BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel neko čuo za APEX brokersku kuću

To ti je nova brokerska kuća. Tamo ti radi onaj Krasnodar Raguž kao broker. On mi djeluje kao sposoban i inteligentan dečko. Za caymana ne znam ima li veze s njima ali ga vrlo cijenim. E sad ono što me kod njih smeta: tamo su direktori dvije osobe koje su ukrale prezime Frankopan. Sama činjenica da su ukrali nešto, da se lažno predstavljaju (riječ je o pripadnicima šljahte s Visa) me jako plaši. Znači da su skloni prevarama i krađi.

Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color]

Desit će se ono što se upravo dešava KOSN-R-A, vraća se na početak ili na nešto višu cijenu nego kad je počelo. A lupalo se kao da je bagatela.

Dok se uvaženi kolega cayman ne javi sa novim izvještajima, zahvaljujem na informacijama

Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color]

hej ljudi j, kaj da se kupi nabrzaka da se nekaj zaradi , može neki savjet


Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color]
hej ljudi j, kaj da se kupi nabrzaka da se nekaj zaradi , može neki savjet

mene su skor svi popljuvali na forumu…..
što se mene tiće kupljeno i prodano, ne planiram više ulaziti nazad
(a zarada je bila više nego dobra !)
…kad krdo navali zaboravi fundamente……

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]

rekao meni jedan covjek jos davno: belje ce past na 285 i od tamo ce rast do 415….odkud mu to neznam, al ja se drzim toga….nadam se zbog sebe i svih ostalih ovdje [smiley2]
necemo se bunit ako ode i na vise [smiley7]

DOKUP!


žuža: ” Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color] hej ljudi j, kaj da se kupi nabrzaka da se nekaj zaradi , može neki savjet ” mene su skor svi popljuvali na forumu….. što se mene tiće kupljeno i prodano, ne planiram više ulaziti nazad (a zarada je bila više nego dobra !) …kad krdo navali zaboravi fundamente……

Ma kakvi fundamenti[smiley1]. Inače da, al danas me uopće nisu zanimali[smiley11]. Nekad, kao u ovom slučaju se ne obazirem na fundamente nego pokušavam predvidjet način razmišljanja ostalih koji se pojavljuju na burzi. Ušao sam dosta rano, a izašao na samom kraju. Moguće da će i sutra rasti, ali ja sam i ovako zadovoljan, i miran[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


rekao meni jedan covjek jos davno: belje ce past na 285 i od tamo ce rast do 415….[smiley7]

Hoče , možda će pasti i ispod 285, pogotovo kada se vide učinci dokapitalizacije po koliko ono kuna….
A da će rasti, hoče , pitanje je samo vremenskog roka.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color]

Ma neće to sutra još padati. Gdje ste vidjeli da je nova dionica samo prvi dan rasla. Sve su rasle bar dva dana jer oni koji danas nisu stigli kupit će sutra. Eto recepta kako sutra zaraditi 25%. Treba kupiti HGSP najkasnije do 10:15 možda se ubode i po 700, a oko 14 sati to isto prodati po 850. U svakom slučaju u petak pomoz Bog!


alles gut: ” Potkraj veljače u jednom trenutku dodirnule su čak 17 tisuća kuna, što je 8,5 puta više nego što su vrijedile u trenutku izlaska na burzu prvo trgovanje bilo po 700 kuna, danas 15.000 netko ne zna matematiku ” Što si s ovim htio reći ? [smiley4]

da nije 8,5 puta nego 22 puta
nekad nije toliko jasno kada se stavi na ekran.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN

Što mislite o MKTL-R-A, hoće li ova dionica biti hit dana?


Premješteno iz teme: [color=blue]HGSP (HG Spot d.d.)[/color]

Ma neće to sutra još padati. Gdje ste vidjeli da je nova dionica samo prvi dan rasla. Sve su rasle bar dva dana jer oni koji danas nisu stigli kupit će sutra. Eto recepta kako sutra zaraditi 25%. Treba kupiti HGSP najkasnije do 10:15 možda se ubode i po 700, a oko 14 sati to isto prodati po 850. U svakom slučaju u petak pomoz Bog!


He, he…kad pročitam ovakve bedastoće…muka mi je. E moj kiko ili imaš 14 godina ili….[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close