BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=10969

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Zanimljivost:

U tiskanom izdanju business.hr-a puni naslov članka glasi:

MANIPULACIJE
HANFA PONIŠTILA TRGOVANJE HIDROELEKTROM
Vaš link

Toliko o vjerodostojnosti današnjeg intervjua sa dotičnim…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Ne vidim poveznicu teksta o manipulaciji sa Hidroelektrom i Transadrijom? Osim ako ne želiš reći da je DF manipulirao cijenom i jedne i druge. A intervju je autentičan i to 100%. DF ga je autorizirao, prema tome vjerodostojan je.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Ne vidim poveznicu teksta o manipulaciji sa Hidroelektrom i Transadrijom? Osim ako ne želiš reći da je DF manipulirao cijenom i jedne i druge. A intervju je autentičan i to 100%. DF ga je autorizirao, prema tome vjerodostojan je.

Poveznica je DF, s jedne strane nazvan manipulatorom, a s druge se pokušava prikazati kao “padre” tržišta…nekako mi ne ide jedno s drugim.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

cybershark, 28.12.2006. u 14:03
Kako se boriti protiv lažnih komentara vezanih uz kompanije i dionice na internetskim stranicama?
– Moguće je, ali to je složen problem. Nema zakonskih mogućnosti da to čini Hanfa, ali bi se zato time trebala pozabaviti policija. Naime, neki na sebi svojstven način, primjerice komentiraju pojedine tvrtke, ali ima i situacija kada se iznose neistine. Tako smo mi u Nadzornom odboru Transadrije primili upitnik sa specificiranim pitanjima vezano uz neke pozicije imovine Transadrije. Povod su bili napisi na internetskoj stranici koji su se pokazali netočnima. Širenje takvih, netočnih informacija kazneno je dijelo. Takvih primjera ima još. To je problem, ali nisam primijetio da se dosad netko od naših nadzornika time bavio.

17.3.2005

Tekst Denisa Fudurića protiv TNSA.

Ulomak iz teksta:
“Što dalje? U ovakvoj situaciji i na ovoj razini cijena, Transadria je drastično precijenjena”
[url=”http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=645&sr=49″%5D
http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=645&sr=49%5B/url%5D

Pozivam onda te nadzornike da se pozabave slućajem dotičnog gospodina samog.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


mislim da je ovo važno diončarima TNSa zato molim moderatora da ne prebacuje u “bez cenzure “ “Kako se boriti protiv lažnih komentara vezanih uz kompanije i dionice na internetskim stranicama? – Moguće je, ali to je složen problem. Nema zakonskih mogućnosti da to čini Hanfa, ali bi se zato time trebala pozabaviti policija. Naime, neki na sebi svojstven način, primjerice komentiraju pojedine tvrtke, ali ima i situacija kada se iznose neistine. Tako smo mi u Nadzornom odboru Transadrije primili upitnik sa specificiranim pitanjima vezano uz neke pozicije imovine Transadrije. Povod su bili napisi na internetskoj stranici koji su se pokazali netočnima. Širenje takvih, netočnih informacija kazneno je dijelo. Takvih primjera ima još. To je problem, ali nisam primijetio da se dosad netko od naših nadzornika time bavio. ” 17.3.2005 Tekst Denisa Fudurića protiv TNSA. Ulomak iz teksta: “Što dalje? U ovakvoj situaciji i na ovoj razini cijena, Transadria je drastično precijenjena” “http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=645&sr=49” Pozivam onda te nadzornike da se pozabave slućajem dotičnog gospodina samog.

znači fudo nam daje opasan značaj, a govorio sam ja da smo mi forumaši opasni igrači. Sad će nam i murija pokucat na vrata. Zanima me koji će to policajac hapsit forumaše, mora imati dobro financijsko i burzovno iskustvo. Zapravo najbolje bi bilo da osim naših moderatora Kirin postavi 2, 3 svoja pa da oni odrede šta može ,a šta ne može, šta je navlakuša, a šta nije.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


Da malo su odmakli od teme, međutim meni još nitko nije odgovorio na slijedeće: 2006. godine dionicom Varteksa trgovalo se po prosječnoj cjeni od 145 kuna. To bi značilo da je to jedna od rijetkih dionica koja nije ostvarila rast u ovoj godini ( uz još par ” časnih ” iznimaka ). Neka mi netko nađe dionicu koja nije porasla ove godine ( govorimo o prosječno trgovanoj cijeni ) , a da je sa druge strane imale pozitivne fundamentalne promjene . Naime 2005. Varteks je završio sa 33 miliona gubitka, u 3 Q 2006. poslovanje je bilo pozitivno, a kumulativno je gubitak smanjen na samo 4,4 miliona. Sa krajem godine možda možemo očekivati i da Varteks izađe iz gubitka , ako ne da isti svede barem na minimum. [smiley11]

Lijepa analizica i još treba svakako naglasiti da 2007 Varteks gotovo sigurno izlazi iz gubitaka.
Bravo
[smiley11][smiley11][smiley11]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

još samo malo…nadam se da će idući tjedan ova dva naloga po cca 600 komada biti riješena a onda slijedi rast ove dionice.

Kakvi su ovo pokolji zadnjih minuta na SSNC-P, BCIN, INGR, SNBA-R-A…?? [smiley9]

Ignore: KressoM, delux


Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]
plavi: ”
Da malo su odmakli od teme, međutim meni još nitko nije odgovorio na
slijedeće: 2006. godine dionicom Varteksa trgovalo se po prosječnoj
cjeni od 145 kuna. To bi značilo da je to jedna od rijetkih dionica
koja nije ostvarila rast u ovoj godini ( uz još par ” časnih ” iznimaka
). Neka mi netko nađe dionicu koja nije porasla ove godine ( govorimo o
prosječno trgovanoj cijeni ) , a da je sa druge strane imale pozitivne
fundamentalne promjene . Naime 2005. Varteks je završio sa 33 miliona
gubitka, u 3 Q 2006. poslovanje je bilo pozitivno, a kumulativno je
gubitak smanjen na samo 4,4 miliona. Sa krajem godine možda možemo
očekivati i da Varteks izađe iz gubitka , ako ne da isti svede barem na
minimum.
[smiley11]

Lijepa analizica i još treba svakako naglasiti da 2007 Varteks gotovo
sigurno izlazi iz gubitaka.
Bravo
[smiley11][smiley11][smiley11]

Armani, moram te ispraviti. Varteks je već ove godine izašao iz gubitaka i to u potpunosti. Kažem ti, 176 KN će biti prije proljeća.

Ima li tko ideju šta bi se moglo dogoditi s dionicama Željezare Split nakon što je ista prodana ?

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2006,12,28,druzba_adrija,56244.jl

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

New Report

Close