BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se s kolegom Inom. Valjda nema POTC-R-A? Šteta.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


usla ti je haiku poezija u potpis, ne moras je vise ponavljati.

To sam naknadno stavio, tako da će ostati, ubuduće ju neću koristiti. Pustimo mi sad Petrokemiju ili čađaru neka mirno spava, ima li netko ideju tko je sljedeća stanica (čitaj brzorastuća dionica) da bacim oko, osim PTKM, DDJH, PLVA?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Jedna je već pobjegla, naglo.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Na koju točno mislite?

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

Tko to igra đepni biljar s FNVC-om,da mu se ne dogodi Spačva ili ga ne uhvati Sračka[smiley1]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Jeste vidjeli kako se kontrolira cjena na PBZ-u. Na prodaji od 1000 do 1040 kn nalazi se 1360 dionica od ukupno 1945 na prodaji. Pozdrav !


Jeste vidjeli kako se kontrolira cjena na PBZ-u. Na prodaji od 1000 do 1040 kn nalazi se 1360 dionica od ukupno 1945 na prodaji. Pozdrav !

Kontrola ili se netko toga želi rješiti pitanje je sada

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

Očekivan pad na ZLAR na malom volumenu. Dionica je van fokusa investitora , a firma radi punom parom. Pravo vrijeme za plašenje plašljivih i dokup pred slijedeće izvješće. Pozdrav !

Nije dovoljno nabacati nekoliko dionica i imati portfelj. Treba taj portfelj i voditi.
A vođenje portfelja je specifičan posao. Potreban je umjetnički potez kistom.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

NOVI SAM OVDJE.MOLIM MIŠLJENJE O DIONICAMA ZDNK I ULJN.
GLENN

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Biti dobar manager vlastitog portfelja je jos uvijek vaznije nego imati dobar nos. Jer se nos nekad prehladi.[smiley11]

Upravo tako, kolega.

Kad sam se opekao na Googleu pozitivna očekivanja i predviđanja su bila čvršća nego sad za Petrokemiju, baš me maloprije tekst koji sam pročitao na [url=”http://borja.org”%5Dborja.org%5B/url%5D prisjetio na ta vremena, a kaže;

“Wiredova lista često je zgodan pokazatelj kako diše poslovni svijet i u kojem smjeru ide; riječ je o tradicionalnom godišnjem odabiru najboljih i najinovativnijih kompanija, s kratkim objašnjenjem zašto su tu gdje jesu.

Nije teško pogoditi kako se na prvoj poziciji, unatoč pokoravanju kineskim vlastima, završio Google. Profitabilniji nego ikad, Google je, kaže Wired, bez prave konkurencije. Je li pretraživač, medijska kompanija ili softverska nitko ne zna, no nikoga zapravo i nije briga. Pratite li imalo ovu kompaniju jasno vam je i zbog čega su se našli na top poziciji. Osim incidenta u Kini, poprilično su toga napravili. Korisnici su dobili odlični Google Analytics, otvorena je video trgovina, nedavno predstavljen i njihov sustav web naplate, na računu imaju devet milijardi dolara gotovine, počeli su izgradnju gigantskog podatkovnog centra u Oregonu, korisnici su dobili online Excel; broj usluga koje nude je već sada prevelik, a kako se čini, uvijek su korak ispred ostalih, naročito glavne konkurencije, Yahooa i MSN-a.”

..a ovaj članak je preblag prema hvalospjevima koje je pisao New York Times i pricali financijski analiticari na CNBS-u, doslovno je sve ukazivalo na to da je investiranje u GOOG čisti zicer. Tako sam i ja krenuo stidljivo kupujuci prvo po $300, zatim značajno dokupljivao oko $400, zadnja kupovina je bila oko $440. Ipak, nakon fin. izvjesca koje je prikazalo iznimnu dobit, ali ne bas tako iznimnu kako su neki ocekivali, GOOG se prvo srusio s $475 na $375, a kasnije sve do $340.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Moja sućut uvaženi kolega.

Nadam se da ćete na PTKM imati više sreće.

P.S. Eh da niste krenuli stidljivo kupovati na 300………………hm

New Report

Close