BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

A hebo 90 kuna, više dobim za maslinovo ulje.
Kako misliš da ne zovem dva puta?
Ak daju samo 90 neće ni slane srdele pomirisat
Morat ću Znanca pitat, on je velikodušniji.
Biće da je bar 200

Nego di je taj tvoj fond danas, oli i oni štrajkaju ko i profešuri. Zato su pastiri blaženi, daš mu kruva i vode i on zadovojan

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Samo ti zovi da te ne bi iznenadilo. 90 kuna je predujam dividende pa ako oćeš Jadoplpov ti ga brate kupuj.
Nemoj sad janjce pretvarati u srdele.

Niko danas ne štrajka brate mili. Znaš to onu staru poslovicu: Na kraju se mrtvi broje.

Čudi me da si tako blizu TNPL a ne daju ti informacije. Biće da si im nešta gadno zgrišija.

Ovu priču znaju čak i ovi koji plove po morima.

Ajde upitaj lipo opet: Šta ima novoga ???

Ova dionica ti je ko da vataš gofa. Triba staviti dobru lešku da ga uvatiš, a ti bi ga lovija na srdelu.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome?
prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

[color=blue][/color][quote][/quote]whenever there's a drought get your umbrellas out because, that's when I brainstorm[quote][/quote][center][/center]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome? prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

e radikalac, ovo ti je prva poruka a već podsjećaš na Hakelu….
… i ja se nadam porastu u narednih godinu dana, samo mi je problem što mi
je kapital zarobljen…

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


PTKM bi trebala u privatizaviju sigurno do izbora… samo pitanje kome? prodaja će biti po meni sigurno iznad nominalne koja će sada na skupštini valjda biti 270

početak iduće godine je prije izbora. Cijena ide sigurno iznad nominale.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Koliko ja znam nominala je početna cijena i željena , ali obično ovakve firme budu prodane po znatno nižim cijenama od nominale.

DA nisam u pravu , vjerojatno bi tržište reagiralo drugačije ..[smiley5]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


dotični gospodin nema nikakve vez s ovim, ali uči se na pogreškama, bolje tuđim nego svojim 🙂

možda čak i neke analogije ima makar niti ja nebi povezivao ova dva slučaja. Kako se ponaša prema Glavašu tako se ponaša i prema PTKM. Sanader sve radi da zaštiti svoje interese. A jedan od njegovih interesa je dobro prodati ptkm i tu ne bira sredstva za ostvarenje. Iz prodaje ptkm može se izvući veliki novac i Ivo to neće propustiti.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


Ja sam ulazio ispod 100 kn pa izlazio i vraćao se u 2-3 vala. Sad mi se čini riskantno dalje se igrati, jer bi sudeći po mnogim sitnicama koje tu i tamo dođu u javnost stvari mogle konačno sasvim zaživjeti i u roku godinu dana podići Đuru jako visoko

To se slažem,kroz godinu dvije,možda pretjerujem,ali nije isključeno i 1005,jer moje mišljenje je da ako ameri dobiju posao,vjerovatno će se lagano uvući u vlasničku strukturu..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


e radikalac, ovo ti je prva poruka a već podsjećaš na Hakelu….

Jucer sam napisao na centar.hr da otkad nema Hakele tema PTKM je odmah pala na 3cu stranicu (gdje joj je i mjesto), pa je/su ocito odlucili ptkm vratiti na puteve “stare slave”.

[smiley2]


slatka: ” e radikalac, ovo ti je prva poruka a već podsjećaš na Hakelu…. ” Jucer sam napisao na centar.hr da otkad nema Hakele tema PTKM je odmah pala na 3cu stranicu (gdje joj je i mjesto), pa je/su ocito odlucili ptkm vratiti na puteve “stare slave”. [smiley2]

Ako je PTKM bila prije toliko profitabilna da je mogla sama sebi osigurati infrastrukturu za naredne dane samo nije bilo interesa od socijalstičke, pa kasnije i naše vlade( u naše vrijeme trećina HRV je bila okupirana, slavonska polja ali i prostor oko Kutine pod minama a s time se utjecalo i na potrošnju gnojivai i s time se utjecalo na investicije i prodaju a time i na rezultat PTKM) . To vrijeme je iza nas treba se orijentirati prema naprijed, uključiti znanje, a s time raspolažemo samo prvi pravi korak je najteži sve ostalo ide lakše…
Napravljeni su preduvjeti za ostvarenje novih rezultata, PTKM je stvarala svoj gubitak u prošlom vremenu kada nisu bili ispunjeni uvjeti za njezin angažman. Polja se razminiravaju, Todorić se širi, raste potražnja za hranom proizvedena u prirodnim uvjetima, tržišta se povezuju sve to stvara nove uvjete koji će se reflektirati na poslovanje PTKM, to nisu stari uvjeti već novi, dakle sada je da vidimo kako će to sve djelovati na PTKM…..
Istina troškovi rastu ali te troškove je moguće neutralizirati, po tome jedna uprava dobiva priznanje a druga raspuštanje

Ja znam da će se to povoljno reflektirati na rezultate PTKM, rezultati se već sada vide spremnost rješenja starih dugova i uređenje bilance, dakle da se očisti sve, a za sve drugo pratiti ćemo poslovanje PTKM……Pozdrav[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


…raste potražnja za hranom proizvedena u prirodnim uvjetima,……Pozdrav[smiley2]

Ovo baš i nije pozitivno za PTKM s obzirom na njezine proizvode…
Što mislite da li će u slučaju prodaje, PTKM ići po nominali, iznad ili ispod nje?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

haj, kako to da se štovatelji fudina lika i djela ne javljaju, mezimac im je u elpr-u. tomi gdje si?!! tomiiii, tooomiiii …..! [smiley1]

New Report

Close