BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prenosim poruku od K. Floričića i J. Galinca: “Tržište ćemo hladiti koliko god to neki s foruma poslovnog mrzili. Hladit ćemo ga toliko koliko ćemo htjeti, mada se vi svi ismijavali našim trbusima i debelim licima. Sve ćemo vrijednosti dionica svesti na najmanji mogući P/E, ako treba i ispod 1. Zarađivat ćemo mi , a ne vi, tamo neki luđaci s foruma, pozdrav”
[/quote
Znači da čemo Končar kupovati po 70 kn,fučkaš INU onda[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

A gdje je to i kada rekao Floki?? da ne bi on svoj fond ukeširao,pa spusito cijene pa dogodine prinos Aureusa 200% ………….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

mene isto zanima odakle je ta flokijeva izjava?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

in,

Prenosim poruku od K. Floričića i J. Galinca: “Tržište ćemo hladiti koliko god to neki s foruma poslovnog mrzili. Hladit ćemo ga toliko koliko ćemo htjeti, mada se vi svi ismijavali našim trbusima i debelim licima. Sve ćemo vrijednosti dionica svesti na najmanji mogući P/E, ako treba i ispod 1. Zarađivat ćemo mi , a ne vi, tamo neki luđaci s foruma, pozdrav” [/quote Znači da čemo Končar kupovati po 70 kn,fučkaš INU onda[smiley2]

Neeeeeee,kupit ćeš Inu po 70 [smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

slažem se sa tvojim riječima ,dovoljno je pogledati končar od prije 3 godine pa ćete vidjeti da je nepovratno otišlo vrijeme kad se mogao kupiti po 200 ,300 kn.


ma vi bi sve preko noći. budite strpljivi, polako dokupljujte kad se cijene ustabile iznad 170 i čekajte par godina. Ovo vam je idealna prilika biti s dionicom od njenih samih početaka, jer stanje u ddjh od prije par godina više se vjerojatno nikad neće ponoviti. Cijena od 100-200 kuna još uvijek je po meni odlična obzirom na ogroman potencijal. Bez obzira na BV, koji će rasti s vremenom, ovo je potencijalno vrhunska dionica jer firmi poput ddjh mi nemamo, a nema ih niti u široj regiji. ja ću je držati usprkos korekcijama jer nakon kiše dolazi sunce, a nemam dojam da će korekcija tako skoro. Barem ne do nove godine. Kao i u svakom poslu, prvu godinu jedva se krpaš i nemaš neke rezultate, a nakon 2 godine već polako rasteš da bi nakon 5 godina imao pravo bogatstvo.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


slažem se sa tvojim riječima ,dovoljno je pogledati končar od prije 3 godine pa ćete vidjeti da je nepovratno otišlo vrijeme kad se mogao kupiti po 200 ,300 kn.

Vi stvarno pišete što god stignete bez ijednog dobrog i prije svega točnog argumenta.

Končar nije poslovao s gubitkom, BV mu je već tada bio na 400 kuna. Sasvim dovoljno.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

očigledno si novi ovdje.ja sam končar kupio po 70 kn,pa možda mrvicu bolje znam u kakvoj je situaciji bio kad sam ga kupio.

a tamo se- u končaru- ništa nije od tog vremena promijenilo osim projekta crotram vrijednog nekoliku puta manje nego poslove koje ddjh dobija a u kojem bi btw bio i ddjh da ga sdp i njegov lobi iz broda htio uništiti i jeftino kupiti .

blackstone:

slažem se sa tvojim riječima ,dovoljno je pogledati končar od prije 3 godine pa ćete vidjeti da je nepovratno otišlo vrijeme kad se mogao kupiti po 200 ,300 kn.

Vi stvarno pišete što god stignete bez ijednog dobrog i prije svega točnog argumenta.

Končar nije poslovao s gubitkom, BV mu je već tada bio na 400 kuna. Sasvim dovoljno.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Sutra će Đoka da probije liniju otpora na 150 kuna. To mi danas svi govore.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

floričić je kupio po 80 kn od proficia i dalmatinske banke zajedno sa još nekima drugim.

vidim da si zadivljen sa njim pa nastavi i dalje pratiti rad i pregaoštvo aureus investa.

a jesi siguran da nisu u ddjh?

quote=davorin]

blackstone:

očigledno si novi ovdje.ja sam končar kupio po 70 kn,pa možda mrvicu bolje znam u kakvoj je situaciji bio kad sam ga kupio.

Oprostite gospon Kristijan Floričić, nisam znao da pod ovim nickom pišete ovdje, još jednom moje isprike i dužno poštovanje na iskrenosti o padu našeg hrvatskog tržišta kapitala te povlačenju ostalih u ponor.

[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Ja sam djuru kupi po 153 i ne namjeravam ga prodavati ispod 450, pa makar čekao 2 godine.

I love the Smell of Profits in the Morning

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

E moj fazane čekat ćeš ti lovostaj 100 godina.

Đoko ti je na 100 do kraja godine. Pa jesi li vidio bilancu ??? Kao dobra a ne valja !!!!

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Malo više optimizma ovdje nije na odmet…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close