BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Napokon su maske pale i lijepo se vidi tko je cijelo vrijeme rušio forum PDa. sad se vidi da je cijela priča oko sukoba cartmann- hakela bila fingirana. sretan put želim. toliko o tome
NR

ha ha ha daj jos koju ovakvu, dobro dodje malo smjeha.

btw., sad znas sto ti je ciniti, odma do nekog hostera, npr. wmd.hr, oni su ok, zakupi server+domenu, to ce te doci cca. 500-600kn, i uhvati se izrade financijskog portala i foruma kojeg ces pisati pod pseudonimom. Pa ako bude srece tj. ako budes dobro srusio ostale forume skupit ce ti se par stotina clanova koji ce se fino besplatno dopisivati, hebavati mater jedni drugima, a ti ces 2-3h dnevno morati moderirati njihova sr..nja, citati dugacke mailove tko je kriv i trpiti napade s svih strana jer ce uvijek biti nezadovoljnih, posebno jer moras banirati nekog da bi zastitio druge, pa ti se onda desi kao Igoru da ti prijete putem foruma i maila, jos ako se slucajno dogodi da naletis na nekog psihopata, a ima i takvih, busit ce ti gume na autu, zvati u 4h ujutro na kucni tel. iznerviran zbog toga sto nisi moderirao forum na vrijeme itd.. Ali je zato profit dobar – 0 kuna (nula kuna). Sve to radis djaba, da bi se ja i ostali, tj. u ovom slucaju ti i ostali mogli besplatno dopisivati, a dok moderator ureduje forum ti ispijas kavicu na suncu. Zato nemas sto cekat vec pozuri i otvori svoj forum, evo ja cu prvi doc tamo (a ti ne moras doc na ovaj).

Ja sam pokušao pa ne ide, ali zato probaj na www.galincev-znanac.com, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


nightrider: ” Napokon su maske pale i lijepo se vidi tko je cijelo vrijeme rušio forum PDa. sad se vidi da je cijela priča oko sukoba cartmann- hakela bila fingirana. sretan put želim. toliko o tome NR ” ha ha ha daj jos koju ovakvu, dobro dodje malo smjeha. btw., sad znas sto ti je ciniti, odma do nekog hostera, npr. wmd.hr, oni su ok, zakupi server+domenu, to ce te doci cca. 500-600kn, i uhvati se izrade financijskog portala i foruma kojeg ces pisati pod pseudonimom. Pa ako bude srece tj. ako budes dobro srusio ostale forume skupit ce ti se par stotina clanova koji ce se fino besplatno dopisivati, hebavati mater jedni drugima, a ti ces 2-3h dnevno morati moderirati njihova sr..nja, citati dugacke mailove tko je kriv i trpiti napade s svih strana jer ce uvijek biti nezadovoljnih, posebno jer moras banirati nekog da bi zastitio druge, pa ti se onda desi kao Igoru da ti prijete putem foruma i maila, jos ako se slucajno dogodi da naletis na nekog psihopata, a ima i takvih, busit ce ti gume na autu, zvati u 4h ujutro na kucni tel. iznerviran zbog toga sto nisi moderirao forum na vrijeme itd.. Ali je zato profit dobar – 0 kuna (nula kuna). Sve to radis djaba, da bi se ja i ostali, tj. u ovom slucaju ti i ostali mogli besplatno dopisivati, a dok moderator ureduje forum ti ispijas kavicu na suncu. Zato nemas sto cekat vec pozuri i otvori svoj forum, evo ja cu prvi doc tamo (a ti ne moras doc na ovaj).

Sinek ja vec imam svoj forum ( sa par prijatelja ) na kojem trpimo i tvoje spam pisanje. pa ti je sav ovaj trud oko objasnjavanja prilicno uzaludan
btw budes li pisao na svom forumu kao sto ovdje pises imati ces 0 members + 0 users
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Prenosim Vam poruku od Hakele9 –

ja Blaženko Knežević nikad se nisam logirao na forum http://www.cartmann.com, to ne bih ni mrtav uradio, svatko tko me pozna zna da je to istina. molim moderatora da me opet pusti da pišem, evo ponovo mu se ispričavam ali bio sam isprovociran od strane Cartmanna.
Pozdravljam vas sve osim Cartmanna i Nathana
vaš Hakela9

Onda se netko (isti koji koristi nickove Ivana, Hakela, Edo,..na fondovi.hr) logirao pod njegovim imenom i dao zahtjev za aktivacijski kodom na njegovu email adresu. Ok, aktivacijski kod nije aktiviran pa se mozda netko igrao, iako ostaje upitno odakle mu hakelina adresa. Al nema veze, ako je tako – brisem ga.

ps. dobio sam nekakvu privatnu poruku od tebe koju nisam skuzio, pa ako mi mozes objasnit o cemu se radi

http://img169.imageshack.us/img169/8660/mmajdakyj5.jpg


Sinek ja vec imam svoj forum ( sa par prijatelja ) na kojem trpimo i tvoje spam pisanje. pa ti je sav ovaj trud oko objasnjavanja prilicno uzaludan btw budes li pisao na svom forumu kao sto ovdje pises imati ces 0 members + 0 users NR

Da li je tvoj forum http://www.fondovi.hr/forum, na kojem je Cartmann vrlo aktivan?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Prenosim poruku od K. Floričića i J. Galinca:

“Tržište ćemo hladiti koliko god to neki s foruma poslovnog mrzili. Hladit ćemo ga toliko koliko ćemo htjeti, mada se vi svi ismijavali našim trbusima i debelim licima. Sve ćemo vrijednosti dionica svesti na najmanji mogući P/E, ako treba i ispod 1. Zarađivat ćemo mi , a ne vi, tamo neki luđaci s foruma, pozdrav”

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


http://img169.imageshack.us/img169/8660/mmajdakyj5.jpg

Slabo se vidi. Daj pojačaj rezoluciju da svi vidimo.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


Sinek ja vec imam svoj forum ( sa par prijatelja ) na kojem trpimo i tvoje spam pisanje. pa ti je sav ovaj trud oko objasnjavanja prilicno uzaludan
btw budes li pisao na svom forumu kao sto ovdje pises imati ces 0 members + 0 users
NR

Ako je tako pitam se da nisi ti onaj za koje optuzujes druge i rusis ovaj forum kako bi privukao sto vise ljudi na taj svoj.

A nazalost i vidim da sam uzalud pisao jer nisi shvatio da meni nula membera i usera odgovara vise nego 600 membera na forumu prepunom svada i smeca. Razlog tome je sto nemam sponozre niti ikakav oblik prihoda zahvaljujuci forumu, ni izravan ni neizravan. Ako ne vjerujes, odi pa pogledaj, niti ne reklamiram svoju charter tvrtku, niti ocevu gradjevinsku.

Pa kako možete primati poštu od natana ?

Pa to je povreda pravila.

Tko ste vi uopće ?

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Pa zar vam još nije jasno da su Nathan i Cartmann ista osoba, a jeo je i pio kod mog prijatelja Hakele. Koji licemjer, nije ni čudo da mi je prijatelj Hakela u šoku.

Olovka pise srcem


Pa zar vam još nije jasno da su Nathan i Cartmann ista osoba, a jeo je i pio kod mog prijatelja Hakele. Koji licemjer, nije ni čudo da mi je prijatelj Hakela u šoku.

Daj ne trkeljaj gluposti…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Prenosim poruku od K. Floričića i J. Galinca:

“Tržište ćemo hladiti koliko god to neki s foruma poslovnog mrzili. Hladit ćemo ga toliko koliko ćemo htjeti, mada se vi svi ismijavali našim trbusima i debelim licima. Sve ćemo vrijednosti dionica svesti na najmanji mogući P/E, ako treba i ispod 1. Zarađivat ćemo mi , a ne vi, tamo neki luđaci s foruma, pozdrav”

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close