BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Ajde ne pričaj bedastoće, trenutno je na ADRS toliko prodaje da moj broker pretpostavlja 400 kao nekakvu realnu cijenu u dogledno vrijeme. Naravno sve se još može promijeniti , ali za sada je tako. [smiley1]

Daj Boze da ti je broker u pravu, ADRS je jedna od onih dionica s kojima mirno spavam (i koje cu dokupljivati dok god bude ispod 500 kuna), kamen temeljac! No neki ce to prekasno shvatiti, mozda tek kad ih izjede trulez dokapitalizacije na hrvatski nacin hihihi

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Daj Boze da ti je broker u pravu, ADRS je jedna od onih dionica s kojima mirno spavam (i koje cu dokupljivati dok god bude ispod 500 kuna), kamen temeljac! No neki ce to prekasno shvatiti, mozda tek kad ih izjede trulez dokapitalizacije na hrvatski nacin hihihi

Ajde onda ti dokupljuj , imaš do 500 more.
A što je more prema oceanu?
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Ajde onda ti dokupljuj , imaš do 500 more. A što je more prema oceanu? [smiley1]

Pa i hocu, pomalo, ko kolega sasko, kako ce mi se sredstva iz drugih dionica oslobadjati, trenutno sam u iscekivanju ekstra profita kod TNSA hehehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

što se tiče Fudine vjerodostojnosti::

Sumnju Hanfe pobudila je činjenica da su sve transakcije Hidroelektrom u vrijednosti 39 milijuna kuna obavili brokeri istoga brokerskog društva, zagrebačke tvrtke Interfinance u vlasništvu Denisa Fudurića, kojem je Hanfa oduzela dozvole za obavljanje poslova brokera i investicijskog savjetnika jer joj nije na vrijeme dostavio potvrdu o zaposlenju.

http://www.business.hr/show.php?id=18783

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Pitam se dali je Fudo svojim ocitovanjem odprije koji tjedan narusio koji zakonom propisani akt o nacinu ophodjenja nadzornog odbora, poglavito njenoga predsjednika…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

To je ful čudno da predsjednik NO neke firme (koji će skoro biti smijenjen) daje očitovanje o činjeicama bitnim za poslovanje firme umjesto uprave društva. Jeli to bilo samo u slučaju TNSA ili je to kod nas normalno? Jesmo stvarno banana država. [smiley8]

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Nema nam onoga Koji Je Zimi Zelen, a Fudi prijeti 3 godina KPD Turopolja. Ali nema veze, ja čekam na kupnji da mi uvale.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Au.. danas ima u poslovnom intervju sa gosponom D. Fudurićem.
Izrijekom spomenuo navlačenja na internetskim forumuma na ovu dionicu.[smiley6][smiley7][smiley9][smiley8][smiley3]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Au.. danas ima u poslovnom intervju sa gosponom D. Fudurićem. Izrijekom spomenuo navlačenja na internetskim forumuma na ovu dionicu.[smiley6][smiley7][smiley9][smiley8][smiley3]

Nije mi jasno odakle njemu pravo da priča o navlakuši !?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Taj Fudo ne prestaje iznenadjivati, trebao je pricati i o HDEL kako su ondje navukli Samoborku hehe

Kaj Fudo ne ide po ovim cijenama najbolje, a i podrska na 6500 je jaka pa idemo ponovno u prokusanu tehniku rusenja putem medija i prodavanja laznih prica, prava je steta sto vise nemas kolicine kojima bi rusio cijenu.

P.S. mislim da ti je najbolje da opet uputis upit o ocitovanju u ime vse sebi u TNSA, to je najbolje djelovalo na rusenje cijene prvi put pa ce mozda opet hehe, samo sto nije ljude lako dva puta dignuti na istu foru

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Taj Fudo ne prestaje iznenadjivati, trebao je pricati i o HDEL kako su ondje navukli Samoborku hehe

To je odbio komentirati jer je ko fol postupak u tijeku. Kom on prodaje muda pod bubrege? Još se okomio i na Hanfu kao da su nestručni, he he [smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


To je odbio komentirati jer je ko fol postupak u tijeku. Kom on prodaje muda pod bubrege? Još se okomio i na Hanfu kao da su nestručni, he he [smiley1]

Izgleda da se Fudo raspistoljio, rasprodao dionice svojih portfeljasa budzasto po 3000 kuna kako bi zaustavio rast sredinom godine, svoje prodao na 5000 i sada treba ljudima opravdati kako to da je nakon toga cijena otisla na domak 12000… jos covjek sjedio u nadzornom odboru! Sta ce reci nego da firma ne valja, da je navlakusa (a on navlakac), valja misliti na klijente koji mu nakon svih makljaza bas i nisu vise blagonakloni… Ode Interfinance u bananu hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close