BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Američka vlada izdala je upozorenje privatnim financijskim tvrtkama o tomu da je Al Qaida pozvala na cyber napad na internetske stranice za online trgovinu dionicama …

http://www.vecernji-list.hr

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

– da li ste primjetili koje mrtvilo je počelo vladati na ovom forumu.
– napišeš post, nama diskusije, komentara (ma ima ali to nije ono pravo).
– gdje je nestao humor, vicevi i šale.
– noću skoro da se više i ne piše, a nekada se stalno dežuralo na ptkm.
– nedostaju mi neki likovi njih barem 4-5.
– teme se razvodnjavaju na više foruma.
– nema više interesantnih svađa, nekada su me napadali gospoda alesar i cartman, ali i toga više nema, šteta, s gospodinom alesarom sam sada ok.
– …….
Pozdrav i molim komentare.

Da li netko zna sto se je dogodilo u petak sa VLHO-R-A: -35%? Cini se dobra prilika da se nesto kupi?

Čuj, kaj god veliš, Ti..ovaj, Kucilo te poklopi. Kao da je “dobar” duh foruma (prevod=moderator).
Čovjek izgubi volju…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Kako to da zadnjih dana ATPL raste a TNPL pada? Koja je od njih bolja?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Američka vlada izdala je upozorenje privatnim financijskim tvrtkama o tomu da je Al Qaida pozvala na cyber napad na internetske stranice za online trgovinu dionicama … http://www.vecernji-list.hr

uf…ovo je gadno! idem zvati “kuma” da ne napada prvu generaciju[smiley6]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

slažem se s Ivanom, vjerojatno i pretjerano moderiranje nosi dobar dio odgovornosti za to

evo jedan vic…

prodavao mujo diplome ekonomskog, pravnog, medicinskog itd. fakulteta…
dođe haso i pita koliko košta diploma ekonomskog,
– 5 000 EUR, odgovori mujo
– skupo je skupo, imam samo 3 000 EUR jel može šta za to.?
– ne može sve koštaju ali nemože ispod…
– pa ajde molim te imam samo 3 000, ajde..
– ne nemože.
– jade molim, te…
– no dobro ajde može, ali te moram prvo malo propitati, kad sam ti već dao popust….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

evo još jedan… kako se pravilno hravatski kaže kaciga???

– branimir glavaš

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Hanfa je ponovno pokazala zube i za zlouporabu u prodaji dionica Montmontaže kaznila četiri brokerske kuće i dvije banke. Fima vrijednosnicama, Abacus brokerima, Ilirika i Interkapital vrijednosnim papirima te HPB-u i Hypo banci zasad su zabranili raspolaganje i isplatu novca na račune 14 investitora.

Do te transakcije prije 26. rujna ove godine potpuno nelikvidnim dionicama nitko nije trgovao, a vrijednost im je u samo nekoliko dana udvostručena. U odlukama koje je supervizor donio 30. studenoga, za svakoga od 14 pojedinačnih investitora uglavnom se navodi da enormni iznosi koje su bili spremni uložiti praktički dokazuju pristup povlaštenim informacijama.

Iznimke su slučajevi Višnje Mikić, za koju izričito navode da je informacije dobila kao nevjenčana supruga ovlaštenog brokera Hypo banke, te Fima vrijednosnica čiji je član grupe, Fima Global Invest, uložio najveću svotu 4,6 milijuna kuna. U više slučajeva dionice su kupljene za iznose koji premašuju 500.000 kuna. Postupak se nastavlja dok se ne utvrdi postoje li elementi kaznenog djela.

Hanfa je krenula oštro i za zloporabe već kaznila nekoliko brokerskih kuća i investicijskih fondova.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

pakazala zube, al nije nikoga ugrizla 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Hanfa je ponovno pokazala zube i za zlouporabu u prodaji dionica Montmontaže kaznila četiri brokerske kuće i dvije banke. Fima vrijednosnicama, Abacus brokerima, Ilirika i Interkapital vrijednosnim papirima te HPB-u i Hypo banci zasad su zabranili raspolaganje i isplatu novca na račune 14 investitora. Do te transakcije prije 26. rujna ove godine potpuno nelikvidnim dionicama nitko nije trgovao, a vrijednost im je u samo nekoliko dana udvostručena. U odlukama koje je supervizor donio 30. studenoga, za svakoga od 14 pojedinačnih investitora uglavnom se navodi da enormni iznosi koje su bili spremni uložiti praktički dokazuju pristup povlaštenim informacijama. Iznimke su slučajevi Višnje Mikić, za koju izričito navode da je informacije dobila kao nevjenčana supruga ovlaštenog brokera Hypo banke, te Fima vrijednosnica čiji je član grupe, Fima Global Invest, uložio najveću svotu 4,6 milijuna kuna. U više slučajeva dionice su kupljene za iznose koji premašuju 500.000 kuna. Postupak se nastavlja dok se ne utvrdi postoje li elementi kaznenog djela. Hanfa je krenula oštro i za zloporabe već kaznila nekoliko brokerskih kuća i investicijskih fondova.

Jel može neko malo objasnit što se točno desilo?

Hvala.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close