BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]


SUNH neće ići niže. Trebalo bi organizirat jedan vlakić.[smiley1]

Pa stalno ide sve niže. Gdje piše da neće još?
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]

Hakela se na Sunčanom spekal,pa za sad nebih na sunčanje !!![smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]


Pinokio: ” SUNH neće ići niže. Trebalo bi organizirat jedan vlakić.[smiley1] ” Pa stalno ide sve niže. Gdje piše da neće još? Pozdrav

Nigdje ne piše da cijene nekretnina na Hvaru padaju. DA nema nikog u hotelima vrijede. A tvoje brodove drži samo boja ali isto nigdje ne piše da će potonuti.

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]


Ovo što se desilo i što se pisalo po novinama je utjecalo na cijenu ove dionice. Opet mislim, neću reći da je trenutno ispod cijene jer možda zaroni još dublje ali neće puno. Sa druge strane veliki je potencijal u tim hotelima koji će tek donijeti zaradu. Mislim da je i ovdje trenutna i dobra prilika za ulazak. [smiley7]

Nemoj ih hvaliti jer će im pasti cijena.[smiley12]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

jedan kolega je dobro primjetio da se zanemaruje P/S i da ako neće biti 1, da je to veliki gubitak za državu (i nakon što sam to prespavao, mogu slobodno reći ima pravo!)

a zamislite cijenu onda?!? ovo je možda previše smiono ali onda je 500 kn sića!!!
[smiley7]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ma moze to i preko cijene PBZ-a. Samo da iskemija dobit. Sta je to za tako dobru dionicu????????
Vidim da više ne vrijede ograničenja u napucavanju cijene ( nekad su se ovakvi postovi morali obrazložiti – ali je valjda ta praksa ukinuta a da ja to nisam primjetio ). Pozdrav

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

kolega ja sam se napomenuo da je to čisto nagađanje, a što se tiće argumenata, vi očito ne čitate cijele postove. pa naveo sam vam P/S, nisam vam ja kriv što ne računate ili ne znate, jer da ste računali vidjeli biste kolika bi cijena trebala biti u slućaju P/S=1[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ja isto mislim da je Petrokemija (jako) podcjenjena dionica, ali za dokazivanje teze (uostalom, zašto je uopće treba dokazivat?) ne trba potezat krive argumente.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Krivi argumen je P/S. Naime P/S GM je 0,09 i nitko se ne pita kolika bi cjena dionice GM bila da je P/S=1.

napokon se i lavcevic malo pomaknuo, barem sta se tice prometa, preko 200.000

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Zna li netko što se događa sa SNBA-R-A – promet je danima velik, netko se temeljito nakrcava, a cijena je više-manje 2.350.
Kakvo je vaše mišljenje o budućnosti ove dionice?

čuj ako ima jako veliki pritiasak na samu dionicu za vjerovati je da se može očekivati , rast same , ne pratim ovu dionicu , ali takav se zaključak nameće iz tvoga posta.

New Report

Close