BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ELPR (Elektropromet)[/color]


Jos ove godine ce na 400 laganih. A sto se tice laznih vrijednosti, Fedor preispitaj si avatar jos jednom.

A na temelju cega ce na 400,00 kn? Na temelju rezultata ili pumpanja?

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]ELPR (Elektropromet)[/color]

Nadam se da ipak na temelju rezultata i podcjenjenosti, ali ako i netko napumpa necu imati nista protiv, a i ako ostane na ovoj cjeni meni je 5. Ako padne opet dobro jer cu jos kupiti. Vecina dionica je ionako prenapumpana i za prodaju, pogotovo ako fondovi jos misle novac od plive drzati u carapi.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Sutra smo na 170 kuna, drugi tjedan na 150, i po mojim procjenama tu ćemo ostati neko vrijeme. Trebali ste slušati na vrijeme jer ovaj pad ne prestaje.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Zašto ljudi ovo prodaju? Bzvz… opet paničari sa po parsto komada zrondali budu to na 150 dok si rekao keks [smiley14]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

samo nek pada [smiley1] što više padne, više će i rasti…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]


Kupci su probili psihološku granicu od 1100 i sad bi to moglo lako još potonuti jer nestrpljivih ručica je puno [smiley7]

po drugi put, pozdrav moderatoru:

kupujete kolega?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]

Ne, još je prerano za to. Ići će to još dolje, samo mi je žao što dokupljivah prije mjesec dana po 1130. Minus…[smiley16]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]

a mene iznenadjuje kolega tango što propuštah u više navrata koristiti svoju taktiku te prodavati/kupovati…

ovako buljim, trošim vrijeme a niti gubim niti zaradjujem – sve je prividno

nema mi druge nego se zae..ti

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]

Eh, nismo vidovnjaci [smiley5]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Ja sam svoje napisao a vi dalje kako znate. PTKM danas: 170 kuna. Dioki, rast, mali ali veseli. To je perspektivna dionica i minusi su sve manji. Što da vam više napišem kad argumente ne priznajete. Briga me, kupio po ispod 90. Neće padati osim uobičajenih sitnih oscilacija. Bar ne dok je tu saško i ekipa.[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

minus raste, ne pada [smiley1]
e moj kajmane jednog gubitaša pljuješ, a drugog dižeš u zvijezde…to mi nije baš jasno[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Dioki ima razvojni plan s talijanima i plin plaća skuplje nego ptkm i povećanja cijene neće biti jer je njima već odavno povećana. A što se tiče gubitaša, dioki barem smanjuje gubitak, dok ga ptkm povećava i najavljuje još veće povećanje. Eto tu je problem i zato mi je dioki draži. A uz to imam i neke informacije o diokiu koje ti zasigurno neću reći. Kupio sam ga jeftino a prodat ću ga skupo. Možda tebe navučem jer ako si popušio ptkm, zašto ne bi i na diokiju na recimo 3000-4000 kuna kroz par godina?

New Report

Close