BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

ja sam dokupio jučer, nisam navlačio, kupio sam jučer jer sam mislio da ide odbijanac, prevario sam se, žao mi je svega ove razlike koju čini cijena po kojoj sam kupio i cijena po kojoj sam mogao kupiti, krivo sam procijenio tržište a ne dionicu (pretpostavljam).

bilo je puno sličnih postova kada je fudo prodavao, nije li sada vama neugodno (u ludoj korekciji) ako netko nije kupio tada dionicu po nižoj cijeni a imao prilike izaći na puno višoj.

i da, vjerujem da će opet preko 10000 u mjesec dana i to s razlogom, a možda i griješim, tko zna, za razliku od najpametnijih ja nisam siguran, manje gorčine više pameti

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Pa vjerojatno zato što se ne radi o uvlačenju.
Teško mi je povjerovati da se može navući 7.000.000 kuna u jednom danu. Pa nije ovo show Davida Copperfillda.
Neki se možda mogu tako osjećati. Oni vjerojatno ni danas nisu upućeni što se ovdje događa.
Ali za “ostale” mi možete tu priču prodavati do “ljeta ivanjskog”. Tko će vam vjerovati?!?

Evo primjer navlačenja:
Adris radi split dionica. Piše se po novinama da svaki split podigne cijenu i trgovanje istom.
Ali se prikrije ili uopće ne spominje činjenica da Adris izlazi na godinu sa redovitim dionicama, koje su naravno interesantnije, te će se pametni polako rješavati povlaštenih.
Ne spominje se (ili zanemaruje) sukob u CEFTI oko Adrisa, nadolazećih europskih normi koje će drastično poskupiti cijenu cigareta (5-8 € !!!) i tihe naznake da se Adris želi orijentirati isključivo na turizam.
To je pravo “navlačenje”, ali od javnih glasila, novina, news servisa. Od toga se teško obraniti, jer te jednostavno bombardiraju, samo čekaju da zatrebaš informaciju o nečemu, pa da ti ju “uvale”.

Onaj tko kaže da ga je forum navukao…….BEZ KOMENTARA.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Nisam te želio provocirati, no razumijem da si lak na okidaču ovih
dana. I ja bih bio vjeruj mi. Ali kad si me već napao daj mi reci na
kojim si činjenicama temeljio svoju kupnju dionica TNSA. Isključivo
špekulacija ili nešto drugo?

špekulacija, ali na nogama, e sad kakvim to je stvar procijene svakog od nas:
1. ali ne i najvažnije treba povremeno dati neku lovu za cd kod sda
2. m rekao, doduše uvjeren sam i da netko veći izlazi ili je izlazio i za to vrijeme da su se veći igrači nešto nakupili dionica, pa sada kako tako manipuliraju tržištem. fudo je beep, onak procijena od oka, pa je današn ji dopis i takve prirode, ne kužim odakle se dopis pojavio i zašto ako se uprava već očitovala, kog je vraga vse opet tražio očitovanje, uvijek su tražili samo jednom koliko mi je poznato, odgovor bi bio štur i bedast u pravilu kao i ovaj od uprave, evo ti jedan mig a ti mi ga meni protumači jer ja nisam u stanju: u razdobčju od 4.xii do 7. xii po cijeni od 8200 do 11250 kn kupovali su….
3. treba nazvati tnsa
4. treba vidjeti i tresti dok ne dozlogrdiš nekome i tako dobiješ neki posredni dokaz (zapravo indiciju) o onome o čemu se špekulira da više ne gnjaviš
5. odeš u finu i tražiš fi za policentro
6. pratiš gdje diša putuje
7. pročitaš što piše erik i to nekako pokušaš provjeriti, pa ako je djelomice točno vjerojatno je i ostatak
8.
9. javi ti se neka dobra duša koja ti kaže koliko si blesav i da prestaneš gnojiti po forumu bez veze i kaže ti da će sve biti u redu, kao začaran ga poslušaš jer je u pravu i sram te što lupetaš
10 puno toga se kaže na forumima, pogotovo na mojnovac (nevjerojatno mi je da je cenzuriran iako slijepo vjerujem nekima koji to tvrde), samo treba pročitati
11. prevelika je igra odigrana da bi bila navlakuša
12. pratiš (koliko ti posao dozvoljava) trgovanje na burzi, i ponašanje kupnje i prodaje
13. ima još ali mi se neda pisati

nisam lak na okidaču stoga što pada nego zato što sam mogao kupiti jefitnije vjerovao ti meni ili ne.

ps. ovo je jako rizična dionica i nemojte ju kupiti, najbolji gubitak je mali gubitak stoga prodajte dok je vrijeme

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

taj odgovor ne može ti nitko od malenih dati pa tako niti ja, da si me pitao jučer rekao bih da je na 8000- 8500 dobar ulaz, a pazi što je bilo danas i sutra, a onda se nađe neki sucker koji ti kaže da si navlačio zato što si rekao da je 8000kn ok za ulaz, ja vjerujem da će opet preko 10000, to je sve, a možda i griješim

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Evo opet da se javim srcem i dušom. Još uvijek sam moderiran a na centru gastarbajter svaki dan vodi ovce na klanje. Pa podsjetimo se srcem i dušom i nasmijmo se svi zajedno velikom navlakaču na TNSA :

Citirano sa foruma: Centar klistiranja autora navlakača broj 1. budućeg miljenika A.Samodola

Lovostaj je prošao, divljač se mora skrivati po šumama, a zimzelen ostaje zimzelen. Samo ime sve kaže.

Čujem, na raznim forumima pišu sitne duše i vesele se ….sve navijaju k’o na tekmi….al’ neće to dolje, na njihovu žalost. Nit’ u ovoj dionici HANFA ima bilo kakva posla, malo će istraživati, naći ništa neće. Ipak su to samo ljudi,a kako ljudi ne bi bili ljubomorni, ako tamo neka skupština tamo neke Transadrije hoće izglasati peteroznamenkastu dividendu.

Tko još koristi tehničku analizu!
Mladi početnici i stari gubitnici…ostali se služe vizijom, psihologijom i socijalnom inteligencijom.

Tehnička analiza je već godinama demode…slabim igračima dobro dođu oni grafovi da budu uvjerljiviji kad male investitore ubjeđuju u ono u što ni sami ne vjeruju.
Zato, čuvajte se onih koji vam grafove guraju pod nos dok vas uvjeravaju da tu i tu dionicu trebate kupiti. Slabi su to igrači ako vam ništa bolje od grafova nemaju za ponuditi.

Kaj bi vi, svu Transadrijinu imovinu za 35 milijuna eura, i onu zgradu na Rivi i udio u Policentru i pol luke Šibenik, i udio u Kvarner banci i….dragi moj gospon, pa vi niste normalni !

ukupna emisija 28.755 x 9.000 kuna = 258.795.000 kuna : 7,4 =
34.972.297 eura

Danas će doći do promjene smjera. Znaci koji ukazuju na to već su prisutni. Neuki i neiskusni to će primjetiti tek u petak. (ova mi je nabolja točno i precizno kao i uvijek )

Zlonamjernici su sve nešto čuli, a nitko da izračuna vrijednost samo one dvije nekrtnine u posjedu Transadrije. E, kad to netko izračuna i to mu ovjeri sudski vještak, tek onda on može biti ozbiljno shvaćen i njegovo mišljenje može i mora biti uvaženo, sve ostalo su zlonamjerna podmetanja.
Usput da vam poručim da cijena ove dionice nikada više neće doći do razine na kojoj je vaš voljeni fuda izašao.

Čini mi se, da mi, koji nismo dionice TNSA-R-A prodali po 11.000 uskoro ćemo po 15.000, a možda i iznad 15.000…

Na drugim forumima mogu pisati što hoće…ovdje pišu profesionalci, a tamo paceri.

Sami oni bez srca i duše mogu na ovakav način pljačkati poštene ulagače i puniti im gaće. Eto vidite kad se ne piše srcem i dušom. Ne znam samo što je s onim jadnicima koji popušiše žestoko kupujući na 11.900 kuna.
Kome da se oni obrate ??????? Vrati pare prevarantu !

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

ajmo decki danas je prilika povoljno dokupiti tnsa, znate kako veli WB – kad su svi hrabri ti budi kukavica, kad su svi kukavice ti budi hrabar. drugim rijecima – kajlaj po prodaji
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

To je jako relativna stvar što je povoljno. neki dan tvrdili su da je povoljno na 8000 kn,a sad je prodaja već na 6.600. nakon ove kataklizme i pada s 12.000 KN na današnjih 6600 u par dana i gledajuć fudino očitovanje TNSA i na ovoj cjeni ostaje visoko rizična. nezahvalno je gađati dno. Taman misliš to je a dionca ode još dolje

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Zato dno gađaš nekoliko puta, kupuješ po malo na sve nižoj cijeni, a ak se trend okrene zadovoljno gledaš.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Zato dno gađaš nekoliko puta, kupuješ po malo na sve nižoj cijeni, a ak se trend okrene zadovoljno gledaš.

Ti si se mreichu dobro ispucao ovih zadnjih dana. Imaš li još municije ???[smiley1]

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

mreich:

Zato dno gađaš nekoliko puta, kupuješ po malo na sve nižoj cijeni, a ak se trend okrene zadovoljno gledaš.

Ti si se mreichu dobro ispucao ovih zadnjih dana. Imaš li još municije ???[smiley1]

Mislite s kupnjom? Naravno da imam, uvijek imam. Trenutno novi margin jer mislim da treba.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Onda udri, jer danas je Gastarbajter najvio da će i slijepci vidjeti promjenu trenda. Imaš 400 komada na streljani pa udri iz svih oružja.

A možeš čekati i ponedjeljak, utorak, srijedu, četvrtak ili možda čak i petak.

A ko će uopće kupovati ovakve navlakuše.

Dobro da imamo gtomislava, samo ga uvijek prekasno slušaju.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Onda udri, jer danas je Gastarbajter najvio da će i slijepci vidjeti
promjenu trenda. Imaš 400 komada na streljani pa udri iz svih oružja.
A možeš čekati i ponedjeljak, utorak, srijedu, četvrtak ili možda čak i
petak.
A ko će uopće kupovati ovakve navlakuše. Dobro da imamo gtomislava,
samo ga uvijek prekasno slušaju.

Evo, upiknuo malo na dnu današnje moguće cijene. Dalje u toku dana bumo vidjeli.
Sutra? Opet na dnu ako bu moguće.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close