BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čemu sve ovo, pa svi ste vi u plusu i to dobrom vjerujem ako ništa drugo onda od početka godine gdje nisi mogao pogriješiti. A šta da dođe do prave korekcije? Bilo bi mrtvih valjda?

MIslim da ovo čak ne možemo zvati korekcijom. Tek lagani zastoj tržišta, što je očekivano, pošto su fondovi godišnji plan odradili u prvih 9 mjeseci pa sada mogu laganini skupljati na bidu do kraja godine. Za neku pravu korekciju mislim da nema uvjeta.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Da slažem se Quark, dionički fondovi su ostvarili rekordne zarade a trebali bi i slijedeće godine ostvariti barem u pola takve prinose. Eventualno će se voditi borba oko Aureusa i Fime oko prvog mjesta uz moguće poboljšanje Victorie.
Mislim da nas čeka još uvijek dosta pozitivnih stvari a i onda ako dođe do jače korekcije (ili samo prave korekcije) treba čekati jer se je svaka korekcija i završila.
A kada se govori o prinosima jako bitna je stvar tko je sa koliko novca počeo.
P.S.
Pošto se slažem sa Quarkom nadam se da mi se to neče uzeti za zlo a i Quarka ne znam.

Korekcija obično ne dođe na način da se otvori javna rasprava po medijima o stanju stanju tržišta. Pa onda ako se dogovorimo da je tržište visoko odradimo korekciju a ako ne nikome ništa. Korekcija obično dođe kad joj se najmanje nadamo. Tko se nadao 11.9.2001?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Korekcija obično ne dođe na način da se otvori javna rasprava po medijima o stanju stanju tržišta. Pa onda ako se dogovorimo da je tržište visoko odradimo korekciju a ako ne nikome ništa. Korekcija obično dođe kad joj se najmanje nadamo. Tko se nadao 11.9.2001?
[
To je točno ,baš sam čekao da to konačno netko napiše,treba samo uključiti moždane vijuge i ubijati argumentima.Tko normalan zaziva da ga pogodi grom dok pije pivo u hladu ispod stabla.
Za sve koji nemaju nikakve argumente neka se obračunaju kod šahta,to je sad popularno[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

TOŽ:

Čemu sve ovo, pa svi ste vi u plusu i to dobrom vjerujem ako ništa drugo onda od početka godine gdje nisi mogao pogriješiti. A šta da dođe do prave korekcije? Bilo bi mrtvih valjda?

MIslim da ovo čak ne možemo zvati korekcijom. Tek lagani zastoj tržišta, što je očekivano, pošto su fondovi godišnji plan odradili u prvih 9 mjeseci pa sada mogu laganini skupljati na bidu do kraja godine. Za neku pravu korekciju mislim da nema uvjeta.

Nije dobro kad korisnici uvjeravaju druge u nešto što nije istina. Uzastopni pad indexa na obje burze je neka vrsta korekcije. Pitanje je samo da li će se produbiti ili neće. Svi parametri govore da hoće, koliko god mi željeli suprotno.

Kakva korekcija? Ovo je samo normalno stanje na tržištu . Ono do sada (ove godine) nije bilo normalno.
Čini mi se da se već ponavljam.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Deset Medvjeda je u pravu, ovo nije korekcija već normalno stanje, hi,hi,hi Sad se trebamo samo priviknuti na to.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Molio bi moderatora da odobri godišnji odmor za hugija i wedrana. Uništila ih ova korekcija.

sorry stari, da mi je bar svaki mjesec ovakva korekcija: tnsa +26,7% (42% portfelja) i koei +41,6% (46% portfelja), jedino na adrs-u pušim 6,7% (9 % portfelja)

Jedan je član dost davno napisao i u tome ima ogormne istine: Promjena trenda nije korekcija!

All shipping lanes lead to China.

Hugo, hajde reci iskreno – jesi li očekivao barem približno to što se dogodilo s TNSA? Ne?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ne, nisam, priznajem, kupio sam (prekasno – prosjek ulaska nešto više od 5200) pa sam očekivao da će pasti, šalim se – nisam očekivao tako nagli skok.

Ja jesam… i to jos nije sve

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close