BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

A morat ću izgleda po 150 KN, moje šesto i pol čulo kaže da će ovdje FIMA odigrati uskoro napad na gol a onda neće biti više ni ove siće na 150 [smiley3]

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

U zadnje vrijeme svaka bena stavlja skrivene naloge – te ovdje, te na LVCV, te ne znam ni ja gdje sve ne… pa dajte ljudi ne nasjedajte na takve gluposti, vidite da je to i do sada bilo strašilo od papira.
U budućnosti, kad se burze spoje, toga više neće biti jer je to samo na VSE, a na ZSE takva opcija ne postoji, i bolje je da je tako. BZVZ… [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Uvaženi profesionalci a i kvalitetni amateri, može li netko nabaciti koju informaciju preporuku ili analizu MLADINA d.d.? Ali kao u milijunašu, nek ne pišu oni koji ne znaju… Hvala!

i to je to...


Kako kažu mudriji od nas, u ratu i biznisu je sve dozvoljeno. A novci se broje na kraju.
Ovdje još ni izdaleka priča nije gotova.

Netočna izreka. Kaže se – u ratu i ljubavi je sve dozvoljeno. Preciznosti dragi kolega, preciznosti.

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

Moja je više prigodna za ovo mjesto. Pošto ljubavi nema…!

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]

Nadam se da će moderator biti milostiv prema meni, pa da skive ovaj “veo” tajanstvenog posta.
Možda slijedeći, 13.-ti. To mi je sretan broj.Unaprijed hvala.

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]

Blago tebi da te moderator tako brzo odmoderirao. Postajem ljubomoran, ali nema veze doći ću i ja do trinaestog posta.[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

nešto mi tu zbilja nije jasno kod naših investitora. Ajde, kužim ove koji su u TNSA da hoće podići cijenu i pobjeći van glavom bez obzira. Oni bi se zadovoljili i sa 20%gubitka sad kad se vidi kamo ide ova dionica. Mene više čude ljudi koji razmišljaju ući u ovakvo nešto. Vidjeli ste što se dogodilo i sad gledate priliku za ulaz??? Ili vam je lova pala s neba ili vjerujete u bajke ili ste ludi…Ovo vrijedi najviše 4000 kuna i to u najboljem slučaju. sve iznad je debela navlakuša. Pored INE, Adrisa, Varteksa, DDJH i ostalih kojima predstoji izvjestan rast poslovanja i rast vrijednosti dionice vi gledate dionicu koja je u mjesec i pol narasla preko 100%, onda je u tjedan dana pala 50% a sve sa milijunskim transakcijama….ne znam tko je tu lud….? Kupujte sigurno, jer bolji je manji prinos ali da se očuva lova nego ova pušiona. Onaj koji je dao 100000 za tnsa prije tjedan dana danas ima 60000, dakle popušio je cca 50000 kuna, što je godišnja plaća hrvatskog radnika….Malo se zamislite ljudi tko vam želi dobro a tko vas navlači.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Jeftino će vam pokupiti dionice. [smiley10] Samo to ću reć’..

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


nešto mi tu zbilja nije jasno kod naših investitora. Ajde, kužim ove koji su u TNSA da hoće podići cijenu i pobjeći van glavom bez obzira. Oni bi se zadovoljili i sa 20%gubitka sad kad se vidi kamo ide ova dionica. Mene više čude ljudi koji razmišljaju ući u ovakvo nešto. Vidjeli ste što se dogodilo i sad gledate priliku za ulaz??? Ili vam je lova pala s neba ili vjerujete u bajke ili ste ludi…Ovo vrijedi najviše 4000 kuna i to u najboljem slučaju. sve iznad je debela navlakuša. Pored INE, Adrisa, Varteksa, DDJH i ostalih kojima predstoji izvjestan rast poslovanja i rast vrijednosti dionice vi gledate dionicu koja je u mjesec i pol narasla preko 100%, onda je u tjedan dana pala 50% a sve sa milijunskim transakcijama….ne znam tko je tu lud….? Kupujte sigurno, jer bolji je manji prinos ali da se očuva lova nego ova pušiona. Onaj koji je dao 100000 za tnsa prije tjedan dana danas ima 60000, dakle popušio je cca 50000 kuna, što je godišnja plaća hrvatskog radnika….Malo se zamislite ljudi tko vam želi dobro a tko vas navlači.

Caymane,
u svakom odnosu postoje dvije strane. Ti se u svom pitanju odnosiš na one koji kupuju. I slažem se s tobom da bi se oni morali pitati je li njihova investitorska strategija bila racionalna. Međutim, postoje i oni koji su plasirali informacije tip: “Ljudi, čeka nas dividenda od 10.000,00 kn”. Ta priča je krenula kada je cijena dionice bila 5.000,00 kn. Jesi li ti kada čuo da neka firma isplačuje dividendu od 200% na uloženi kapital?
Tu su svi “ludi”. I oni koji plasiraju takve vijesti i oni koji im povjeruju.

La vita e bella!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Jeftino će vam pokupiti dionice. [smiley10] Samo to ću reć’..

To je valjda već i vrapcima na grani jasno. A onda će opet početi govorkanja o skupštini, dividendi….

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Jeftino će vam pokupiti dionice. [smiley10] Samo to ću reć’..

Šta mislite tko če pokupiti dionice ekipa u top 10 ili oni koji su stvorili ovu paniku a dobro znamo tko ju je stvorio’

New Report

Close