BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tesko da se ovakva situacija moze usporedjivati sa nedavnom prosloscu… s naseg je trzista otisla Pliva, zbog nje je indeks i skocio u toj mjeri ove godine… istovremeno je makroekonomsko i politicko stanje znatno bolje od prethodnih godina, a pravi razvoj i propulzivnost nas tek ocekuje… da ne govorim o fondovima, novim investitorima, otvaranju trzista, ujedijnju burza itd. itd….

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathan47, iz tvojih usta u bozije usi.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Hehe iz mojih usta u fondovske usi hihihi

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Tesko da se ovakva situacija moze usporedjivati sa nedavnom prosloscu… s naseg je trzista otisla Pliva, zbog nje je indeks i skocio u toj mjeri ove godine… istovremeno je makroekonomsko i politicko stanje znatno bolje od prethodnih godina, a pravi razvoj i propulzivnost nas tek ocekuje… da ne govorim o fondovima, novim investitorima, otvaranju trzista, ujedijnju burza itd. itd….

Lijepo zvuči kolega,dao Bog,ali onaj Samodol puno puše,svi bi htjeli hlađenje,da se ne bi sve ohladilo.???

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pozivam sve forumase kojima je stalo do integriteta ovog foruma da do daljnjeg prestanu pisati na njemu. Ovim putem volio bih da pokazemo moderatorima kako su u svojoj toleranciji prema odredjenim individuama pretjerali.

Apsolutno nemam nista protiv elaboriranog diskutiranja, ali necu tolerirati da me neko vrijedja i neutemeljeno proziva pogrdnim imenima. Konstantno zlostavljanje svih posjetitelja ovog foruma sa tri nicka iza kojih stoji grupica isfrustriranih korisnika za mene je previse.

p.s. a sjecam se kada mi je jos davno covjek sa 1000 nickova rekao da ce unistiti ovaj forum ako nece biti po njegovom… sada tek vidim da je doista mislio ozbiljno

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Molim moderatora da iskljuci korisnika Nathana s foruma zbog vrijedjanja. Rekao mi je da me nabije na kurac, iako ja njemu nisam rekao nista ruzno. Cak sam ga podrzao.
Dosta mi je uvreda onog Momcila i Jove ( nadam se da su isljuceni ), mislim da je ovo teska povreda pravila foruma i zahtijeva najstrozu disciplinsku mjeru.
Pozdrav

Evo citiram- nathan – nabijem te na kurac seljacino

Olovka pise srcem


Molim moderatora da iskljuci korisnika Nathana s foruma zbog vrijedjanja. Rekao mi je da me nabije na kurac, iako ja njemu nisam rekao nista ruzno.

Gdje ti je rekao?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Evo da ne bi ispalo da lazem

Olovka pise srcem

Mislim da ova poruka svjedoci o niskom moralu i niskom stupnju tolerancije pojedinih korisnika.

Na ovakav nivo se nikad necu spustiti.

Radije cu prestai pisati.

ZBOGOM

Olovka pise srcem

Ovo je strašno. Prelazi sve granice ponašanja. Pa natan se ponaša kao da je ovo njegov forum.

[color=blue]MOLIM MODERATORA DA ODMAH POSTUPI PO PRAVILIMA FORUMA ![/color]

Pa ne možemo svi mi ispaštati kad MMTZ i ADRS padaju.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


Mislim da ova poruka svjedoci o niskom moralu i niskom stupnju tolerancije pojedinih korisnika.

Ta poruka znači da netko si je umislio da vlada forumom i o jasno daje do znanja, međutim, ovaj forum je otvoren za sve. Majdače!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Ovo je strašno. Prelazi sve granice ponašanja. Pa natan se ponaša kao da je ovo njegov forum. [color=blue]MOLIM MODERATORA DA ODMAH POSTUPI PO PRAVILIMA FORUMA ![/color] Pa ne možemo svi mi ispaštati kad MMTZ i ADRS padaju.

Vidiš psuju na najmanju provokaciju, a sami znaju pod.ebavat, ponižavati, strašno, ponizavajuće i neljudski.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close