BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

U potpunosti se slažem sa Flyerom. Jedino mi nije jasno tko kupuje te količine. Još 2-3 dana nek pada po 7-8% pa ću i ja kupiti nešto [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

kao što sam i rekao prije par dana…ako ovo sve ne bude sankcionirano od strane HANFE, onda je to velika mrlja na toj agenciji i na gosp. Samodolu osobno.
druga je stvar da po meni jos uvijek nije sve izgzubljeno, sjetimo se samo MMTZ, tamo je masa transakcija bila poništena….ja iskreno očekujem takav rasplet i ovdje.

nemam dionice TNSA, niti sam ih ikada imao ili uopće razmišljao o kupnji.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Ne kužim zbog čega bi trebali poništiti transakcije? Kod MMTZ su bile u igri povlaštene informacije a ovdje ljudska pohlepa i gramzivost. Kad bi zbog toga poništavali transakcije onda bi mogli ukinuti burzu. na žalost je puno ulagača spušilo na TNSA. Ne bih volio biti u koži kupaca na 10.000.-12.000 kn [smiley9]

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Kolega Avax, a što vi mislite da Fudo nije imao povlaštene informacije kada je zavrtio sa svojim pajdašima cijelu ovu igru…osim toga lako HANFA pročešlja transakcije i analizira jeli bilo ikakvih dogovornigh dizanja i spuštanja cijene.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Kolko se sjećam, Fudurić je izlazio na 6-7000 KN a cjena je nakon toga ošla 100% gore. znači da on nije imao povlaštene informacije osim utoliko što je znao da ova dionica ne vrjedi više od 6-7000 kn. ovi koji su se zaigrali iznad tih iznosa sami su krivi

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

sami su ljudi bili krivi i u slućaju happylinea i financijskog inžinjeringa i stare devizne štednje i raznih drugih piramidalnih shema, samo što je kod takvih slućaja podbacila i pravna država koja odmah nije poduzela mjere da se takve stvari sprijeće ili da se barem ljudima objasni da je riječ o prevari.
ljudi su glupi i pohlepni, ali to nikome ne daje pravo da ih gazi i striže…IMHO

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Kolko se sjećam, Fudurić je izlazio na 6-7000 KN a cjena je nakon toga
ošla 100% gore. znači da on nije imao povlaštene informacije osim
utoliko što je znao da ova dionica ne vrjedi više od 6-7000 kn. ovi
koji su se zaigrali iznad tih iznosa sami su krivi

Isplata dividende nema veze s Fudom niti će on dobit koju kunu jer nema više dionica TNSA. A tada više neće biti u NO

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Fudo je kao član NO valjda znao dal će biti ili ne dividende a prodao je. otkud vi kolega ides mozete tvrditi da će biti dividende? znači da imate bolje informacije od NO transadrje?

Ignore: KressoM, delux

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Kolege samo jedna stvar mi nije jasna. Zašto svi Vi govorite da je Fudo izašao iz TNSA ???

Malo bi Vam ukazao pažnju na jednu legednardnu činjenicu iz filma “Privedite osumnjičene”

Najveći uspjeh vraga je taj, da je uspio uvjeriti svijet da ne postoji !

Vidim da mnogi proklinju Fudu i njegove izjave. Pa kad će Vam postati jasno da su neki od tih “dušebrižnika” jaaako dobri sa Fudom i da možda oni zajedno vode igru radeći svakodnevni trading po sistemu ” Pusti vodu da miševi odu ” ili da možda Fudo radi preko nekog trećeg.

P.S. Pa ni Mioni nije radio sa MMTZ-om radio sam.

[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Na Ekonomiji su me naučili (off the record) da je cijena nečega onoliko koliko je najveća budala spremna za to platiti. [smiley10] [smiley16]
Srećom, stekoh dovoljno iskustva (zna se kako to ide na burzi) pa više ne ulazim u ono za što nemam dovoljno informacija ili je preko mojih mogućnosti predviđanja.
Ali, sve je uvijek moguće, pa tako i da se najbolji prognozeri i igrači zeknu. [smiley12]

BTW vidim gore promet 3 kom. Kaj bu sutra? 5?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Na Ekonomiji su me naučili (off the record) da je cijena nečega onoliko koliko je najveća budala spremna za to platiti. [smiley10][smiley16] Srećom, stekoh dovoljno iskustva (zna se kako to ide na burzi) pa više ne ulazim u ono za što nemam dovoljno informacija ili je preko mojih mogućnosti predviđanja. Ali, sve je uvijek moguće, pa tako i da se najbolji prognozeri i igrači zeknu. [smiley12]

A mene su ucili da udjem prije svih pa im onda prodajem maglu kako je to super dionica. a kad spuse i pocnu se zaliti onda im govorim- sad samo trebate biti strpljivi. i sto je najbolje oni sute ko zaliveni jer ih je sram priznati da su prevareni, jer je to onda dokaz da su nesposobni. ujedno se pretvore u besplatne pomagace u daljnjoj prijevari
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

kako to da su se jucer svi hvalili da su kupovali povoljno transadriju a danas sute kao zaliveni. a danas je puno bolja cijena za dokup. ajmo navlakaci javljajte se – sta cekate. evo imate na prodaji super povoljno 535 komada po 7.381,80 mlohavih cuna. ne zenirajte se gastarbajter vam je najavio jos prekjucer promjenu trenda
NR

autor nema dionice transadrije pa ga ne mozete optuziti da ima ikakvog interesa osim istine

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close