BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako će sve da tonu ko PTKM, bolje da nas ne nagovaraš.[smiley3]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Niti sve raste niti sve pada, uvaženi kolega, a vrijedi i obratno.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ili sve raste ili sve pada, tako je i ovaj put. Treba imati strpljenja i dobre živce koji ne smiu popustiti.

PTKM, KOEI, VIRO, ADRIS, PODR – to su uzdanice i superlikvidne dionice s ZSE.


Davorine, pogodio si mi portfelj osim PODR-PBZ).
[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Može li kakva informacija i nama, malim dionicarima, na vrijeme, da i mi zaradimo na LLRB, JDKM i ostalima. Please.

Samo drži LLRB i dokupljuj jer kad masovno krene nećeš stići ni pod razno, a za jdkm ne znam. Kažu mi da nije loša ali nisam analizirao.
Budi strpljiv. To je najvažnije. Doći će i lolinih 5 minuta. Kao i svakoj dionici.

Evo, primjer uspješnog gubitaša je LLRB. Kad su vidjeli da im ne ide i da ne mogu protiv kineske konkurencije, maknuli su cijelu upravu, doveli ljude iz Euroline-a i ostalih vrlo uspješnih firmi i posao polako kreće, sklopljeno je par ugovora s opremom države, država se obvezala svoje dugove plaćati ranije od 185 dana (preko HZZO-a), a sklopljen je i ugovor s Agrokorom oko nove proizvodne linije za Kozmo drogerije i K-plus robnu marku Konzuma. Tako se to radi kad vidiš da ti ne ide u onome što si dosad radio zbog kineske konkurencije. A ne tu pisati bajke o PTKM kad i sam direktor najavljuje nove, još veće gubitke. A ima u RH još odličnih dionica gdje su firme na dnu i koje kreću u veliki oporavak, ali ljudi to ne primjećuju jer se previše oslanjaju na financijske pokazatelje iz prošlosti a kupuje se budućnost.


Evo, primjer uspješnog gubitaša je LLRB. Kad su vidjeli da im ne ide i da ne mogu protiv kineske konkurencije, maknuli su cijelu upravu, doveli ljude iz Euroline-a i ostalih vrlo uspješnih firmi i posao polako kreće, sklopljeno je par ugovora s opremom države, država se obvezala svoje dugove plaćati ranije od 185 dana (preko HZZO-a), a sklopljen je i ugovor s Agrokorom oko nove proizvodne linije za Kozmo drogerije i K-plus robnu marku Konzuma. Tako se to radi kad vidiš da ti ne ide u onome što si dosad radio zbog kineske konkurencije. A ne tu pisati bajke o PTKM kad i sam direktor najavljuje nove, još veće gubitke. A ima u RH još odličnih dionica gdje su firme na dnu i koje kreću u veliki oporavak, ali ljudi to ne primjećuju jer se previše oslanjaju na financijske pokazatelje iz prošlosti a kupuje se budućnost.

Možda ste u pravu kolega, ali gledajte jednostavnu računicu, vi već mjesecima sugerirate ljudima ovdje da kupe LLRB. Računajte sad koliko je zaradio netko tko vas je poslušao i kupio prije par mjeseci Lolu a koliko je netko zaradio tko je isto tada kupio PTKM pa i nakon ovog pada zadnjih dana.
LLRB je ostala tu gdje je, uz nisku likvidnost, a PTKM uz dnevni višemilijunski promet je od tadašnjih razina (130-140kn) narasla preko 70% a i nakon ovog pada to je ipak preko 50% zarade.
Ne kažem da ljudi neće s vremenom zaraditi i na Loli ali do sada je bilo boljih prilika, PTKM je svakako jedna od njih.

Danas sam ostao neugodno razočaran spoznajom da kolega Cayman006 nije pročitao serijal Roberta Kiyosakija O BOGATOM OCU. To spada u osnovnu litetraturu suvremenog investiranja……a volio sam vjerovati u njegova predviđanja 🙁

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Možda ste u pravu kolega, ali gledajte jednostavnu računicu, vi već mjesecima sugerirate ljudima ovdje da kupe LLRB. Računajte sad koliko je zaradio netko tko vas je poslušao i kupio prije par mjeseci Lolu a koliko je netko zaradio tko je isto tada kupio PTKM pa i nakon ovog pada zadnjih dana. LLRB je ostala tu gdje je, uz nisku likvidnost, a PTKM uz dnevni višemilijunski promet je od tadašnjih razina (130-140kn) narasla preko 70% a i nakon ovog pada to je ipak preko 50% zarade. Ne kažem da ljudi neće s vremenom zaraditi i na Loli ali do sada je bilo boljih prilika, PTKM je svakako jedna od njih.

Lola Ribar je dobra dionica za kupnju, ali jedino za ribare.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Croblack:

Možda ste u pravu kolega, ali gledajte jednostavnu računicu, vi već mjesecima sugerirate ljudima ovdje da kupe LLRB. Računajte sad koliko je zaradio netko tko vas je poslušao i kupio prije par mjeseci Lolu a koliko je netko zaradio tko je isto tada kupio PTKM pa i nakon ovog pada zadnjih dana. LLRB je ostala tu gdje je, uz nisku likvidnost, a PTKM uz dnevni višemilijunski promet je od tadašnjih razina (130-140kn) narasla preko 70% a i nakon ovog pada to je ipak preko 50% zarade. Ne kažem da ljudi neće s vremenom zaraditi i na Loli ali do sada je bilo boljih prilika, PTKM je svakako jedna od njih.

Lola Ribar je dobra dionica za kupnju, ali jedino za ribare.

Tocno, za ribare i to na nekom svicarskom jezeru
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Pozdravljam korisnika koji piše na http://www.fondovima.hr pod nickom galincev znanac.

Sva ću ti pera počupati i odvesti te u rezervat, pa se žali Hrvatskom Helsinškom odboru !


Pozdravljam korisnika koji piše na http://www.fondovima.hr pod nickom galincev znanac. Sva ću ti pera počupati i odvesti te u rezervat, pa se žali Hrvatskom Helsinškom odboru !

A ja sam pomislio da si se bacio u transvestite [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Pozdravljam korisnika koji piše na http://www.fondovima.hr pod nickom galincev znanac.

Sva ću ti pera počupati i odvesti te u rezervat, pa se žali Hrvatskom Helsinškom odboru !

Kolega, pa nemoj tako…jesi zaje*an[smiley2]

New Report

Close