BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A koliko ja znam pumpali su dionicu par brokera nakon što je dio Uprave prodao svoje udjele.
Mamice, tatice, bakice, svi su bili uključeni.
Erste u glavnoj ulozi.
Kada počnu prodavati , bolje rečeno ako , ovi koji su kupovali na 30 i niže mogla bi nastati panikica.
A nadajmo se da neće[smiley10]

[b]Fashion and Stocks[/b]

Ima li negdje financ izvješče za Montmontažu da se vidi ko tu koga

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Ne bi se složio ni ja, ni sda, a pogotovo ne…………. fond.

A promet 2.500.000 kuna prosjek 3500 kuna. Još malo dokupljivanja a onda slijedi “Žestoki udar ” !!!!

Ne propustite.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Taj žestoki udar je prije za očekivati na ATPL nego na TNPL.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Bok svima.

Novi sam na forumu, i novi u ovoj vrsti trgovine.

Pisem ovdje jer i sam imam oko 200 dionica ADPL. Malo mi je ovaj pad cudan, Airfire me tjesi svojim prognozama. U svakom slucaju, mislim da 35000 kn ne igra nikakvu ulogu jer ljudi barataju puno vecim ciframa i diktiraju cijenu dionice.

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]


Bok svima. Novi sam na forumu, i novi u ovoj vrsti trgovine. Pisem ovdje jer i sam imam oko 200 dionica ADPL. Malo mi je ovaj pad cudan, Airfire me tjesi svojim prognozama. U svakom slucaju, mislim da 35000 kn ne igra nikakvu ulogu jer ljudi barataju puno vecim ciframa i diktiraju cijenu dionice.

ak si novi jedan savjet: ne slušaj tuđe savjete na ovom forumu!

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]


Pisem ovdje jer i sam imam oko 200 dionica ADPL. Malo mi je ovaj pad cudan,

Uvijek ce biti padova i uspona, bitna je cijena u trenutku kupovine i prodaje. [smiley2] Ja sam nedavno kupio (s obzirom da sam long-term ulagac “nedavno” znaci 3-4 mjeseca) po cca. 130kn, tako da sam sasvim zadovoljan trenutnim stanjem. [smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

cartmann
“Uvijek ce biti padova i uspona, bitna je cijena u trenutku kupovine i prodaje. smiley2 Ja sam nedavno kupio (s obzirom da sam long-term ulagac “nedavno” znaci 3-4 mjeseca) po cca. 130kn, tako da sam sasvim zadovoljan trenutnim stanjem. ”

Broj naloga: 13002
Oznaka vrijednosnice: ADPL-R-A
AD PLASTIK D.D.
Status naloga: izvršen
13002 305639 18.08.2006. 223 148,00 33.004,00 0,70 % 231,03 33.235,03
Kao što se vidi ja sam kupio po 148,00 kn 18. 08.06.Cijena više nije išla dolje ispod 148,00 kn. Možda je i gore navedeni gospodin kupio po 130.00 kn,ali kao i uvijek na virtualnoj burzi. Vidi se koliko je vjerodostojan. hi,hi..

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

cekajte da reno da svoju novu narudbu, al tek za mjesec, dva, pa ce doc do rasta, neznam jeste citali to u auto casopisu razgovor sa predsjednikom grupacije renault,koji hvali adpl za kvalitetu i najavljuje povecanje suradnje, za sada te najave nedaju efekta ali hoce kada stigne narudba (bar se nadam) zato bolje zadrzat dionicu

ne mari za male stvari i ostat ce male

Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

jeste skontali kako se kupnja povukla, samo hrabro nateze se strijela, a poslje nove otpusta, tako da kontam 1.2.2007 cemo znat dokle strijela leti do tada “hold”[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Premješteno iz teme: [color=blue]ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

cartmann
“Uvijek ce biti padova i uspona, bitna je cijena u trenutku kupovine i prodaje. smiley2 Ja sam nedavno kupio (s obzirom da sam long-term ulagac “nedavno” znaci 3-4 mjeseca) po cca. 130kn, tako da sam sasvim zadovoljan trenutnim stanjem. ”
Kao što se vidi ja sam kupio po 148,00 kn 18. 08.06.Cijena više nije išla dolje ispod 148,00 kn. Možda je i gore navedeni gospodin kupio po 130.00 kn,ali kao i uvijek na virtualnoj burzi. Vidi se koliko je vjerodostojan. hi,hi..

Dajte ljudi koristite jedan nick, stvarno vise ne kuzim tko sto pise, a koliko vidim ne kuzis ni ti pa ti se mijesaju nickovi.

Pogledaj prvi post u threadu “razotkrivamo portfelje” pa ces vidjeti da pises gluposti. Predlazem da ubuduce procitas i provjeris prije no sto krenes vrijedati i ponizavati sugovornika jer ovako samo ispadas frustrirana i bijedna budala.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


napise na ovoj temi na ovom forumu, a i na onom drugom, moram priznati da ima vrlo različitih teorija zavjere, no većina je shvatila na vrijeme njihovu neutemeljenost, pa su se na vrijeme pobrinuli za nabavku spomenute dionice Naposlijetku, razumljiv je gnjev i nemoć onih koji, nisu vjerovali u vrijednost ove dionce, a posebno zazirući od ranije spomenutog člana foruma, ponajviše i zbog toga ako u portfelju imaju Tekstilpromet, Dubr.Babin Kuk…itd. Dobre želje svima.

Da… sve stoji što ste napisala. Kasno je za plakanje, prošao je kamion Bo Frosta…
No postoji jedan mali detalj kod svakoga člana na ovome forumu koji BITNO mijenja gore opisan pogled na situaciju. A to je lova.
Svaki član ovoga foruma je mali ulagač (bez uvrede, ali 99,9% nas je), dakle počeo je ili radi sa “malom” lovom. Mislim, da prilikom odabira kupovine pojedinih dionica svaki taj član radi ponekad jači due dilligance od Barra. Zapravo, ono što je J.Prošli jednom rekao, da nekome nešto i predložim da kupi, neće. Posluša sebe i nikada ne kupi ono što mu javim pa makar imao dojavu od Mesića.
A zbog čega cijeli taj postupak radimo na toliko kompliciran način? Zato jer nam je svaka kunica bitna, barem meni je. Treba puno truda, strpljenja, umjeća i vremena da bi se portfelj povećao za pristojnu lovicu.
Upravo smo zbog toga vrlo oprezni sa “utemeljenosti” ili “neutemeljenosti” nečijih dojava, tipova itd.
Kada smo pre-oprezni gubimo 5.000 kn po dionici.
Niti jedan član ovoga foruma nije toliko baš glup pa da ne kuži da niti jedna dionica na hrvatskome tržištu ne može pasti toliko da se sva lova izgubi. Sve narastu, kad-tad. Svi zarade. Svi.
Problem je u tome što ima brdo ljudi, koji ne špekuliraju sa viškom love, nema tu viška love. Postoji samo ona lova koja im je potrebna i ovako i onako, ali svejedno ulažu ne bi li ju multiplicirali.
E sad… da li ću ja vjerovati ponovno nekakvom drugom “Nathanu 47” uz činjenicu da ne znam ni tko je ni što je neki drugi put za neku drugu Transadriu??
Vjerovatno neću.
Imam svoj mozak. Ne treba mi tuđi.
Pa ako popušim, bolje da sam ljuta na sebe kao i do sada, nego na Nathana 47, zar ne?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

New Report

Close