BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neki baš neće nikad odustati od navlačenja i to očiglednog. Pa to je sramota, Transadria tone a oni pjevaju – Kao Neron, Rim gori a on sklada pjesme. Valjda su navlakači isto lirske duše kao i Neron.
[smiley1]

08.12.2006. TNSA prosjek – 9.985,00 najniža – 9.724,00 najviša – 11.850,00

Pozdrav Neronu ma gdje bio..[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Neki baš neće nikad odustati od navlačenja i to očiglednog. Pa to je sramota, Transadria tone a oni pjevaju – Kao Neron, Rim gori a on sklada pjesme. Valjda su navlakači isto lirske duše kao i Neron. [smiley1]

Da, samo je pitanje tko je ovdje Neron. U ovom slučaju lik predsjednika NO pokazuje simptome ludila, na štetu malih dioničara, koji sada mahnito rasprodaju!

Ima li itko informaciju o željezari Split te iskreno mišljenje o njoj. Hvala

Moje misljenje oko Zeljezare Split jest da je ona Vladi kao zvakaca guma na cipeli: tu je i nikako da je se rijesis pod bilo koju cijenu. [smiley2]


Ima li itko informaciju o željezari Split te iskreno mišljenje o njoj. Hvala

Problem radnika, zastarjele tehnologije, trebalo bi dosta uložiti, konkurentski češki čelik koji je nešto lošiji ali jeftiniji. Kad bi se ujedinila sa Siskom kako je planirano jedno vrijeme, mogla bi biti konkurentna na ovim prostorima.
Dok se grade autoceste kod nas, nema velike opasnosti za njih.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


logan: ” Ima li itko informaciju o željezari Split te iskreno mišljenje o njoj. Hvala ” Problem radnika, zastarjele tehnologije, trebalo bi dosta uložiti, konkurentski češki čelik koji je nešto lošiji ali jeftiniji. Kad bi se ujedinila sa Siskom kako je planirano jedno vrijeme, mogla bi biti konkurentna na ovim prostorima. Dok se grade autoceste kod nas, nema velike opasnosti za njih.

Koliko sam ja čuo po televiziji kod nas se za autoceste ne koristi naš čelik.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Danas bi mogao biti znakovit dan za moj portfelj:

po najavama nekih 15.12. je datum objave natječaja za oklopna vozila
danas je predzadnji dan da adriatica objavi ponudu za otkup preostalih dionica
danas je skupština belja

bit će veselo …

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.poslovni.hr/29264.aspx

neko se izgleda nakrcao terafirme, pa bi sada malo kapitalizirao [smiley2]

Koliko sam ja čuo po televiziji kod nas se za autoceste ne koristi naš čelik.

da , ne koristi se , ali samo zato kaj kapacitet zeljezara nije dovoljan…

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

ova dionica ne vrijedi više od 4000 kuna. to joj je fundamentalna i realna vrijednost. sve preko toga je bilo navlačenje. kladim se da je m.m. prodao svoje dionice i da u petak top 10 neće biti isti. nadam se da ste prodali što ste imali i da ste nešto naučili. bolje pomalo pa na kraju više nego naglo pa na kraju pušiona, ali to je još jedna u nizu priča s naše burze o kojima će se naveliko pričati. ja ne bi dokupljivao jer je i dalje too risky. way too risky…vi tu plačete a zamislite kakvo mišljenje o burzi ima neki početnik koji je svoje teško stečene novce stavio ovamo i to po cijeni od 10000 kn po dionici. npr uložio je 100000 kn a sad ima samo 7900, a sutra i manje očito. a neki su bogme fino zaradili, to je očigledno. fudo je jedan od njih naravno

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

A još gore,ako je netko mukom štedio i uštedio 100 000 i kupio po 12000 jer raste (imam par poznanika koji kupuju dionicu jer rste[smiley2][smiley3] i još ne želi prodati jer se nada da će se vratiti [smiley2][smiley3][smiley3]

što se tiče Fude,čovjek je odradio posao svjetski,sjetimo se da je kupovao po 1500…za njega će vjerovatno biti kazna kao i Čoviću ..200 000…hi,hi,hi, a njemu je to pola dnevnice

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

cayman006 – u pravu si, ali isto tako mislim da se razuman čovjek treba kloniti ovakvih dionica gdje neke stvari koje se događaju oko istih graniče s kriminalom! bez obzira na potencijalnu zaradu.
Ova dionica je zadnjih tjedana/mjeseci bila postala ‘Viva Las Vegas’ kao onaj Happyline prije 15-ak godina a zna se da zadnji u lancu PUŠE Cubu, Cohibu ili veliki Q, kako se kome više sviđa [smiley7]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close