BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se isto bojim da nam predobro ide? Ako se desi da Pliva podbaci jao si ga nama.

Olovka pise srcem


ne radi se o cartmannu, tebi ili meni pojedinačno nego o utjecaju ovakvih foruma koji vjeruj mi stvarno nije mali.

Moram priznati da ti ne vjerujem. [smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Hakela je off line, pa ću ja reći umjesto njega (nemoj zamjerit prijatelju) 300.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Izgleda da je na Forumu zavladala Kriza Povjerenja. To me podsjeca na film “The Good, the Bad and the Ugly.”[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Izgleda da je na Forumu zavladala Kriza Povjerenja. To me podsjeca na film “The Good, the Bad and the Ugly.”[smiley1]

Yup, zavrsni obracun na groblju, medju 10 kultnih filmskih scena ikad.[smiley2]

No respect

Ako je bez cenzure o dionicama,nadam se da se ovdje moderatori neće petljati.Već mjesecima ne mogu razumjeti kako netko želi kupovati dionice “propalih”poduzeća koja ne mogu plaćati ni mirovinsko i zdravstveno osiguranje za svoje djelatnike,kao npr HOMS,Zdenka,Đakovština i sl.


Izgleda da je na Forumu zavladala Kriza Povjerenja. To me podsjeca na film “The Good, the Bad and the Ugly.”[smiley1]

Dobar film kolega, sa još boljim muzičkim aranžmanom.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Prije tri mjeseca sam pisao o tome i najniže omjere su imali PTKM (SRAMOTNO MALI !!!!!!!), ADPL , KOEI i THNK. A vidi danas di su te dionice i gdje će tek biti. Naravno da ni to nije ziher ali vrijedi gledati i tako između svega ostalog. živ bio

Ovo sam i sam dobro prostudirao i dobro se sjećam ovog tvog posta !!!
POZDRAV !!!

RBA brokeri: uzlazni trend do ulaska u EU. Investicijsko ulaganje u pravilu je dugorocno i ne preporucuju se rokovi kraci od godinu dana, iako se i kod njih mogu ostvariti profiti.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

4000? što je tebi, pa nije valjda da vjeruješ u tu brojku…
[/quote]

a možda ni mi nismo pisali jučer na forumu, a možda ni PTKM jučer nije bila 200, a možda….

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


mika: ” Prije tri mjeseca sam pisao o tome i najniže omjere su imali PTKM (SRAMOTNO MALI !!!!!!!), ADPL , KOEI i THNK. A vidi danas di su te dionice i gdje će tek biti. Naravno da ni to nije ziher ali vrijedi gledati i tako između svega ostalog. živ bio ” Ovo sam i sam dobro prostudirao i dobro se sjećam ovog tvog posta !!! POZDRAV !!!

pametnom čovjeku je dosta da jednom pročita

ŠIFRA: IDEMO DO 300.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

A je li netko prati onu Sapunaru ( SAPN )? Ode to do 1.000 do kraja godine, bez problema.[smiley2]

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

New Report

Close