BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gornji postotak Donji postotak Gornja cijena Donja cijena Prijašnja prosječna
JLEN-R-A JELEN D.D. ČAKOVEC 15,00 15,00 296,24 218,96 257,60


…a sto ako se, teoretski, kupnja povuce na recimo 215kn a prodaja na 299kn…jel bi to znacilo da se ovom dionicom ne bi mogla izvrsiti transakcija [smiley7], ili?

…a di je Seve da nam zapjeva: “Aaaaaanteee…okani nas seee, svega tiiiii…”

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Mreich kopira hrpu tekstova o SEMu ovdje, iste te tekstove kopira “Vodoinstalater” na mojnovac, a zatim dodje ovdje i podvrduje kako je dionica “prepoznata”. Prepoznata kao?

Cartmaniću što te muči? Ako čitaš ovaj forum onda vjerojatno znaš da sam već dulje vrijeme u spomenutoj dionici. Da li te muči što smo je Mreich i ja prepoznali prije tebe-sveznadara ??

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


… vjerojatno znaš da
sam već dulje vrijeme u spomenutoj dionici…

Drago mi je da ste i vi u njoj već duže vrijeme. Ja sam je ubo u 8. mjesecu. Mislim da će u dogledno vrijeme to ispasti dobro, dapače za +3.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

cartmann:

Mreich kopira hrpu tekstova o SEMu ovdje, iste te tekstove kopira “Vodoinstalater” na mojnovac, a zatim dodje ovdje i podvrduje kako je dionica “prepoznata”. Prepoznata kao?

Cartmaniću što te muči? Ako čitaš ovaj forum onda vjerojatno znaš da sam već dulje vrijeme u spomenutoj dionici. Da li te muči što smo je Mreich i ja prepoznali prije tebe-sveznadara ??

Ta hajte molim vas. Prepoznao sam i ja jucer super komada, al ona mene nije.[smiley1]

Never mind the bollocks

Valamar

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Sada kada moramo najviše razmišljati što raditi na burzi, nešto slabo se piše, nema nam hakele i cartmanića biće išli na drugi forum, indijanac nam slabo daje savjere od svog vrača, a i ostali se slabo uključuju.
– znam da ste planirali velike prodaje po skupim cijenama, ali se pokazalo što sam i više puta pisala da ulagači plive nisu naivni, vjerojatno i oni žele jeftino kupovati.
– svi savjeti su dobrodošli, a tema je bez cenzure pa bi bilo dobro da pišete i o cijenama.
– ja sam trenutno pola u kešu pola u dionicama, pa me ovo tržište puno ne opterećuje (stigla lova od plive).
– sada da li čekati inu, dokupljivati dobre dionice na jeftinim cijenama ????
– pratim i promete na burzama i iz aviona se vidi da još ni jedna lipa do plive nije uložena na burzu.

Cekaj Inu, to ti je moj savjet. Bice sigurno u igri prije izbora. Tako da se mi ostali mozemo nakrcati drugim stvarima, he,he

Never mind the bollocks

Na onom drugom forumu već danima pišu o SLDL.
– najsmiješnije je što čitava ekipa već danima kupuje i nadokupuje tu dionicu a cijena stalno klizi ka dolje.
– nepovoljan je i omjer k/p
– ima li tko iz Splita ili ko zna o čemu se radi da reče dvije riječi.

Djevojcice nije SLDL, nego SLDM. Eto ja to znam iako nisam ni iz Splita ni iz Zadra.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne


Djevojcice nije SLDL, nego SLDM. Eto ja to znam iako nisam ni iz Splita ni iz Zadra.

A bome nisi ni dionicar slobodne dalmacije [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

nathane koji ti je to klon Johnnatan, pa stavi ljijepo ime ivannatan


nathane koji ti je to klon Johnnatan, pa stavi ljijepo ime ivannatan

Kaj malo lovis u mutnom, a? E moja ivancice mila… imas ti jos puno kobasica sa zeljem za pojest (citaj skupit zvjezdica) da si mozes priustit ovakve insinuacije… neka, oprostit cu ti jer si (satro) dama[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close