BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ovo već postaje tradicija. Čim počnu dopisivanja na PTKM možmo očekivati ili rast ili pad. Poštvo je pad već bio, slutim rast! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Ovo već postaje tradicija. Čim počnu dopisivanja na PTKM možmo očekivati ili rast ili pad. Poštvo je pad već bio, slutim rast! [smiley2]

slutiš ali bome sa razlogom.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

E cartmanne…, baš čovjek uživa čitajući sve ovo i onda dođeš ti koji čašu uvijek vidiš dopola praznu, a ne dopola punu…
Pa sve je to već napisano na forumu, a ti se osjećaš pozvan ponoviti sve to i još zapakirati tako da se ljudima povraća na pomisao kupnje ove dionice…

mika – sve potpisujem…, samo tako…

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Pa šutim već dugo. Poznato je kad hvalim TNPL da ona pada stoga psssssssssssstttt…………………..

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Kolega Znanac ,zašto bi šutili o nečem što je istina…………

Zorana Košćec,predsjednik uprave Varteksa
Menadžer godine – nagrada za najsloženiji proces restrukturiranja velikog poduzeća u gospodarstvu RH
http://www.varteks.com/novosti.htm

Sta mislite kada će na burzu dionica Atlantic grupe?
Neki kazu da će sredinom 2007.godine, iako čisto sumnajm.
Molio bi vaše mišljenje….
Hvala unaprijed

I kada je točno skupština dioničara Adris grupe?
Početkom ovog mjeseca?
Molio bi odgovor.
Hvala unaprijed


I kada je točno skupština dioničara Adris grupe?
Početkom ovog mjeseca?
Molio bi odgovor.
Hvala unaprijed

Adris, skupština, 5. prosinca.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Zorana Košćec,predsjednik uprave Varteksa Menadžer godine – nagrada za najsloženiji proces restrukturiranja velikog poduzeća u gospodarstvu RH http://www.varteks.com/novosti.htm

Joj i meni je taj Varteks zapao par puta za oko ali brzo sam se ohladio kada sam vidio promete po kojima se trguje..napredak je vidljiv u firmi , ali ipak ….mali prometi dionica je praktički skoro pa nelikvidna?![smiley5]

Kako Varteks posluje?
Pročitao sam da su prodali dosta nekretnina(tiskara i neke zgrade u Varaždinu), pa firma ima kakvu-takvu dobit…
Ima li istine u tome, da će doći do modernizacije kompanije i otvaranja novog pogona u okolici Varaždina?[smiley2]


Kako Varteks posluje?
Pročitao sam da su prodali dosta nekretnina(tiskara i neke zgrade u Varaždinu), pa firma ima kakvu-takvu dobit…
Ima li istine u tome, da će doći do modernizacije kompanije i otvaranja novog pogona u okolici Varaždina?[smiley2]

planira se preseljenje pogona van VŽ-a i time se oslobađa 212000m2 vrlo rijednog prostora-pregledaj malo temu VART
evo trenutno stanje k-p
Kupnja – VART-R-1
40 140,10
47 140,09
100 140,08
39 140,02
550 140,00

Prodaja – VART-R-1

1 147,68
157 147,69
78 147,96
200 148,00
466 149,00

New Report

Close