BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Conan O’B

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)
socrates:
” Croblack: ” Vrlo loša situacija, samo 33 komada na kupnji do 178. ” kolega nekome je ova cijena previsoka a nekome preniska…budućnost će pokazati tko je u pravu..ja sam u ovoj prvoj grupi, imam svoje razloge zbog kojih vjerujem da ova dionica može gore…”

kolega skacete sami sebi u usta

A da možda još koju kupi jeftinije, znaš onu sezonsko sniženje cijena ! Vani toplo, a plina ko u prići !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Spušteno do 177 i opet dignuto na 185.

prijatelju na nama je samo čekati. ovo gore dole nas netreba brinuti odnosno to je jako dobar znak za budućnost. Skoru!!!!. Danas je još 6000 u rukama novih vlasnika po prosječno 186 kuna

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Pitanje je samo vremena kad će se normalizirati njena realna vrijednost. …..IZNAD 200kn…i naravno…ostvari nove domete (rekorde).

[smiley2]

Već dugo nijedan post o TNPL.Hoće li to uskoro uzbrdo?Kakva su vaša očekivanja i ako može malo analize.

[smiley5]

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Ne znam sto se ovo desava sa nasim firmama na burzi? Sve firme ( osim casnih izuzetaka ) ostvaruju sto veci prihod – veci gubitak ( PTKM, DIOK i sl ) ili sto veci prihod – manja dobit ( LVCV ). Pa to nije normalno.
To je sve jedna velika zavjera. A pocelo je jos u Rovinju.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

cayman neznam odakle ti volja da se ponavljaš uvijek iznova s više ili manje istom pričom na 5000, na 7000, na 10000, rekao si svoje, neki koji misle drugačije također su rekli svoje, dok je raslo nitko nije davio jesam li vam rekao , jesam bio u pravu , ide to gore, spremni za polijetanje i sl. čemu to?

stvar je zasad ok, treba pričekati slijedeći tjedan da se vidi sda, tada možda bude kasno za maksi dobitak ali ne prekasno za one koji te nisu slušali dok je fudo izlazio

pročitaj svoje ranije postove.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

ma Hugo, u redu je zasad. napisao sam i na drugom forumu da je cijena realna ukoliko ostane na ovim visokim razinama iznad najmanje 9000kn, ali ako krene ispod 9000 kn, meni je to sumnjivo jer je očito onda da je netko pumpao cijenu. Drago mi je za vas koji ste zaradili, ali morate shvatiti da je jedno realna vrijednost dionice a drugo napumpana. Ako ostane na ovim razinama dulje vrijeme ili čak naraste, svaka vam čast – skidam kapu, ali ako krene ispod 9000 kn, onda je to bila prava navlakuša. Nikad ja neću reći – jesam vam rekao…. jer to je jako glupo obzirom da sutra neka moja dionica može pasti i pokazati mi da sam i ja samo čovjek. Nitko ne zna što donosi budučnost a ja bih na tvom mjestu prodao i zadovoljio se prinosom koji sigurno nije malen, jel tako hugo da je barem preko 100% i to u par mjeseci. Toga nema nigdje i siguran sam da neće zauvijek trajati. Tako ja razmišljam i zato još, evo kucam u drveni stol, nisam imao gubitke u svijetu burzi.

Premješteno iz teme: [color=blue]MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)[/color]


Kao i inace, puno “smislenog ” napisano…zanimljivo je da niste pisali o ovoj dionici dok se niste istovarili iz TNPL…[smiley2][smiley1]

Dragi kolega Dejavue: Nisam se istovario iz TNPL i ona mi je najzastupljenija u portfelju a vjerovatno će tako ostati i cijelu slijedeću godinu.

Istina je da nisam pisao o MAIS, FNVC ali došao novi margin pa se nešto mora kupiti prije Božića.

A moram priznati da me ulaganje od 230 mil Eura ulaganja “malo” iznenenadilo. Ako oni ulažu toliko pa mogu i ja koju kunu.

Premješteno iz teme: [color=blue]MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)[/color]


A moram priznati da me ulaganje od 230 mil Eura ulaganja “malo” iznenenadilo. Ako oni ulažu toliko pa mogu i ja koju kunu.

Malo neobicno obzirom da je ulaganje 2 milijarde kuna objavljeno prije cca 6 mjeseci.


Premješteno iz teme: [color=blue]MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)[/color] Dejavue: ” Kao i inace, puno “smislenog ” napisano…zanimljivo je da niste pisali o ovoj dionici dok se niste istovarili iz TNPL…[smiley2][smiley1] ” Dragi kolega Dejavue: Nisam se istovario iz TNPL i ona mi je najzastupljenija u portfelju a vjerovatno će tako ostati i cijelu slijedeću godinu. Istina je da nisam pisao o MAIS, FNVC ali došao novi margin pa se nešto mora kupiti prije Božića. A moram priznati da me ulaganje od 230 mil Eura ulaganja “malo” iznenenadilo. Ako oni ulažu toliko pa mogu i ja koju kunu.

Jeste li ikad pisali o necemu sto niste kupili..pozitivno mislim…ovo malo ruzno zvuci, zar ne?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Niti govora kolega. Ja sam samo protiv toga da se na forumima piše protiv osoba a nikako protiv onoga o čemu se piše. Naravno da sam pisao o puno dionica koje nemam i to za neke pozitivno a za neke negativno.
Normalno je da svaki od nas hvali svoj portfelj i nije ništa čudno. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa i mene nikad nećete uvrijediti ili naljutiti ako kritizirate moje pisanje.

Samo naprijed.

Evo recimo na TNSA je danas “gadna kupnja”. Peti nalog za kupnju je na 8200 kuna. ):

TNSA će pasti jer mislim da je prenapuhana, te će se vratiti u normalu od oko 5500 kn po dionici…[smiley5]

New Report

Close