BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijenjenom pučanstvu ovog foruma – proglas :Svi šute dok ne kupe ,kad kupe počnu mutit , a zakuhavat kad prodaju i to nek vam ostane na znanje i ravnanje,a i nije im za zamjerit jer ja vam opet pišem da ništa nije besplatno….[smiley1]
A ,ak imate neke sumnje , pa vi si onda uzmite vremena , pa malo čitajte kolege unatrag , a i koju knjigu o investiranju usput[smiley2]


Cijenjenom pučanstvu ovog foruma – proglas :Svi šute dok ne kupe ,kad kupe počnu mutit , a zakuhavat kad prodaju i to nek vam ostane na znanje i ravnanje,a i nije im za zamjerit jer ja vam opet pišem da ništa nije besplatno….[smiley1]
A ,ak imate neke sumnje , pa vi si onda uzmite vremena , pa malo čitajte kolege unatrag , a i koju knjigu o investiranju usput[smiley2]

Meni se to podrazumijeva. Zar bih trebao prije svake kupnje to razglasiti na forumu?
Prvo sebi a ostalima što ostane, nije li tako?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

pa u principu ne možeš niti reći da si kupio dok to još nisi [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Nisam pun negativne energije nego ne volim pizdune poput vas. Uostalom, kad ste vi nešto pozitivno i konstruktivno napisali. Za saška znam da je maher, ali vi se nikad niste iskazali. I saško zna dijeliti, vi nikad. vi se rugate kad netko popuši. Zli ste i svatko tko bolje čita to može pročitati. Valjda imate neke teške frustracije.

[smiley8]
Kolega delboy sada ste već dobrano kročili u sferu laži. ono što je do sada možda i bila “argumentirana” rasprava sada postaje otvoreno vrijeđanje i omaložavanje. izmišljate i podmečete, na ovome forum nisam nikoga vrijeđao ( vi bi mogli biti prvi) čak ni kolegu cartmana koji je provocirao cijeli forum.
na ovome forumu nisam nikoga navlaćio i nikada nisam nikome sugerirao što da kupuje.
u vlastitim procijenama dosega pojedine dionice koju pratim, a koje iznosim sudionicima foruma uvijek pazim da dam onu konzervativniju varijantu, nikad me nećete čuti da ću izjaviti da će PTKM na 350, ako i prognoziram kažem da će PTKM do 200, a nakon toga opet ovisi o nizu faktora i sl.
nije istina da se veselim kada netko izgubi, štoviše drago mi je zbog svih kolega koji su zaradili..
koliko konstruktivno pišem i koliko su moje informacije kvalitetne, nije na meni da sudim, nego na drugima. vaše je mišljenje da su moji postovi maliciozni i beskorisni…ali eto sa druge strane dobio sam više PM-ova gdje mi se ljudi zahvaljuju na mojim preporukama i informacijama koje sam iznio ili im dao. sa nekoliko kolega sam i u čestoj telefonskoj komunikaciji, čisto zbog razmjene iskustava.

ne želim se spuštati na vaš nivo i nazivati vas beznačajnom buhom, nesposobnjakovićem koji je vjerovatno pun lenca, tlm, kemoboje i slićnih dionica i sada zbog toga mrzi cijeli svijet…mogao bih ali neću, reći ću vam samo da pričate o meni i kolegama ali očito je da mislite na sebe.


pa u principu ne možeš niti reći da si kupio dok to još nisi [smiley2]

Naravno. Možda i ne uspiješ kupiti.
Ma te su mi rasprave bez veze. Ako se daš navući i ne znaš fundamente, ni bog te ne spasi od pušione.
(možda se neki navlače šutnjom!)

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nemoj te mi kolegu Delboja tako redom, molim vas, obično volim stati na stranu slabijih , pa zato kolega ( Delboy ) , ako mogu kako pripomoći tu sam.
Zalažem se da ostanete na forumu, obzirom da nas trenutno ima tek desetak aktivnijih ( nemojte da vas zbune ovi nickovi , to vam svatko ima po 2 tri ili više , ako im zatreba, znate kako to ide).
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nemoj te mi kolegu Delboja tako redom, molim vas, obično volim stati na stranu slabijih , pa zato kolega ( Delboy ) , ako mogu kako pripomoći tu sam. Zalažem se da ostanete na forumu, obzirom da nas trenutno ima tek desetak aktivnijih ( nemojte da vas zbune ovi nickovi , to vam svatko ima po 2 tri ili više , ako im zatreba, znate kako to ide). [smiley2]

obično i ja stanem na stranu slabijih (pogotovo u nogometu) ali ne samo da delboy nije slabiji već mu ne trebaju niti drugi nickovi (pošto ih ima dobrano)
ja naime imam samo jedan pa preko njega niti ne pomišljam na vrijeđanje

nema mi druge nego se zae..ti

plavi:
( nemojte da vas zbune ovi nickovi , to vam svatko ima po 2 tri ili više , ako im zatreba, znate kako to ide).

Nemam pojma.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


( nemojte da vas zbune ovi nickovi , to vam svatko ima po 2 tri ili više , ako im zatreba, znate kako to ide). [smiley2]

Netko ima više nickova a mi koji smo se nedavno iz pasivnog praćenja foruma prebacili na aktivnije, moramo prolaziti muke cenzure i s tim jednim nickom [smiley1]

jedank nick i na svakom je forumu isti….ego velik kao kuća [smiley2]


Cijenjenom pučanstvu ovog foruma – proglas :Svi šute dok ne kupe ,kad kupe počnu mutit , a zakuhavat kad prodaju i to nek vam ostane na znanje i ravnanje,a i nije im za zamjerit jer ja vam opet pišem da ništa nije besplatno….[smiley1] A ,ak imate neke sumnje , pa vi si onda uzmite vremena , pa malo čitajte kolege unatrag , a i koju knjigu o investiranju usput[smiley2]

Ne mora biti tako,onda niko nebi napisao da nešto vrijedi…ako meni nešto vrijedi ja to držim,nema smisla prodat na 2% ,opet svako odlučuje sam.Evo primjer;Hakela je vjerovao u PTKM,ja nisam,ko god je kupio dobro je prošo.HAKELA NIJE ŠUTIO HTIO JE DA I DRUGI ZARADE I JA MU MORAM ČESTITATI

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Nemoj te mi kolegu Delboja tako redom, molim vas, obično volim stati na stranu slabijih , pa zato kolega ( Delboy ) , ako mogu kako pripomoći tu sam. Zalažem se da ostanete na forumu, obzirom da nas trenutno ima tek desetak aktivnijih ( nemojte da vas zbune ovi nickovi , to vam svatko ima po 2 tri ili više , ako im zatreba, znate kako to ide). [smiley2]

prepozna se iz aviona stil pisanja

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

New Report

Close