BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]


Pa naravno da nije trebao kupovati na ovim razinama nego tresnuti po bid-u. To bi se uskoro moglo i dogoditi, a eto nas onda ispod 500 kuna.

He, he, svaka čast, obiluješ zanimljvim komentarima, ako te baš zanima, taj isti kojeg spominješ prognozirao je rast KOEI i usporedio sektor u kojem se nalazi Atlanska plovidba, nekoć ona a sada dolazi na red KOEI.
KOEI bez obzira na sve i kako god okreneš.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

ivanr:

Pa naravno da nije trebao kupovati na ovim razinama nego tresnuti po bid-u. To bi se uskoro moglo i dogoditi, a eto nas onda ispod 500 kuna.

He, he, svaka čast, obiluješ zanimljvim komentarima, ako te baš zanima, taj isti kojeg spominješ prognozirao je rast KOEI i usporedio sektor u kojem se nalazi Atlanska plovidba, nekoć ona a sada dolazi na red KOEI.
KOEI bez obzira na sve i kako god okreneš.

Kako vam je uvalio Atlantsku, tako će i KOEI.
Prije uvaljivanja ide reklama, hi hi hi

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

Kaj je on pisao izvjesce?[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]


Kako vam je uvalio Atlantsku, tako će i KOEI. Prije uvaljivanja ide reklama, hi hi hi

meni nije ništa uvaljivao, buco dobro papa jer je zaradio enormne količine novaca na svojim dionicama, a ne vidim neki razlog za tzv. uvaljivanje

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

ivanr:

Pa naravno da nije trebao kupovati na ovim razinama nego tresnuti po bid-u. To bi se uskoro moglo i dogoditi, a eto nas onda ispod 500 kuna.

He, he, svaka čast, obiluješ zanimljvim komentarima, ako te baš zanima, taj isti kojeg spominješ prognozirao je rast KOEI i usporedio sektor u kojem se nalazi Atlanska plovidba, nekoć ona a sada dolazi na red KOEI.
KOEI bez obzira na sve i kako god okreneš.

Kako vam je uvalio Atlantsku, tako će i KOEI.
Prije uvaljivanja ide reklama, hi hi hi

Ne razumijem zašto moderator dopušta ovakve postove. Nekad se trebalo napisati argumente za stavove koji se iznose. Ovo je u rangu gtomislava i slicnih, čak i ispod.

Evo još jednog koji bi htio biti moderator. Moj jedini argument je to da je trezor kupio 24000 dionica i time napumpao cijenu. Ostali u TOP 10 nisu značajnije kupovali, a većina nije uopće kupovala dionice na ovim previsokim razinama. Zašto si tako siguran da Floki neće prodavati svoj dio KOEI po ovoj cijeni kad je kupio po samo 70 kuna?
Vidim da tvoj post također pršti argumentima.
O financijskim podacima neću jer mislim da su za ovaj kvartal ni vrit ni mimo, a poslovanje definitivno ne opravdava ovoliku cijenu.[smiley1]


Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

davorin:

ivanr:

Pa naravno da nije trebao kupovati na ovim razinama nego tresnuti po bid-u. To bi se uskoro moglo i dogoditi, a eto nas onda ispod 500 kuna.

He, he, svaka čast, obiluješ zanimljvim komentarima, ako te baš zanima, taj isti kojeg spominješ prognozirao je rast KOEI i usporedio sektor u kojem se nalazi Atlanska plovidba, nekoć ona a sada dolazi na red KOEI.
KOEI bez obzira na sve i kako god okreneš.

Kako vam je uvalio Atlantsku, tako će i KOEI.
Prije uvaljivanja ide reklama, hi hi hi

Normalno da će prije ili kasnije uvaliti i KOEI. Jadan je onaj tko će kupovati dionicu jer je Floki ispričao nešto dobro o njoj. Svi Vam fond manageri krenu prićati tek kad se dobrano nakrcaju.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Floki je to pričao dok je KOEI bio na 300 kuna, a sad je na 620, tako da vam priča ne stoji, jednostavno neupućeni.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Floki je to pričao dok je KOEI bio na 300 kuna, a sad je na 620, tako da vam priča ne stoji, jednostavno neupućeni.

Što se tiče Folkija, mogu ti reći da mu je početkom godine target na KOEIu bio 700 kn u 2009. [smiley1]. Ovo je informacija iz njegovih usta.

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Što se tiče Folkija, mogu ti reći da mu je početkom godine target na KOEIu bio 700 kn u 2009. [smiley1]. Ovo je informacija iz njegovih usta.

Prije svega, 2009.?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

E moj vedrane pokvario ti se motor. Promijeni ulje i filter pa će sve biti u redu ( dugoročno )

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


E moj vedrane pokvario ti se motor. Promijeni ulje i filter pa će sve biti u redu ( dugoročno )

Molim te da pogledaš gtomislave zadnje dvije stranice DDJH i nađeš moj post koji te poziva da učiniš nešto, ako ne kužiš javi, pozdrav.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Kartmana. Sad je na svom forumu. Sređuje ovaj jedan post od danas.

On otvorio svoj forum, sad imaš na http://www.centar.hr, postaje dosadno ovo s forumima, stalno neki novi, ali za mene postoje samo dva dobra financijska foruma:

to su:

Vaš link

Vaš link

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close