BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može, ako imaš čovjeka tamo, ali to ti je ilegalan biznis. Bolje za tebe da ne znaš tko kupuje od tebe ili komu prodaješ

Ovo zvuči kao: bolje da ne znaš tko te zae…va!!!

nema mi druge nego se zae..ti

Pa dobro ljudi, je li ovo Poslovni ili Moj novac? [smiley6]

pametnije je ne slušati brokera…

ja ne znam zašto uopće ljudi i slušaju brokere kada su oni educirani za trgovinu na burzi a ne za vošenje portfelja i savjetovanja.

moj prvi razgovor sa brokerom je bio:

E: kupio bih KEMOBOJU.
B: da da, baš je zadnjih tjedan dana vrijednost dosta pala…

i tako ja kupio i prodao za 2 dana, imao početničku sreću

nema mi druge nego se zae..ti


… dogodilo mi se da me moj broker navuče na prodaju neke dionice dan-dva prije nego što bih to (na temelju TA i informacija koje imam) uradio. Sutra taj isti papir poleti još 5-10%. Iako sam zadovoljan …

Jednostavno. Promini brokera!

PS

Meni se to redovito događa iako me moji brokeri nikad nisu navukli ni na kupnju ni na prodaju. Ne bi ih ja ni posluša (vidi Elvara), ali nije na odmet čut još jedno mišljenje.

A zašto slušati brokere kada oni uvijek kada ih pitate što preporučuju kupiti navedu par najlikvidnijih dionica Npr ERNT,PLIVA,ADRIS i sl.,a to mi znamo ibez njih.

Broker, osim ako ti nije blizak prijatelj, ionako ti ništa neće reći

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


Pa dobro ljudi, je li ovo Poslovni ili Moj novac? [smiley6]

Ovo ti je moj bljedoliki – Moj.poslovni.novac. Haugh[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Neznanac,
ne možeš saznati tko je kupio tvoje dionice.
Samo možeš saznati koja ih je brokerska kuća kupila, ako ti tvoj broker to želi reči.
Ali možeš saznati i da li je transakcija zatvorena u samoj brokerskoj kući (ti kao prodavač i drugi nalogodavac kao kupac). No opet ti ne smije reči tko je to.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Neznanac, ne možeš saznati tko je kupio tvoje dionice.
Samo možeš saznati koja ih je brokerska kuća kupila, ako ti tvoj broker
to želi reči.
Ali možeš saznati i da li je transakcija zatvorena u samoj brokerskoj
kući (ti kao prodavač i drugi nalogodavac kao kupac). No opet ti ne
smije reči tko je to.
Pozdrav

I to samo na VSE, na ZSE to ne možeš

Novi sam na forumu, ali na tržištu od osnivanja, s velikim iskustvom i solidnim zaradama. Zadnjih dana pišem o tri dionice, priznajem u svima sam prisutan u velikim količinama. Dosta me je i moderator cenzurirao kad sam pisao o cijenama (prognozi) na tim dionicama, sada se pokazalo sve točnim.
PLVA promet 8,6 mil. cijena +5,64
PTKM ” 3,6 ” ” +1,08%
DDJH ” 4,1 ” ” +6,11
Ponavljam na tim milionskim prometima nema navlačenja malih ulagača, Tko je pratio trend dobro je profitirao. Samo je sad pitanje tko je s koliko zadovoljan.

tvornice radnicima, zemlju seljacima!

Nakon duge akumulacije ZVZD je krenula.Jedina od Tode da nije prešla ni book…biće da ne vrijedi.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close