BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ima dva mjeseca da je onaj fedor izracunao 179,00 kuna za Petricu.

Sto ga niste slusali?

Nego ste vi uvijek najpametniji.

A i ovaj Kartman je placen da pljuje po Petrici, to je ocigledno.

Valja popusio 1000 kuna, he,he pa sad nema za trecu godinu upisat uz rad

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


” Osluškujem oko sebe i krpam se većima od sebe.

to je metoda koju mnogi primjenjuju
(i nije uopće loša), samo je problem što tipovi poput
Karduma ne znaju što govore (ili možda znaju), ali to nema veze s mozgom.
Tržište je i dalje potpuno neuređeno, i neki kvalitetni ugovori i dobre i pozitivne
informacije uopće ne dižu cijene dionica.
Al’ za razliku od razvijenog zapada možemo, ako znamo zarađivati i po 20% mjesečno,
ali i to će trajati samo još par godina i onda smo na zaradama od maximalnih 3% mjesečno.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

quark:

” Osluškujem oko sebe i krpam se većima od sebe.

to je metoda koju mnogi primjenjuju
(i nije uopće loša), samo je problem što tipovi poput
Karduma ne znaju što govore (ili možda znaju), ali to nema veze s mozgom.
Tržište je i dalje potpuno neuređeno, i neki kvalitetni ugovori i dobre i pozitivne
informacije uopće ne dižu cijene dionica.
Al’ za razliku od razvijenog zapada možemo, ako znamo zarađivati i po 20% mjesečno,
ali i to će trajati samo još par godina i onda smo na zaradama od maximalnih 3% mjesečno.


Baš me zanima kolegice kojom ste statističkom metodom došli do rezultata od 20 i 3%.
Kugla ili BRA?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


” Baš me zanima kolegice kojom ste statističkom metodom došli do rezultata od 20 i 3%. Kugla ili BRA?

to je tzv. “Kardumov poučak” ti si još studoš, ti to ne razumiješ !

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

studoš:

” Baš me zanima kolegice kojom ste statističkom metodom došli do rezultata od 20 i 3%. Kugla ili BRA?

to je tzv. “Kardumov poučak” ti si još studoš, ti to ne razumiješ !


Ja sam studoš isto toliko koliko si ti slatka. “Argument”, ako nemate drugih izvora, pomaže i Klaićev riječnik. “kolegice”.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


slatka: ” studoš: ” ” Baš me zanima kolegice kojom ste statističkom metodom došli do rezultata od 20 i 3%. Kugla ili BRA? ” to je tzv. “Kardumov poučak” ti si još studoš, ti to ne razumiješ ! ” Ja sam studoš isto toliko koliko si ti slatka. “Argument”, ako nemate drugih izvora, pomaže i Klaićev riječnik. “kolegice”.

slatka nije opis vanjštine već hrvatsko prezime Šlatka ! ! !
kupnja i prodaja dionica mi je dodatnih prihod, uz stalan posao,
a prihod od 20% mjesečno, u nazad 10 god. koliko kupujem dionice je stvarno bio realan za ostvariti
Kolega, tko od samoukih investitora, kao što sam ja , može na NYSE, zarađivati takve prihode!?
A prihodi sa naših burzi mogu samo padati.

Ugodan dan želim!

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

…a prihod od 20% mjesečno, u nazad 10 god. koliko kupujem dionice je
stvarno bio realan za ostvariti
Kolega, tko od samoukih investitora, kao što sam ja , može na NYSE,
zarađivati takve prihode!?
A prihodi sa naših burzi mogu samo padati.


Moram priznati kako nisam baš razumio ovaj dio vašeg posta.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

I ja sve manje razumijem ovakve postove…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color] optimist: ” cayman006: ” Optimistu, nemoj ljude navlačiti. Dosta su popušili s ovom dionicom. Imatelji, ptkm će i dalje prema dolje, sa pokojim danom rasta. Ali sve u svemu ne upućuje na dobro za vlasnike PTKM dionica. Nemojte navlačiti ljude da popuše novac. Budite korektni, priznajte da ste popušili i idemo dalje s drugim dionicama. Ovako nema smisla više. već trubite 2 tjedna da je dno dosegnuto i da će sada rast, ali ova dionica pada sve dublje i dublje. Moj target je 150 kuna. ” Samo sačekaj kolega, da se smire ove drhtave ručice malih, pa da veliki krenu u šoping.Fali još samo jedna pozitivna vijest, pa čemo vidjeti ko je koga navlačio.Bolje se stavi ovih dana ne kupnju, dok je još takav diskont. Nego, danas je bila ludnica na Dioki, čudo od dionice. [smiley1][smiley2] ” Već sam pisao i ponovo ću. Boli me k….c za dioki kad sam ga kupio po manje od 90 kuna. Može on slobodno i na 140, opet sam zaradio, što se za najveći broj vas u ptkm ne može reći. A to da se stavim na kupnju….hahaha…..samo sanjaj. Ni mrtav. PTKM neću kupiti nikad. Dobro ajde, ako dođe na 70-80 kuna možda. I netočno pišeš da će veliki u kupnju. Neće iznad 150. To pouzdano znam od jednog fond managera koji je btw. rasprodao ptkm iz svog portfelja i fino zaradio cca 100% u par mjeseci. Rekao je da ni mrtav ne bi uzimao ptkm za svoju lovu ali za fond je uzeo jer je znao da će određeni ljudi napumpati cijenu, naravno, bez pokrića. Bolje ti drži tu ptkm dok ti barem malo ne poraste nego da ju dokupljuješ jer ako još padne, bit ćeš u još većim govnima. Neminovno je da će ptkm rasti, samo je pitanje kada. Nemoj da bi bilo kroz par godina..Što vam je uopće trebalo to kupovatii kad ste znali da je firma gubitaš. Pisalo se da će todorić kupiti. Možda i kupi, ali ne bude on davao preko 90 kuna za ptkm jer da on kupuje pomahnitalo kao vi, ne bi danas imao ni lipe.

Scio me nihil scire

Kakva je ovo rasprava kolege…pa dajte se malo opustite….za pomirbu ja sam u obje dionice i ne žalim se….[smiley2]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: [color=blue]KOEI (Končar elektroindustrija)[/color]

ivanr:

Floki nije dokupio ni jednu dionicu.[smiley1]

Smiješan komentar, dobro se zna da je Floki kupovao po 70 kuna i ne znam odakle ti to da je on trebao kupovati sada.
Kako god okreneš, rezultati su sve bolji i bolji.

Pa naravno da nije trebao kupovati na ovim razinama nego tresnuti po bid-u. To bi se uskoro moglo i dogoditi, a eto nas onda ispod 500 kuna.

New Report

Close