BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

Isprika znancu!

Premješteno iz teme: [color=blue]RIBA (Erste & Steiermarkische bank d.d.) [/color]

Nije to još ništa, još prošli tjedan sam nagovjestio da bi mogla planuti. Ići će sigurno preko 600kn samo da je strpljivosti, uvijek ima onih koji će prodati, ali ja samo dokupljujem ovu i Karlovačku banku.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Premješteno iz teme: [color=blue]RIBA (Erste & Steiermarkische bank d.d.) [/color]

Krenula je kako sam nagovijestio. Al još uvijek mislim da bi trebala tek u siječnju krenuti jače.
iduće godine trebala bi otići do 700kn. godišnje izvješće će biti odlično. al to ćemo još vidjeti.

pozdrav!

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

na ovoj cijeni vise ne prodajem osim ako osjetim da bu jos palo [smiley4]

polako prodajem druge stvari koje sam jucer kupio nakon FNVC-a i razmisljam o ulasku u FNVC (s onom 1/3 logikom)

howgh brate

nema mi druge nego se zae..ti

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

I ja očajno tražim lovu za FNVC. Ovo na 650 će brzo nestati kad počnu grickati.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]


na ovoj cijeni vise ne prodajem osim ako osjetim da bu jos palo [smiley4]

polako prodajem druge stvari koje sam jucer kupio nakon FNVC-a i razmisljam o ulasku u FNVC (s onom 1/3 logikom)

howgh brate

Pozdrav tebi brate Old Shatterhande. Ja sam isto napeo luk, pa ćemo vidjeti. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]ELPR (Elektropromet)[/color]

Elektropromet i janaf su jedine dionice za koje vjerujem da će rasti i do 100%
Tako da jedino njih držim dugoročno,drugo sve selim u regiju.

"Only dead fish swim with the stream"

iz tvojih usta u Božije uši …


Premješteno iz teme: [color=blue]ELPR (Elektropromet)[/color] Elektropromet i janaf su jedine dionice za koje vjerujem da će rasti i do 100% Tako da jedino njih držim dugoročno,drugo sve selim u regiju.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]PODR (Podravka)[/color]

treba kupit drzat i pred ljeto prodat za 550-600 te otic na more sa obitelji[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

A gdje su gospoda analiticari bili kada je trebalo analizirati nenadani rast ZDNK ljetos za citavih 100 posto na gotovo 80 kn i onda povratak nazad na 30-ak kuna?! Kako se tada nisu osjetili ponukanima da prokomentiraju dogadjaje i zabrinu se nad malim investitorima i njihovom sirotinjom? Eh, sta ti je korist, od prijatelja neprijatelja stvara… uzas. (ovdje ide onaj smajlic koji lupa glavom u zid)

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

nemoj se ljutiti nathane ali malo se čudno ponaša ova dionica a mene čudi da ju zagovaraš ti, čovjek od adrisa, čovjek fundamenata. ja sam priznao da ne znam zašto ovo ovako raste sa 3000 na 11000 kn, ne znam niti sada jer nikakvih provjerenih informacija nema. kamo sreće da svi debelo zaradite i onda te novce stavite u neke druge dionice, ali moraš znati da ima mnogo naivnih novih investitora koji ne znaju prepoznati dionicu i kupuju onda ovakve na vrhuncu. oni su tu da kupe od iskusnih, odnosno popuše jer pitanje je na kojoj će se razini održati. o tome se radi….a tebi i ostalima koji očito da ste unutra želim sreću i savjetujem oprez. A što se zdenke tiče, ista stvar, samo što se priča stalno da će ju netko kupiti (neki švicarac ili tko već) pa zato oscilira…

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Izgleda da bi ovu priču ipak mogli gledati u sudnici Melani Vukimirice.
Pa gospon flyer sve vam je pisalo u novinama.
Čista navlakušica za naivne baš tim riječima je pisalo.
Mislim da si ovako ugledne novine ne bi dopustile takav naslov teksta da sa druge strane nisu apsolutno sigurni u ono što pišu.
Za nekretnine vam je objašnjeno , kada bi te nekretnine bile isključivo njihovo vlasništvo bez tereta onda dobreko , ali ovako sve pod hipotekom , udjelima u udjelima itd.
Ako vam je do skrivenih nekretnina pogledajte malo Varteks.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley11]

[b]Fashion and Stocks[/b]

New Report

Close