BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ma dajte molim vas pa što vam je više, se možete malo uozbiljiti?

izgleda da ne, ali razumijem to, tržište je down pa svi pomalo nagriženi, ali proći će to

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


ma dajte molim vas pa što vam je više, se možete malo uozbiljiti?

Ja ne znam sto moderator ceka tj. sto ovi provokatori moraju uraditi da bi im ukinuo accoute. Prijete preko pm-a, vrijedaju korisnike, pisu izjave kakve se mogu gore procitati, koriste po 10 nickova,..ne znam kome trebaju takvi clanovi??

btw., evo jos http://img237.imageshack.us/img237/7205/timonyrp1.jpg

NETO DOBIT T-HT GRUPE 1,8 MILIJARDI KUNA,
Što kažete na ovo. One koji su prodali T-com trebalo bi u zatvor strpati.

Također, prenosim još jednu njihovu poruku, više kao savjet:

“Kupujte dionice kada su jeftine te iste prodajte kada su skuplje”.

Fenomenalan savjet.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


NETO DOBIT T-HT GRUPE 1,8 MILIJARDI KUNA,
Što kažete na ovo. One koji su prodali T-com trebalo bi u zatvor strpati.

I još milijardu kuna dobiti T-Mobilea, kolega Darko09

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Porast prihoda Grupe najvećim je dijelom rezultat povećanja prihoda T-Mobilea od 10%. Sveukupno 1,8 .

Oprostite ja sam gledao tablicu deset najvecih po dobiti tamo pise da T-HT ima 1,8mrld, a T-Mobile 1,0mrld kuna.
Obzirom da je T-Mobile d.o.o, lako moguce da ste u pravu kolega Darko09.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

U majku mu kako nas opljačkaše. Počupaše nam sva pera. I sad će trebati kamion kad to budu vozili u Njemačku.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


slatka: ” …a prihod od 20% mjesečno, u nazad 10 god. koliko kupujem dionice je stvarno bio realan za ostvariti Kolega, tko od samoukih investitora, kao što sam ja , može na NYSE, zarađivati takve prihode!? A prihodi sa naših burzi mogu samo padati. ” Moram priznati kako nisam baš razumio ovaj dio vašeg posta.

Dakle, bilo je mjeseci kada mi je portfelj rastao i po 20% mjesečno,
iako mi je investiranje u dionice sasvim sporedan “posao”!
Mislim da netko u USA tko se samo povremeno bavi dionicama ne može ni
približno imati takve zarade.
A što se tiče budučnosti mislim da je realno za očekivati pad prihoda (i kod fondova i kod malih
investitora)

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

cartmann:

marcello:

U članku se spominje Agrolinz Melamine Intern. največi austrijski proizvođač umjetnih gnojiva, sredstava za prihranu i zaštitu u poljoprivredi. Dio je grupacije OMW. O njima više na
http://www.agrolinz.com/ASP/Startseite/startFrameset.asp?MVER=EN&MOID=11393
Spominje se i Agrokor no o tome sve znate.
Ipak će prevladati moj davni “huntch” da će kod raspleta slučaja Petrokemije važnu ulogu imati tzv. austrijska veza, zna se……. [smiley2] Tu je i Hypo AA banka…….davne veze sa svim hrvatskim vladama do sada. I ostalo!

Njima kao izravnom konkurentu i borcu za kupca na hr trzistu odgovara da PTKM ode u stecaj. Mozda i vise nego ikom drugom.

Meni je osobno nevjerovatno da covjek obrazovan, sa fakultetom i www stranicama nije cuo za preuzimanje?


E, dečki, PTKm priča će brzo dobiti epilog, a biće plača onih koji sad slušaju cartmanna..
[smiley2][smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


E, dečki, PTKm priča će brzo dobiti epilog, a biće plača onih koji sad slušaju cartmanna..
[smiley2][smiley2]

Ako netko ima 100.000 kn i ne ulozi u PTKM, a ova ode na nominalu ili novi book, i dalje ce imati 100.000 kn. Ne vidim pretjeran razlog za plac, svaki mjesec neka dionica ode gore, tako bi mogli plakat svaki dan zbog propustene prilike. S druge strane, ako ulozi 100.000 kn, a PTKM ode u stecaj kao sto najavljuje njen direktor i fin. izvjesca, popusit ce 100k kn i dobit dobar razlog za plac i ljutnju.

Ali, ponavljam po 100-ti put, ne slusajte nikog osim sebe.

Ja nikada nikome nisam savjetovao da kupi ili da proda neku dionicu, sve sto kazem jest; Investiranje kruh s sedam kora i zahtjeva svakodnevno usavrsavanje znanja. Citajte knjige, pa cak i forume, ali kad dodjete do izbora kupiti li ne kupiti neku dionicu, odluka je isljucivo na vama, vi cete trpiti gubitak ako pogresno odlucite, ne netko s foruma”.

To je sve sto imam reci, a sumnjam da ce onaj tko poslusa moj savjet imati razloga za plac.

S druge strane, siguran sam da ce plakati ako slusa druge, ne mora to bit s PTKM, nije ona jedina, u desetljecima sto slijete bit ce jos tisuca dionica i vaznih odluka.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Po meni Petrokemija vrijedi barem troduplo na ovu cijenu. Čitaj: 500 kuna.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close