan47: ” huck: ” Što mislite o MKTL-R-A, hoće li ova dionica biti hit dana? ” Umjesto sto postavljas ovakva pitanja radije preduhitri sve i budi prvi koji ce kupiti… to ce ti se sigurno isplatiti ” U trenutku postavljanja pitanja imao sam vec otvoren nalog na kupnji na 351, međutim vjerojatno znate, ako ste pratili situaciju kako su nalozi isli…Poslije 401 sam odustao. Siguran sam da to ne vrijedi 2000 koliko je bila prva prodaja, pitanje je da li vrijedi 500, koliko je zavrsila prva kupnja.

Ovo poduzeće je imalo gubitak u prva tri mjeseca 2006. i taj podatak nam govori da one vrijednosti koje su jučer bile nuđene za ovu dionicu – 400 kuna, u mnogočemu ne podupiru realnu vrijednost – ako gledamo poslovanje samog poduzeća.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


nego, ne znam jeste li primjetili nalog od 2400 dionica na JDTC-u. To je mala firma i tako velik broj dionica može imati samo neki direktor ili netko blizak njemu…meni to izgleda kao priprema za preuzimanje JDTC-a. što mislite? tako je počelo i na MIV-u…

Evo mogućih kandidata (HFP sigurno nije):
FOKUS MEDICAL d.o.o., SESVETE, RIMSKI PUT 31B, 33031 dionica (23,32%)
BARIŠIĆ VINKO, ZAGREB, SALOPEKOVA 8, 31675 dionica (22,36%)
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU, ZAGREB, IVANA LUČIĆA 6-8, 21094 dionica (14,89%)
MARASOVIĆ KUZMAN, ZAGREB, HORVATOVAC 91, 17000 dionica (12%)
OSTOJIĆ GOJKO, ZAGREB, DOBRIŠE CESARIĆA 9, 13000 dionica (9,18%)
ANIMA PROM, ZAGREB,, 11286 dionica (7,97%)
ERSTE&STEIERMARKISCHE BANK D.D./CSC, ZAGREB, VARŠAVSKA 3-5, 2300 dionica (1,62%)

ionako vlasnicima JDTC to nije primarna djelatnost kad se bave medicinskom opremom…Mene zanima tko će to kupiti, a interesenata ne bi smjelo nedostajati.

Daj stavi kupnju/prodaju za nas koji nemamo ATM. Ja sam to pokušao saznati na toj temi ali kako sam pod moderiranjem nitko nije pročitao moj upit.

Cijenjeni korisnici ATM usluge,

Kao što vam je poznato, hrvatsko tržište kapitala u 2007. g. doživjet će
velike promjene – jedna od prvih i možda najvažnijih jest pripajanje
Varaždinske burze Zagrebačkoj.
Po završetku cjelokupnog procesa pripajanja, što će se dogoditi 19. ožujka
2007., u Hrvatskoj će postojati samo jedna burza, koja će poslovati pod
tvrtkom Zagrebačka burza d.d., sa sjedištem u Zagrebu.

Druga velika promjena jest uvođenje novog trgovinskog sustava, švedskog
OMX-a, čija će implementacija završiti sredinom godine.

Zbog svega navedenog, od petka, 9. ožujka 2007, do ponedjeljka, 19. ožujka
2007., Varaždinska burza neće biti u mogućnosti primati zahtjeve za
otvaranjem novih pretplata te zahtjeve za produžavanje postojećih pretplata.
Pretplatnici kojima u navedenom razdoblju pretplata istekne, moći će i dalje
koristiti ATM uslugu do 19. ožujka, kada će morati obnoviti pretplatu.

Također, od 19. ožujka 2007. ATM usluga funkcionirat će na ponešto
modificirani način, o čemu ćete biti pravodobno obaviješteni putem e-pošte
te internetske stranice: http://www.zse.hr.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju i nadamo se da ćete nas i dalje
pratiti na ovom važnom koraku hrvatskog tržišta kapitala, na obostrano
zadovoljstvo.

S poštovanjem,

Varaždinska burza d.d.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Daj stavi kupnju/prodaju za nas koji nemamo ATM. Ja sam to pokušao
saznati na toj temi ali kako sam pod moderiranjem nitko nije pročitao
moj upit.

bit će da je erste u pitanju. prvo varteks, sada jdtc…ovo nikad neće prodati bez dogovora.
Kupnja – JDTC-R-A
127 300,05
150 300,03
150 300,01
150 300,00

Prodaja – JDTC-R-A
152 330,00
2.300 340,00
368 350,00

Da imam love ja bi im to skinuo jer je cijena vrlo povoljna.

New Report

Close