BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo J-C Trichet podnosi izvještaj sa redovnog mjesečnog sastanka ECB.

Zanima li to kojeg hrvatskog ulagaća?

Pitanje za one koji znaju više: kako mogu saznati tko je na burzi kupio moje dionice?

Pogledaš na što smo tržili. Haugh[smiley1]
Da li je bljedoliki zadovoljan odgovorom??

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Pitanje za one koji znaju više: kako mogu saznati tko je na burzi kupio moje dionice?

Sumnjam na kolegu Elvara.

Odlično pitanje kolega. I ja se već godinama pitam kome sve ovo uvaljujem. Baš bi ga volio upoznati.

Ako doznate javite mi čim prije.

A pitanje je bilo ozbiljno [smiley3]

Neznanac:

Pitanje za one koji znaju više: kako mogu saznati tko je na burzi kupio moje dionice?

Sumnjam na kolegu Elvara.

Odlično pitanje kolega. I ja se već godinama pitam kome sve ovo uvaljujem. Baš bi ga volio upoznati.

Ako doznate javite mi čim prije.

Kartaši bi rekli: “Ako neznaš tko je naivac, onda si to ti!”

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo ja bi volio potvrditi ili otkloniti sumnje tako da sve bude čisto i pošteno…

Danas sam samo kupio 20 komada PBZ-a pa gospodine Neznanac recite što ste prodali tako da gospodinu Znancu a i meni bude jasno.

Ozbiljno pitam.

nema mi druge nego se zae..ti

Eto vidite kako se to radi ”

A rekao sam Vam na koga sumnjam.

Molim moderatora da “cenzurira” kolegu fanta kupa jer stvarno ne može ovako pisati na forumu.


znanac: ” Neznanac: ” Pitanje za one koji znaju više: kako mogu saznati tko je na burzi kupio moje dionice? ” Sumnjam na kolegu Elvara. Odlično pitanje kolega. I ja se već godinama pitam kome sve ovo uvaljujem. Baš bi ga volio upoznati. Ako doznate javite mi čim prije. ” Kartaši bi rekli: “Ako neznaš tko je naivac, onda si to ti!”

Zašto bi bili naivci oni koji od vas (pa i od mene) kupuju dionice? Evo Actavis ima namjeru kupit Plivine dionice po 795. Jesu li oni naivci?


Evo ja bi volio potvrditi ili otkloniti sumnje tako da sve bude čisto i pošteno… Danas sam samo kupio 20 komada PBZ-a pa gospodine Neznanac recite što ste prodali tako da gospodinu Znancu a i meni bude jasno. Ozbiljno pitam.

Nisam prodavao PBZ.
A kad smo se već uhvatili u krug, da objasnim o čemu je riječ.
U više navrata dogodilo mi se da me moj broker navuče na prodaju neke dionice dan-dva prije nego što bih to (na temelju TA i informacija koje imam) uradio. Sutra taj isti papir poleti još 5-10%.
Iako sam zadovoljan ostvarenim zaradama jer su to u pravilu debeli dvoznamenkasti postoci, gricka me crv sumnje nije li moj (moj?) broker zapravo vješti daytrader koji lovi u mutnom?
Dakle, pitanje je: može li se nekako (SDA?) imati uvid u to tko je kupac mojih dionica?


Elvar: ”
Evo ja bi volio potvrditi ili otkloniti sumnje tako da sve bude čisto i
pošteno… Danas sam samo kupio 20 komada PBZ-a pa gospodine Neznanac
recite što ste prodali tako da gospodinu Znancu a i meni bude jasno.
Ozbiljno pitam. ”
Nisam prodavao PBZ.
A kad smo se već uhvatili u krug, da objasnim o čemu je riječ.
U više navrata dogodilo mi se da me moj broker navuče na prodaju neke
dionice dan-dva prije nego što bih to (na temelju TA i informacija koje
imam) uradio. Sutra taj isti papir poleti još 5-10%.
Iako sam zadovoljan ostvarenim zaradama jer su to u pravilu debeli
dvoznamenkasti postoci, gricka me crv sumnje nije li moj (moj?) broker
zapravo vješti daytrader koji lovi u mutnom?
Dakle, pitanje je: može li se nekako (SDA?) imati uvid u to tko je
kupac mojih dionica?

Može, ako imaš čovjeka tamo, ali to ti je ilegalan biznis. Bolje za tebe da ne znaš tko kupuje od tebe ili komu prodaješ

New Report

Close