BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar dan dragi PBZ-ovci. Uživajte u lijepom i sunčanom danu. Dana 12. srpnja je održana sjednica HNB-a kad je odobrena prodaja GKBA. Uskoro će javna ponuda. Ne žurite sa prodajom dionica.

NItko ništa ne priča,ACI raste,šta se klupko odmotava?

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Pratim zadnjih tjedana kretanje cijena turističkih dionica i vidim da imaju slabiji ili nikakav rast, neke čak i pad u zadnje vrijeme. Interesantno ili možda paradoks. Ova sezona je bolja od prošle i u % noćenja, i zarade, i ulaganja i itd… Kraj 3Q je tu još malo i očekuju se veće zarade. Izgleda da je PLVA skupa sa PTKM okrenula trend na drugu stranu. Čekam do kraja ovoga mjeseca da vidim hoće li se stanje i uzlazni trend promjeniti u korist turizma. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Mislim da će se još neko kraće vrijeme u tišini skupljati a onda hop.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Nakon useljenja u novi prostor u WT centar Transadria će prodati staru upravnu zgradu i vjerojatno isplatiti dioničarima lijep iznos

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Premješteno iz teme: [color=blue]VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)[/color]

Znam da je ljude uhvatila “Petromanija”(imam je i ja)! Ali LJUDI pa nemojte davati VIRU za djaba! [smiley5]!
Samo pogledajte kako netko marljivo skuplja i trlja rukicama jer zna šta poslije slijedi!!!!!!

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Pa j….te, jel imaš ti doma kompjuter mirko. s. zlikovski????? Odi na http://www.pravosudje.hr, klikni sudski registar i utipkaj mercos. Onda se ponovo javi i pitaj me jesam li ja pobrkao nešto ili ti. Ljudi su danas zbilja čudni..stvorio si sliku u glavi kako nešto mora biti i ako nije tako, drugi su u krivu. Saponija je posredno većinski vlasnik MAraske. To je najbitnije.

Hm, cujem da bi DLVN-R-A mogla postati zanimljiva. Sutra u novinama… [smiley11]

No respect

” Vjeruj u ljubav, jer …..” i uuuuuu PBZ! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


” Vjeruj u ljubav, jer …..” i uuuuuu PBZ! [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Bravissimo!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]SUNH (Sunčani Hvar)[/color]

SUNH neće ići niže. Trebalo bi organizirat jedan vlakić.[smiley1]

New Report

Close