BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

kad vam kažem, dobit za 2006. će biti prilično visoka. A do tog dana nema još puno. Ova dionica još uvijek nije skupa i ispod je knjigovodstvene vrijednosti od 176,50 kuna, dakle i fundamenti su tu.

ako je ovdje dopušteno kritički se osvrnuti na neke dionice.a da to ne bude odmah blokirano ili izbrisano po narudžbi,kao npr. danas kada sam pisao kako izvjesni gospodin ANALIZA hvali Đakovštinu bez ikakvih argumenata i navlači naivne kupce ,isti je zamolio moderatore da taj moj post hitno obrišu , a da on i njegovi istomišljenici nastave pisati želje i pozdrave na temu Đakovštine,što se stvarno nakon par minuta i dogodilo.!? Sada razmišljam da li je ovaj forum zamišljen tako da čim netko kupi bilo koju dionicu da je hvali kao da poblesavi,bez obzira što vrlo često ti njihovi komentari nemaju veze s mozgom i objektivnošću ,a čim netko želi iznijeti neki negativan podatak o nekoj dionici,odmah ga blokiraju ili se nekoliko vlasnika takve dionice obruši sa primitivnim i omalovažajućim komentarima u stilu kako se itko usudi pisati objektivne komentare i prezentirati točne podatke iz poslovanja poduzeća.???


Inace….sve sto pisete o TNSA…je shit 😉
Kratko i jasno…
A da gledas buducnost, sigurno ne bi ulagao ni u ADRS i TNSA…dakle, gledas sadasnjost…a onda govori adris 9,75 % (male kolicine su se mogle kupiti na 410, ali ipak… 😉
dkvs 13,79%…i to veliki ukrcaj i veliki iskrcaj 🙂
Eto kolega…gud luck i sa stajanjem…ili sjedenjem…ili…sto vec

O cemu ti drvis?! nista, ali apsolutno nista sto si gore napisao nema smisla, ne da mi se vise dopisivati… uzivaj

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Evo nešto vezano uz portfelj bauštelca:

Vaš link

1. Badel 1862
2. Bilokalnik
3. Finvest
4. Hrvatski duhani
5. Industrogradnja
6. Jadranski naftovod
7. PIK Vinkovci
8. Puljanka
9. TEP
10. Transadria
11. Varteks
12. Zlatni rat

Uživajte u glazbi, ali ne zaboravite neke su preporuke nestale s liste ( KMBJ, SPPL, PUNT,JTMN ). Dragi ulagači koliko ste na njima zaradili. Ništa !!! Naravno bauštelac je već davno izašo.

I dosta više sa mojim privatnim problemima.

Ne zaboravite da će Bauštelac vani iz PUNT-a. Nemojte ostati kratkih rukava.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


I dosta više sa mojim privatnim problemima. Uh to je stvarno gadno kad čovjek ima privatnih problema,[smiley3] Vinske mušice su jako nezgodne[smiley1]

pustite čovjeka sa tim na miru…ako je liječeni alkoholičar i ako je uspio u tome to je za pohvalu, a ne za podsmjeh.



I dosta više sa mojim privatnim problemima.

Uh to je stvarno gadno kad čovjek ima privatnih problema,[smiley3]
Vinske mušice su jako nezgodne[smiley1]

Stvarno ovi napadi na kolegu su ispod svake kritike. Omalovažavati kolegu na tako smiješan i nedostojan način. Sporite se s njegovim stavovima i to po mogućnosti argumentima.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Meni je zanimljivo ovo prepucavanje dva možda najiskusnija igraća na burzi. Kaj su se oni zamjerili jedan drugom.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Koja dva igrača? Ne vidim ja tu nikog jačeg od mene i mog vrača, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Hvala dečki na potporama.

Ne zaboravite paziti na Gačaru danas. Nemojte ostati bez gača.

Jučer su se neki nalozi sa kupnje povukli pa su odustali od prodaje.

Zato pazite danas. Najbolje prodajte odmah jer 39 ili 40 kuna vam je puno manja razlika od 10 i 40.

Čuvajte se lažnih proroka.

Pozdrav davorinu i gtomislavu.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Pozdrav tebi kolega Mbaricevicu i Davorinu. Mi smo nezasluženo na udaru nekih “kolega” koji bi najradije ugušili svaku riječ skepticizma i argumentirane kritike.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Mislim da bi moderator trebao zaštititi mbaricovica od uvreda na osobnoj razini. ovo je investicijski forum na kojem je riječ o dionicama i tržištu kapitala.
pozdrav
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]PIVK (PIK Vinkovci)[/color]

PIVK je samo ratarstvo. Sezona 2 mjeseca i onda ključ u bravu.

500 kuna je preskupo za PIKV. Možda je realno oko 200 kuna.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

New Report

Close