BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nathan47: ” mreich: ” Još kad bi Adris dao i redovne na burzu… ” Sve 5 kolega, a da Adris da redovnu ja bih u nju usao sa 95 posto portfelja [smiley2]… ” Spremaj cash 02.01.2007. pojavit ce se nesto na trzistu….[smiley1]

A što da radimo do 2.1.2007? Mene više zanima kako preživjeti 3Q. Do 1.10. ima još dosta.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

imamo i bez te dionice lijep izbor

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

ako mislite Inu kupovati onda razmislite o JANAF-u

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Samo jedan pokazatelj, DLKV je na više od 3 BV, PBZ mislim isto (nisam siguran) i nije to samo moje mišlenje. PTKM tek čeka rasplet koji će biti već svi znamo, a DDJH se trenutno trguje oko BV i nešto se događa, ali sam vrlo malo u njemu.

Tako vi razmišljate kolega.
Samo radi vas nadam se da niste u pravu oko ovoga sa PTKM.
Naime ako PTKM čeka rasplet kakav se već zna , onda bi to značilo da je to sve već uračunato u sadašnju cijenu dionice.
Za dioničare PTKM bi bilo bolje da nije tako.
Što se tiće BV ( ne slušajte kolegu Nathana , on se još ući računati neke osnovne pokazatelje )[smiley1]
naravno da je jedan od bitnijih faktora , pitanje je samo kako tko gleda na to.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Komentari trgovanja[/color]


Što se tiće BV ( ne slušajte kolegu Nathana , on se još ući računati neke osnovne pokazatelje )[smiley1]
naravno da je jedan od bitnijih faktora , pitanje je samo kako tko gleda na to.


Dradi moj kolega plavi, vi ste daleko ispod kolege Nathana , kad to spoznate bit ćete u velikoj depresiji!!!
A depresija se liječi antidepresivima!!![smiley1]

kolega hakela9 ne zamjerite dragom kolegi plavom njemu se katkada omakne da umjesto 400 i kusur za KOEI izracuna preko 600 famozne knjigovodstvene vrijednosti, zatim sa kolegom flyerom na vrlo intrigantan nacin citaju fin. izvj… pa covjeku dodje da pomisli da bi spomenuti par mogao pokrenuti tecaj ‘kako ispravno citati financijski izvjestaj’… a na kraju dana ispada da kolega plavi jos uvijek nije izracunao pravi p/e najdrazeg mu VIRO-R-A

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Ma hajde , ako su radnici problem, problema nema, pa oni prodaju po 2 – dionice ( maksimalno 4 po radniku).
Ako cijena poraste sa solidnim prometima, a radnici čim vide da je cijena porasla , prodaju svoje i lupe po bidu ( vjerovatno Dejavueu ), te eventualno malo korektiraju cijenu dionice , nema veze, to će dobro izgledati u TA kod Quarka.
Siguran sam da će biti buy signal kao i kod FNVC prije par dana kada je bio jasan buy signal.
I istina, dionica porasla u 3 dana cijelih 1 %.Solidno.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]


Ma hajde , ako su radnici problem, problema nema, pa oni prodaju po 2 – dionice ( maksimalno 4 po radniku). Ako cijena poraste sa solidnim prometima, a radnici čim vide da je cijena porasla , prodaju svoje i lupe po bidu ( vjerovatno Dejavueu ), te eventualno malo korektiraju cijenu dionice , nema veze, to će dobro izgledati u TA kod Quarka. Siguran sam da će biti buy signal kao i kod FNVC prije par dana kada je bio jasan buy signal. I istina, dionica porasla u 3 dana cijelih 1 %.Solidno. [smiley1]

Nije FNVC Zdenka. Finvest će rasti polagano i sigurno bez puno turbolencija. A što će biti sa fundamentalno jakim dionicama na 3-4 booka u slučaju korekcije ne želim ni pomisliti. Moje su bar sve debelo ispod booka ili oko booka.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]JLEN (Jelen d.d.)[/color]


I ovu mjerkam već duže vremena, mislim da treba po malo uletavati. Pozdrav

Mala digresija na temu; i za ovu je “veliki vrač” skretao pažnju. Pozdrav.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Ne želim ljudima propagirati cifre ,jer se to odmah smatra navlačenjem!
Ja idem sa skromnim ciframa ,jer ja znam koliko PTKM vrijedi za par mjeseci, ali da ja to sad kažem svi bi me smatrali navlakačem!!!
A kad sam ja svoj portfelj sav rasprodao da bi kupio PTKM ,mislim da je dosta njih reklo BUDALA !
Zaboravljate da ja nisam dignuo margin bez veze !
Ja imam 4 djece i meni je Sanader dao zeleno svijetlo za ulaganje u PTKM!
A vi sad mislite što Želite , to je vaša stvar!!
POZDRAV !!!


Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d.)[/color] Ne želim ljudima propagirati cifre ,jer se to odmah smatra navlačenjem! Ja idem sa skromnim ciframa ,jer ja znam koliko PTKM vrijedi za par mjeseci, ali da ja to sad kažem svi bi me smatrali navlakačem!!! A kad sam ja svoj portfelj sav rasprodao da bi kupio PTKM ,mislim da je dosta njih reklo BUDALA ! Zaboravljate da ja nisam dignuo margin bez veze ! Ja imam 4 djece i meni je Sanader dao zeleno svijetlo za ulaganje u PTKM! A vi sad mislite što Želite , to je vaša stvar!! POZDRAV !!!

jel ima smisla 100 put ponoviti isto na forumu u roku par dana? pretpostavljam da kolega dobro prati broj posjeta na forum…

Na PBZ-u se kupnja drži nisko , a prodaja se lagano spušta. Kuda to ide ?


Na PBZ-u se kupnja drži nisko , a prodaja se lagano spušta. Kuda to ide ?

vjerujem kolega da ste sami sebi odgovorili na pitanje [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close