BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


Ne znam za cijelu upravu, ali nije li u Đuri mijenjan predsjednik uprave prije godinu-dvije ?

Osim uprave se u zadnjih 12 godina promjenilo i to da sa druge strane vode nisu topovi…vec samo ostali lopovi[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]


smijesno mali promet i ovo spustanje cijene, no coment[smiley7]

Nekome je očito trebala lova da kupi jeftini ADRS-R-A [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

e tu su se malo cimnuli, adris ce jos malo da padne, moje razmisljanje hvala na razumijevanju[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]


e tu su se malo cimnuli, adris ce jos malo da padne, moje razmisljanje hvala na razumijevanju[smiley11]

Čak se jedanput i slažem s tobom [smiley2]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

i ja

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Da bude isti scenarij za DDJH kakav je bio kod LKRI sumnjam da bi se dioničari DDJH bunili tj.najprije rast sa 100 na 400 kn, pa pad i stabiliziranje cijene na 260-280 kn.

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Petrokemija ima stratesku vaznost, ne treba se opterećivati gubicima.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ne trudite se plivati uzvodno, zamorno je ili nemoguće. Vlada (Sanader + Šuker) znaju šta rade pa ne treba puno o tome diskutirati. Ova je godine….biti ili ne biti za HDZ odnosno aktualnu vladu. Ako i nisu obavili sve kako treba pobrinut će se da firme predvidjene za privatizaciju ( Petrokemija je medju prvih osam) budu dostojno prodane. Cilj je naravno u predizbornoj godini zadovoljiti sve nezadovoljniju rulju……..i pokušati produžiti vlast za iduće 4 godine a to mogu samo ako ostvare visoke prihode od privatizacije. IMHO: INA, T-HT, Croatia, su samo mamac koji treba odvući višak gotovine koji ima mali postotak gradjana. Nakon toga slijede prave “privatizacije” koje su već rezervirane za “freunden”. Zbog toga će biti odložene za mjesec – dva, ili lansirane uporedo sa gore spomenutim da se skrene pažnja. INA je prošla kako je prošla usprkos miljardama EUR-a koje još treba uložiti i konkurenciji koja je već prisutna, THT gubi monopol…….DTK je s pravne strane upitna, zašto da država insisstira……Croatia Osiguranje samo treba dostojnog vanjskog konkurenta. Sve u svemu “zero, nada, nula”. Osnova i dalje ostaje u proizvodnji koju nije lako uspostaviti povezivanjem žičica ili “upisivanjem polica osiguranja” ili ispunjavanjem nekoliko papirića i ubiranjem love. Materija će ostati materija………a gnojivo je osnova rasta!

marcello

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Opako se diže kupnja na ARNT. Moglo bi to uskoro puknuti.[smiley2]

342,00 200
340,63 15
340,53 20
340,50 200
340,00 714

Sutra, prekosutra, tako svejedno, ja sam je se u miru nakrcavao proteklih tjedana i sad cekam uzlet
[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Pa zar je 180 neki uspjeh?
Što je sam onim pravim skokom na 300-350????

Premješteno iz teme: [color=blue]ADRS (Adris grupa, TDR)[/color]

He,he, a neki su govorili da će redovne dionice Adrisa doći na tržište tek 2009. godine. Da li ovo danas znači da nisu govorili istinu?

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]ADRS (Adris grupa, TDR)[/color]

da baričeviću, primjerice zakleti adrisovac nathan mi se rugao kad sam pisao da će uskoro redovne biti na burzi. eto, slučajno sam pogodio.

New Report

Close