BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


Ja sam djuru kupi po 153 i ne namjeravam ga prodavati ispod 450, pa makar čekao 2 godine.

mislim da ćeš malo više pričekati,ali će se isplatiti..
[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje)[/color]


fazan: ” Ne znam kakve se igre igraju oko Belja, ali jedno znam: ljudi moraju jesti, hranu kupuju u trgovinama(Konzum), a cijena poljoprivrednog zemljišta će u narednih nekoliko godina dosegnuti nebo. Drugm riječima Belje ima zaokruženu cijelinu: razvijenu proizvodnju i što je najbitnije sigurno tržište. Kupio sam ga skupo i kratkoročno izgubio, ali na Belju planiram zaraditi 2 ili 3 puta uloženo na rok od godinu ili dvije. ” i tata bi sine… konzum moze ocekivati pad trzisnog udjela s obzirom na ulaz lidla u hr, (vjerovatno i aldija ubrzo), porast prodaje proizvoda od belja ce se nastaviti al ne bas astronomskom brzinom. a cijne poljoprivrednog zemljista ce tesko dosegnuti nebo, ipak ima previse ne obradenog poljoprivrednog zemlista. mislim da procjena od 2-3 puta povecanja vrijednosti ipak malo preoptimisticna…

Za 2 godine cijena će bit bar 800 kn.To je veoma relna prognoza, a optimistična je dosta veča..[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ne znam o cemu se suska ni sto kaze necak prijateljice od susjedove bake, ali mi se ne svidja odnos k/p, na kupnji po 10-15-25kom, na prodaji 200-300-500,..a nakon jucerasnjih vijesti od tete bakine susjedove prijateljice koja je medicinska sestra i bila je prisutna kad su sivali Severinu mi je jedini zakljucak bio “ajd, bar nek ovi sitni sto su kupovali po 230kn nekom uvale svoje dionice za 210-220kn”. Ali izgleda da od uvaljivanja nista. Bar kako sad stvari stoje.

Btw., sto mislite, koliki ce biti gubitak Petrokemije na kraju godine? Ja procjenjujem 120-130 milijuna kn, ovisno o terminu poskupljenja plina.

poštovani kolega cartmann …. jel vam ta medicinska sestra došapnula da je gubitak u zdravstvu od 2003 na ovamo 2,5 milijardi kuna…[smiley2][smiley1]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


” Cayman006, jesi li slučajno odabrao datum “korisnik od” koji u sebi sadrži tri šestice? [smiley2]

He-he-he, dobra, dobra… [smiley2]

Tanga, ja sam ti još gori paničar od tebe. Zapravo ja sam najveći paničar vjerovatno na ovom forumu… kada mi dionice počnu letjeti više od 10 kn/kom dolje, trebalo bi me lisicama vezati za nogu od kreveta da ih ne odem utopiti… ali valjda me jedino na površini održava ta prokleta tvrdoglavost i inat… kada za nešto zapilam, dosadna sam ka buha pa makar iza mene ostane goruća vijetnamska prašuma i miris napalma u rano jutro, ali nema veze…
Tako gledaj i na dionice… nemam ni ja lovu na bacanje pa da mi je svejedno (zato imam svoje lagane brakedowne na svaku od Samodolčeka :), ali lova je da se troši… Nije lova stari tebe napravila, ti si nju…
Dakle, Đuro će ti rasti sigurno, ali se strpi i šuti. Na njega jednostavno zaboravi. To što si ušao tako visoko, nije strašno i nije to baš tako sada visoka cijena da očajavaš. Osim toga ako sada budeš surfao sa Đurom u ovoj situaciji, računaj i na troškove naloga (da su ne znam koliko mali, ukupni minus će se povećati)…
Čuj, ja ne znam sa koliko dionica raspolažeš i koliko love imaš za dokup, ali ja sam svoje prste od portfelja i novčanika odmaknula na neko vrijeme, jer i surfanje nije najbajniji izbor ako nemaš veću lovicu u igri…
Npr. Dejavue nema problema sa takvim “sitnicama” koje mene more… [smiley1] (smiley11]
Sam odluči… [smiley10]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


Đuro će ti rasti sigurno, ali se strpi i šuti. Na njega jednostavno zaboravi. To što si ušao tako visoko, nije strašno i nije to baš tako sada visoka cijena da očajavaš. Osim toga ako sada budeš surfao sa Đurom u ovoj situaciji, računaj i na troškove naloga (da su ne znam koliko mali, ukupni minus će se povećati)… Čuj, ja ne znam sa koliko dionica raspolažeš i koliko love imaš za dokup, ali ja sam svoje prste od portfelja i novčanika odmaknula na neko vrijeme, jer i surfanje nije najbajniji izbor ako nemaš veću lovicu u igri… Npr. Dejavue nema problema sa takvim “sitnicama” koje mene more… [smiley1] (smiley11] Sam odluči… [smiley10]
Maknuo sam i ja ruke od novčanika – nema mi druge, da ne napravim nešto još lošije, jer trenutno mi ni jedna dionica ne ulijeva povjerenje (osim DLKV). Čekam proljeće [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Đoka će opet danas kao i zadnjih 10 dana vjerovatno u minus. Nema tu budućnosti.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Ima on dobranu budućnost,samo treba čekati

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Fino je netko iskrcao onih 66H od jučer… pa palo je ono… da se ubiješ… jooooooooooooj kako mene živciraju te glupe dionice… bljak.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Seve imas pravo,stvarno su nekada bljak ali kad smo vec unutra treba izdrzati u ovoj magli dok ne dodje sunce.[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]


Fino je netko iskrcao onih 66H od jučer… pa palo je ono… da se ubiješ… jooooooooooooj kako mene živciraju te glupe dionice… bljak.

zasto te zivciraju, kupuj dok je snizenje [smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

To ti niš ne valja. Imaju oni švicarske račune i hrvatske gubitke. Procjena god. gubitka bit će iznad 100.000.000 kuna. Majku mu koliko nula.

DIOKI iliti po staro hrvatskom DIOČI ili di su vam bile oči ( kad ste kupovali ) ?

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

New Report

Close