BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala davorine. I ti si meni simpatičan i iskren za razliku od ovih navlakača i mlatitelja prazne slame.

Svi govore biće bolje a ja govorim kako jest.

Užas.

Eno shogun vadi brodove sa dna, Đuro radi najnoviji samostrijel, INDG s onom ekipom ko zna šta, DIOK-i štedi u švicarskim francima………………indexi padaju već 15 dana eh zaboravio sam onog zagađivaća iz Kutine…..

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

i meni bi davorin bio drag, samo da ne pise na ptkm…

u biti da manje pise…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Ma davorin jedini piše srcem a ne gledajući svoj portfelj.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


Ma davorin jedini piše srcem a ne gledajući svoj portfelj.

A da nisi ti davorin ? [smiley1] ( ne mogu a da se ne našalim na ovaj način, jer na ovom forumu čim neko stane na nečiju stranu odma mu kažu da ima nekoliko nickova , pa sam i ja izgleda poprimio tu osobinu od kolega ) [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Narano da nisam. Ja sam Tomislav i za razliku od većine pišem srcem i dušom. Nema kod mene komentara izvješća: DOBRO JE, ALI NE VALJA ! i “BIĆE BOLJE”.

Samo gledam kako Vas navukoše na: Beljaru, Čađaru, Dioki, Đuru, onda one brodove koji nit tonu nit plivaju.
Pa onda FNVC ( što je netko reko da treba biti samo strpljiv do izvješća pa ću biti nagrađen ) Čime ? Bombonima

Sad kad svi pušimo i zbrajamo gubitke ima dosta onih koji kaže: Ja sam još super prošao ! Samo 20% pushinga.

A onda dođu probisvjeti sa 10 nikova. Ko da slušam onog presvjetlog što je izgorio. JAK TEORETIČAR !
A čujem da radi na fakultetu za 4500 kuna. I on bi meni pamet prodavao !

Svašta !

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Pa dobro kolega vidim da ste dosta ogorčeni stanjem na tržištu, nije nikome drago ali čini mi se da vi protiv svake dionice imate nešto za reći. …

Pa ima li neka koju smatrate dobrom ?? ( čisto onako iz znatiželje pitam, neću to smatrati navlačenjem [smiley1][smiley2])

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

A što se tiče sadašnjeg stanja na tržištu … mislim da se dogodilo upravo ovo što mi je u potpisu, a i ilustrirano je na mome avataru…..

svi su očekivali velikog rogatog bika kada dođu novci od plive , a umjesto toga nam se on svima pokakao po glavi[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]. E sad kad zavši on s tim svojim s…anjem, možda konačno i povuče malo sve u pravom smijeru…. [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pa dobro kolega vidim da ste dosta ogorčeni stanjem na tržištu, nije nikome drago ali čini mi se da vi protiv svake dionice imate nešto za reći. …

Pa ima li neka koju smatrate dobrom ?? ( čisto onako iz znatiželje pitam, neću to smatrati navlačenjem [smiley1][smiley2])

Nisam ja protiv svake dionice samo protiv većine njih. Sve je to napuhano 30% i kad u proljeće završi korekcija a oće onda ćemo opet od početka.

Ali nemojte mi više spominjati izvještaje gdje su gubici u miljunima a komentirate da je to iznad ili ispod plana.
Onog direktora Čađare u moje vrijeme bi stavili na balvan, namazali katranom i posuli perjom pa ne bi onda najvljivao 150 miljuna kuna gubitka. Todu bi odma pod ključ da na miru broji dionice Belja a druge da ne spominjem.

Dakle da ne dužim sve ode 30% a one navlakuše i do 80%.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

To ti od oka 30-80% ili imaš kakva saznanja da če ping-pong-Sjeverna koreja isprobavati snagu atomske u Jadranskom moru[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Davorin = Gtomislav. Nema dvojbe. Prije ili kasnije ego proradi i onda Gtomislav mora početi hvaliti Davorina, koji btw. svima već polako ide na živce.

Investitor, studeni, br 3
Josip Galinec: “Sjetimo se 1996.”
“Dobro se prisjetiti da je dionica Podravke najvisu cijenu iz 1996. nadmasila tek deset godina kasnije, 2006. godine. I kupci dionica Istraturista s kraja 1996. trebali su cekati punih 10 godina da se cijena dionice vrati na istu razinu. znate li i da najvisa zakljuc na cijena dionica Krasa iz 1996. godine jos nije nadmasena?Uspjeh Plive u to vrijeme je izazvao iracionalan optimizam na krilima kojeg su sve vodece dionice postale izgledni kandidati za kotaciju Londonske burze, sposobne ponoviti uspjeh Plive.”

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Ne shvacam dali taj Galinec zna ista drugo raditi doli tresti brod i rusiti cijenu INDG he,he,he… zadnje tri kolumne u zadnja tri investitora su sve na temu precijenjenosti i prenapuhanosti trzista, a sjecam se kada me jedan inteligentni investitor ucio da uvijek cinim suprotno od onoga sto mediji sugeriraju…. Da sam ja urednik investitora rekap bi Galincu – cuj Djuze, nemoj mi pisati kolumne tipa ‘jedan i jedan cesto nisu dva nego tri i pol’ jer ces dobit pedalu hi,hi,hi[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close