BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako si mislio na mene bljedoliki Marlboro onda si u krivu. Ja o kolegama mislim sve najbolje, jedino mi se neke njihove investicije ponekad ne čine baš cool, hi,hi,hi a u griotte i sam volim investirati, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kad sam već na temi bez cenzure, evo jednog pitanja: što će prije do 20.000 slavuja, INGR ili TNSA?
Evo slobodno pucajte, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Vidim da me neopravdano proizvaju ljubitelji Griota. Napominjem još jednom da ne pijem već dvije godine i tri mjeseca.

Odvalio sam se u stolici od smjeha. [smiley2]
Ne brini se mbaricevicu, svi mi ponekad volimo Griotte. I to priznamo! [smiley2]

La vita e bella!


Vidim da me neopravdano proizvaju ljubitelji Griota. Napominjem još jednom da ne pijem već dvije godine i tri mjeseca.

…. to bi značilo kolega da vam je um skoro pa čist…. ali po nebulozama koje ste gore iznjeli trebali bi ste početi štrajkati i glađu…….. pa vam se možda i razbistri….[smiley2][smiley2]

Scio me nihil scire

Uživajte vi samo u Gačari dok još možete. Kasnije ćete puniti gače !!!!

Kad vidite da nema bauštelca u prvih 10 sve će vam biti jasnije, ali kasno !!!!!

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]KUPNJA – PRODAJA[/color]

mbaricevic:

Može li brzo PUNT dok invazija nije počela ????

PUNT-R-A Vrijeme: 13:51:07
Kupnja Ukupno ponuda 15
Ukupno dionica 4569

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 63
Ukupno dionica 33690

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

39,60 328
39,56 200
39,54 211
39,52 11
39,20 80
41,60 235
41,61 1290
41,87 180
41,89 220
42,00 150

čudi me da vi nemate mostich[smiley11]

A nemam, nešto mi nije u redu sa kompjuterom.

Ovo na Gačari ne miriše na dobro. Ako ovaj lupi po kupnji ode to ispod 25.

Držte dobro gaće i spremite čiste !!!

Na kupnji Vam je cca 80.000 kuna pa se vi mislite.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

ne znam da li je ovaj kolega Analiza skroz krivo sebe nazvao.bolje bi mu bilo da se nazove “iz rukava” jer kada napiše da je DKVS odlična i vrlo podcijenjena , ja mislim upravo obratno ,a njega opet upućujem da nazove računovostvo i pita koliko su dužni dobavljačima i državi pa će vidjeti da od njegove cifre od 300 kuna treba odbiti jednu nulu i da bi to bila puno realnija cijena ove dionice.Same zgrade ne mogu stvoriti proizvod i dobit ma koliko on pisao o njima.a da ih se sve proda ne bi se pokrile dubioze.

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]


kako izbacuješ pokazatelje za DKVS, a o vrijednosti TNSA buncaš i u snu i još lažeš, vrijedne nekretnine ovu dionicu učinit će superiornijom nego TNSA ikad

Po 101. put ovo nije TNSA, mozda bi neki koji su na 200 zaglibili u njoj voljeli da je , al nazalost NIJE! I nemoj se tako brzo razbacivati pogrdama dragi “paranojo”…

Nego bas malo gledam “fundamente” DKVS i posebno me odusevljava faktor obrtnog kapitala i likvidnosti… za umrijet od smjeha hahaha

Ipak definitivno najbolje od svega je struktura vlasnistva sa ESOP-om na prvom mjestu, nema do radnickog dionicarstva ukoliko zelimo boljitak za nasu investiciju hahaha

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]


analiza: ” Koliko ti treba Nathane za prebaciti iz jednog u drugo ime? Onako u prosjeku? P.S. Tinto i nije nešto, čak zvuči jako dosadno ” Odustajem, misli sto hoces nego da se vrartim temi: DKVS p/e 160 EPS 1 (to je zarada od jedne kune po dionici) Povrat na imovinu 0,13% Povrat na kapital 0,31% Bruto povratna marza 0,58% Omjer duga i vlastitog kapitala 1,28

evo kolega…sretno

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

Vidim neke kolege jos uvijek ne kuze razliku izmedju prehrambenog i spediterskog sektora… zgodno, posebice mi se svidjaju usporedni pokazatelji “margina” hehe…

Inace, kad me vec vucete za jezik nikada nisam niti napisao da TNSA vrijedi zbog poslovanja, vec zbog nekretnina kojih ima toliko da bi trebalo razmisliti o pokretanju zasebnog poslovanja TNSA nekretnine hehe

Kad DKVS bude imala upravnu zgradu usred, pa mozda ne Djakova al negdje na moru, a da se ista moze prenamjeniti ili prodati za veliku lovu – poput Transadrijine, ili 20 posto udjela u najvecem trgovackom centru na podrucju jugoistocne Europe, kao sto ima TNSA, onda ce i DKVS valjda vrijediti tih nedosanjanih 300 kuna, a ne sadasnji kikiriki hehehehehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Inace….sve sto pisete o TNSA…je shit 😉
Kratko i jasno…
A da gledas buducnost, sigurno ne bi ulagao ni u ADRS i TNSA…dakle, gledas sadasnjost…a onda govori adris 9,75 % (male kolicine su se mogle kupiti na 410, ali ipak… 😉
dkvs 13,79%…i to veliki ukrcaj i veliki iskrcaj 🙂
Eto kolega…gud luck i sa stajanjem…ili sjedenjem…ili…sto vec

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

inace, imao sam i attach 😉
Fala adminu 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close