BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Nemate mu razloga ni vjerovati, barem koliko ja znam? Osim ako ste na dokupu?

Never mind the bollocks

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Baš mi priča jedan kolega s posla i kaže kako su proturili vijest o tzv. vrijednim nekretninama ne bili časni ljudi na vrijeme i s puno love izašli iz ove precijenjene dionice.
Znači, jedini razlog rasta je taj da je netko proturio takvu priču i ona sada čuda čini, a nažalost totalno neutemeljena.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Meni to nije bas u prvom planu, meni se cini da ti zelis mene pokolebati u mojoj namjeri da zgrnem parusine na ovoj dionicici.

Meni je vazno da pumpaci ne odustanu kad ja udjem, jer najbitnije je biti u plusu.

Htio sam ja uci u Adris, za njega kazu da je fundamentalno najjaci, al kad pada.

Pa tko jos normalan voli da mu pada?[smiley1]

Olovka pise srcem

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Vrlo je indikativo što o precijenjenosti TNSA-a pišu likovi koji su se nakrcali Petrokemije. Svaka čast.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Evo govore mi da Fuda ima još samo 81 komad TNSA. Hm…. Kupnja je vrlo mršava, ni 20 komada ukupno.
Izgleda da je tržište shvatilo Fudinu igru. Istina bog ostalo mu je još 81 komad. Nije to mala količina. Možda bi mogao poklopiti kupnju ako se što podeblja ali majku mu samo je 19 komada na kupnji.

Mršavo ! Index opet -0.48 %. Čista korekcija sa stagnacijom.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Pa što Fuda čeka s ovim nalogom na 6700. Pa do 6500 ostalo je još samo 31 komad. A na prodaji 116 komada.

Kupnja je vrlo mršava. Pa zašto ne poklopi pa pola pijem pola šarcu dajem ???

E moj Fuda pa ne može ti baš sve proći !

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Ovo sve su malo prenapuhali brokeri koji su unutra. Sad bi malo i van… [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Jel taj Fudo ima Unija papir,znam da je neki papir,šta je s tim.Oće li to kupiti Marianči iz Finvesta.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]


Kupci su probili psihološku granicu od 1100 i sad bi to moglo lako još potonuti jer nestrpljivih ručica je puno [smiley7]

kupujete kolega?

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

pa cijela trgovina na zse jedva prelazi 8 mil. kn ili ti malo više od milje eura…o kakvom tržištu mi govorimo???

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Strah je zavladao u Ulici brijestova – strah, kolega. Ljudi idu u keš, vide da nemaju kamo s lovom, sve je poludjelo, tko tu može više biti pametan. Tiha, polagana korekcija? ili smo se mi svi navikli proteklih nekoliko mjeseci na daleko žešći tempo pa se sad čudimo. [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


pa cijela trgovina na zse jedva prelazi 8 mil. kn ili ti malo više od milje eura…o kakvom tržištu mi govorimo???

Smijesno malenom.

New Report

Close