BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto ce biti “nakon Plive”, kad se na trzistu pojavi milijarda gotovine, koju treba ponovno negdje potrpat? A INA jos ne bude spremna?

No respect

Primjećujem prve znakove zastoja a i moguće lagane korekcije tržišta. Možda se i varam. Molim cijenjene komentare.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Poslije Belja,najmlađa članica “Agrokora” će biti ??????????? !!!! Što kažeš ,nisam dobro čuo, nešto nas prekida ?!!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Poslije Belja,najmlađa članica “Agrokora” će biti ??????????? !!!! Što kažeš ,nisam dobro čuo, nešto nas prekida ?!!

Pozdrav, Hakela i molim te da kažeš što se to krije iza tih upitnika. To je ipak vijest koja bi se trebala obrazložiti veliki su utjecaji takve informacije na cijenu.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


hakela9: ” Poslije Belja,najmlađa članica “Agrokora” će biti ??????????? !!!! Što kažeš ,nisam dobro čuo, nešto nas prekida ?!! ” Pozdrav, Hakela i molim te da kažeš što se to krije iza tih upitnika. To je ipak vijest koja bi se trebala obrazložiti veliki su utjecaji takve informacije na cijenu.

Šala mala-pošalica!!!![smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley6]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Jedna druga dionica će u Todorićev klan uskoro. A to nije PTKM. Provjereno 99,9%.[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Danas idemo do 250 kn ,takav je trend, ai prognoze realne vrijednosti PTKM nakon pretvaranja duga ,plinovoda i privatizacije sežu preko 500 kn po dionici!
Zbog svega toga nije nikakovo čudo što je navala na slobodne dionice!!
Ja sam jučer kupovao po 230 kn, vjerovali ili ne !!!
POZDRAV !!!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Na moj novac.com čak su došli do cifre od 653 kn po dionici uzimajući godišnji prihode petrokemije.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Poslije ovoga vam je sve jasno , uživajte u kupnji dok je još jeftino i ne sjekirati za prodavati,nećete na ovoj dionici izgubit !!!!
Jučer je bilo malo panike pa se prodavalo šakom i kapom na 225-229 !
Nema straha idemo zaradit !!!![smiley2]


dionica će u Todorićev klan uskoro. A to nije Provjereno 99,9%.

[smiley2][smiley2][smiley2]

cayman006:

dionica će u Todorićev klan uskoro. A to nije Provjereno 99,9%.

[smiley2][smiley2][smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]

No respect

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]


Kakva su vaša očekivanja?? [smiley2]

Ja ocekujem da ce mi se sutra Svede… ups, Sanader konacno javiti na mobitel da ga priupitam sta izvodi s Plivom… (danas mi je cijelo vrijeme umiljat glasic porucivao kako je ‘pretplatnik privremeno nedostupan’) ocekujem da ce me Strok prestati gnjaviti sa Arena Turistom i da ce se konacno odluciti za preuzimanje, te da ce Vlahovic konacno utopiti duhanski dio Adrisa ko sto mi cvili zadnjih par mjeseci… sto se PBZ-a tice, onaj Prka bas nije pri sebi, jedan dan mi prica da zeli biti guverner HNB-a, drugi da zeli biti predsjednik najjace banke u Hrvata… tako ti je to kad ambicije udare u glavu… valjda[smiley6], samo se nadam da nije nesto drugo[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close