BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Evo recimo na TNSA je danas “gadna kupnja”. Peti nalog za kupnju je na 8200 kuna. ):

Pitanje je zašto je tako!? Nije pošteno nabaciti jednu rečenicu, osim ako se nije u službi onih koji ruše cijenu, jer su se oni, malo jači, dosjtili da im treba još TNSA, pa se sustavno na ovom i na onom drugom forumu stvara atmosfera panike. Proziran scenario, ali očito uvijek pali.[smiley6]

A koji su to jaki i na koliko si ti čekao TNSA?Ja je čekam na cca 4000 koliko i vrijedi!


Pitanje je zašto je tako!? Nije pošteno nabaciti jednu rečenicu, osim ako se nije u službi onih koji ruše cijenu, jer su se oni, malo jači, dosjtili da im treba još TNSA, pa se sustavno na ovom i na onom drugom forumu stvara atmosfera panike. Proziran scenario, ali očito uvijek pali.[smiley6]

mislim da forumi nemaju veze s time, ovdje se stalno neka panika stvara kako na ovoj tako i na drugim dionicama, pa čak i na INI, jednostavno što raste pada, što pada opet raste, korekcija je uvijek dobro došla za one koji vjeruju u ovu i bilo koju drugu dionicu


A koji su to jaki i na koliko si ti čekao TNSA?Ja je čekam na cca 4000 koliko i vrijedi!

20.000 kn[smiley1][smiley1][smiley1]

drkalica: ” A koji su to jaki i na koliko si ti čekao TNSA?Ja je čekam na cca 4000 koliko i vrijedi! ”

zapravo, na 20.045 kn!

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

Poslije cemo gledati 10% pad iz dana u dan.
P.S. ljubomoran sam jer ga nemam [smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

super je ako si unutra pa raste, ali kad će se isto dogoditi ali da pada na bilo kojoj drugoj dionici, neće većini biti lijepo, u tome je caka

Premješteno iz teme: [color=blue]RIBA (Erste & Steiermarkische bank d.d.) [/color]

cool..imam soma dionica od riba-e, tak da cu dobit 150 dionica po popustu.super.[smiley9][smiley9]

hvala hvala

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


I gdje su sad svi ti silni medvjedi? Nadao sam se barem još nešto uloviti ispod 175.

Još par dana i 200 biće jeftino.[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje)[/color]

savjet dana: ne prodavat[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje)[/color]


savjet dana: ne prodavat[smiley11]

Po svemu sudeči pravovremeno sam povukao nalog sa prodaje[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]Najpodcjenjenije dionice-argumenti [/color]

Ja sam neke meni drage korisnike upozoravao na ovo sto se danas dogadja sa TNSA pa su me ismijali, eh sto su ti ljudi, bica na dvije noge i nezahvalni[smiley3]
Nemoj se MSZ cuditi ako i ti tako prodjes

Never mind the bollocks

New Report

Close