BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozivom na bojkot foruma jer njegove frustracije ( pad MMTZ i ADRS ) ne mogu zamijeniti psovanja i argumenti natan je na jedan način rekao: ILI ĆE BITI FORUM PO MOM ILI GA NEĆE BITI !

Pa ovako nitko nikada nije prisvajao forum !

Moderatori molim odlučnu reakciju kako bi zaustavili ovo kršenje prava ostalih forumaša.

Sad je iz navlačenja na dionice prešao na navlačenje na drugi forum. Međutim znamo mi ko stoji iza njega i čija je to inicijativa. Najbolje da to on sam kaže. Može i Wedran.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Ja sam za to da mu damo jos jednu sansu, nije on tako los decko? Nije lako kad ti pada portfelj, meni je isto u padu i zato niti ne pisem. Uopce nemam volje.

Never mind the bollocks

Zanimljivo…kad je davorin online, mmajdak i gtomislav su offline…a poruke su u razmaku od 4 minute…zanimljivo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Zanimljivo…kad je davorin online, mmajdak i gtomislav su offline…a poruke su u razmaku od 4 minute…zanimljivo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Jako zanimljivo je kako to da Kucila, Hakele i ekipe nema

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]

Bas se lijepo nadopunjujete, skoro kao natan i crveni kmer.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


Zanimljivo…kad je davorin online, mmajdak i gtomislav su offline…a poruke su u razmaku od 4 minute…zanimljivo…[smiley2][smiley2][smiley2]

točno, mmajdak, gtomislav i ja samo iste osobe

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Ma niste. Ja mislim da ste ti i Hakela iste osobe [smiley1]

[b]PEACE BROTHERS!!![/b]


Ma niste. Ja mislim da ste ti i Hakela iste osobe [smiley1]

i edo i ivana7,

we are together

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

We are the čampions on d World ![smiley2]

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

A molim moderatora da stavi ovaj crtić na moderiranje jer uzima svima dragocjeno vrijeme svojim frustracijama.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


A molim moderatora da stavi ovaj crtić na moderiranje jer uzima svima dragocjeno vrijeme svojim frustracijama.

Zato ti pridonosiš forumu naizgled. Pa nije tvoj forum da se treba ponašati u skladu s onime što ti sugeriraš.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Čemu sve ovo, pa svi ste vi u plusu i to dobrom vjerujem ako ništa drugo onda od početka godine gdje nisi mogao pogriješiti. A šta da dođe do prave korekcije? Bilo bi mrtvih valjda?

New Report

Close