BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Na kraju žalostan sam što su HAKELA I CARTMANN potpali pod cenzuru bez obzira slagao se ja sa njima ili ne, a još sam tužniji kad vidim da neki forumaši to glasno podržavaju . Smatram da nisu pisali baš takve gadosti da bi to zaslužili, a i sama riječ cenzura me opasno nervira i podsječa na neka bivša vremena. Nadam se da će uskoro opet biti s nama i pozdravljam ih ma gdje bili.

hakela je u banani,mislim da nije zaslužio isto što i cartman koji je vrijeđao.
nedaj se haki, ostani psina.[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Ovdje sam dobio dojam…koji cu i spomenuti, nadajuci se da me nitko nece napasti zbog toga…
Svi analiziraju(mo), ali na kraju se svi pri kupnji i prodaji vode insajderskim informacijama, najvise se zaraduje jos uvijek na tome…
TKo prvi dobije vijest o izvješću, tko prvi sazna o nekom preuzimanju, o revalorizaciji…itd!
Na temelju TA sam zaradio maximalno 5% na razini mjeseca…i to mi je djeparac 🙂
ALi sve velike postotke i iznose sam zaradio na temelju informacija koje su bile dostupne svima, ali tek nekoliko dana ili mjeseci nakon sto su bile dostupne meni…
KRAS, BLSC, JMNC, BLJE, su samo neke od tih firmi…
Sad tako stoji sa LLRB, JDKM, JDTC, BLSC, HIMR, JNAF.
Odustao sam od pisanja o tim dionicama, jer sam obicno popljuvan (najtrajder itd…)…pa sto ja sad mogu…[smiley13]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]


Ovdje sam dobio dojam…koji cu i spomenuti, nadajuci se da me nitko nece napasti zbog toga… Svi analiziraju(mo), ali na kraju se svi pri kupnji i prodaji vode insajderskim informacijama, najvise se zaraduje jos uvijek na tome… TKo prvi dobije vijest o izvješću, tko prvi sazna o nekom preuzimanju, o revalorizaciji…itd! Na temelju TA sam zaradio maximalno 5% na razini mjeseca…i to mi je djeparac 🙂 ALi sve velike postotke i iznose sam zaradio na temelju informacija koje su bile dostupne svima, ali tek nekoliko dana ili mjeseci nakon sto su bile dostupne meni… KRAS, BLSC, JMNC, BLJE, su samo neke od tih firmi… Sad tako stoji sa LLRB, JDKM, JDTC, BLSC, HIMR, JNAF. Odustao sam od pisanja o tim dionicama, jer sam obicno popljuvan (najtrajder itd…)…pa sto ja sad mogu…[smiley13]

Nemojte se igrati kolega, javno ste priznali da ste zaradili na povlaštenim informacijama. Mogao bi sutra AS upasti u redakciju Poslovnog. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Nemam info o LVCV…osim TA[smiley2]
I tu sam zaradio razliku od 447 do 492 (prosjecni ulaz i izlaz) na 92 dijonice…
Ostatak spekulativno drzim do 550…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]


Ovdje sam dobio dojam…koji cu i spomenuti, nadajuci se da me nitko nece napasti zbog toga… Svi analiziraju(mo), ali na kraju se svi pri kupnji i prodaji vode insajderskim informacijama, najvise se zaraduje jos uvijek na tome… TKo prvi dobije vijest o izvješću, tko prvi sazna o nekom preuzimanju, o revalorizaciji…itd! Na temelju TA sam zaradio maximalno 5% na razini mjeseca…i to mi je djeparac 🙂 ALi sve velike postotke i iznose sam zaradio na temelju informacija koje su bile dostupne svima, ali tek nekoliko dana ili mjeseci nakon sto su bile dostupne meni… KRAS, BLSC, JMNC, BLJE, su samo neke od tih firmi… Sad tako stoji sa LLRB, JDKM, JDTC, BLSC, HIMR, JNAF. Odustao sam od pisanja o tim dionicama, jer sam obicno popljuvan (najtrajder itd…)…pa sto ja sad mogu…[smiley13]

Nikad ja tebe nisam pljuvao, jer ne pisem protiv osoba, a ne vjerujem ni da sam se osvrnuo vise od jednom dvaput na temi na kojoj si pisao. osim toga ja imam svega 80-90 poruka jer nemam bas vremena za pisanje.
jedino ako ti nisi sale, onda je moguce da sam se javio vise od dva puta.

NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Nisi me pljuvao, vec si me naveo kao negativni primjer osobe na forumu…pod sintagmom” puno zuji, malo meda daje”[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]


Ovdje sam dobio dojam…koji cu i spomenuti, nadajuci se da me nitko nece napasti zbog toga…
Svi analiziraju(mo), ali na kraju se svi pri kupnji i prodaji vode insajderskim informacijama, najvise se zaraduje jos uvijek na tome…
TKo prvi dobije vijest o izvješću, tko prvi sazna o nekom preuzimanju, o revalorizaciji…itd!

Istina, ali tad moras odabrati da li ces ce ozbiljno baviti investiranjem ili povremeno, tj. kad dobijes takvu informaciju koja, btw., moze biti pogresna. Jer nije bio jedan slucaj da 5 dana prije planirane objave izvjesca ono izgleda sasvim drukcije od obavljene verzije, a ni otpis dugova od strane vlade nikad nije gotov postupak, evo, o otpisu Petrokemiji se prica preko godinu dana, afair, u kolovozu su i sve tehnicke prepreke obavljene pa jos nista. Ukratko, neces uvijek i za sve dionice moci doci do kvalitetne inside informacije, iz dana u dan ce to biti sve teze (a onima koji ih dijele zatvor sve blize) tako da ti na kraju ostaje iskljucivo fund. i teh. analiza. [smiley2]

ps. slazem se s ppecom, trebalo bi posljednjih par komentara prebaciti na opcenito o dionicama.


Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Ovdje sam dobio dojam…koji cu i spomenuti, nadajuci se da me nitko nece napasti zbog toga…
Svi analiziraju(mo), ali na kraju se svi pri kupnji i prodaji vode insajderskim informacijama, najvise se zaraduje jos uvijek na tome…
TKo prvi dobije vijest o izvješću, tko prvi sazna o nekom preuzimanju, o revalorizaciji…itd!
Na temelju TA sam zaradio maximalno 5% na razini mjeseca…i to mi je djeparac 🙂
ALi sve velike postotke i iznose sam zaradio na temelju informacija koje su bile dostupne svima, ali tek nekoliko dana ili mjeseci nakon sto su bile dostupne meni…
KRAS, BLSC, JMNC, BLJE, su samo neke od tih firmi…
Sad tako stoji sa LLRB, JDKM, JDTC, BLSC, HIMR, JNAF.
Odustao sam od pisanja o tim dionicama, jer sam obicno popljuvan (najtrajder itd…)…pa sto ja sad mogu…[smiley13]


Zaboravio si DDJM, kolega..

Može li kakva informacija i nama, malim dionicarima, na vrijeme, da i mi zaradimo na LLRB, JDKM i ostalima. Please.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo


Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color] čestitke svim dioničarima PTKM na vjerovanju u vrijednosti ove dionice. Sa današnjim danom završilo je jedno plodno razdoblje koje je vjerujem večini donijelo lijepe profite. Ima i onih koji su kupovali po malo većim cijenama od današnje završne ali jasno je da je to samo privremeno i da njih u budućnosti očekuje svijetlo razdoblje. Slijedi izrada tenderske dokumentacije koja je već započela u HFP-u. Nakon objave tendera, a naročito nakon što stignu sve ponude zainteresiranih (preko desetak) za kupnju drage nam čađare pokazati će se cijena koja će opravdati predviđanja nekih ljudi.
Je li ovo trebalo značiti da nas od danas očekuje nešto poput ove nemile korekcije, akumulacija profita? I zašto baš sad, kad govoriš o tenderu koji bi trebao podići cijenu?…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

http://www.vecernji-list.hr/home/manager/664453/index.do

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ili sve raste ili sve pada, tako je i ovaj put. Treba imati strpljenja i dobre živce koji ne smiu popustiti.

PTKM, KOEI, VIRO, ADRIS, PODR – to su uzdanice i superlikvidne dionice s ZSE.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close