BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isto na vrijeme, valjda

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Zbog vijesti da će uskoro mirovinski fondovi moći kupovati dionice iz JDD kotacije, a prvo što će kupovati su veliki sistemi kao Končar, Dalekovod itd. da sada ne nabrajam sve.
Pozdrav

nemojte se zavaravat. ako vec govorimo sto je prvo sto ce kupovati to su ADRS i ERNT, perjanice obje burze i trenutno podcijenjenije dionice od ovih koje ste vi naveli

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Slažem se. ( nerado s Nathanom 47 ) ): što se mirovinaca tiče


mreich: ” Zbog vijesti da će uskoro mirovinski fondovi moći kupovati dionice iz JDD kotacije, a prvo što će kupovati su veliki sistemi kao Končar, Dalekovod itd. da sada ne nabrajam sve. Pozdrav ” nemojte se zavaravat. ako vec govorimo sto prvo sto ce prvo kupovat to su ADRS i ERNT, perjanice obje burze i trenutno podcijenjenije dionice od ovih koje ste vi naveli

Ti pričaš o ADRISU i ERNT kao perjanicama, a PBZ, Končari Dalekovod odlaze u nebo. Mreich je ipak bio u pravu, a tebi ostaje želja da te tvoje dionice netko napokon uoči i naravno kupi.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Slažem se. ( nerado s Nathanom 47 ) ):

ah, bestraga, zar vam i ja vodu na mlin nosim…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ti pričaš o ADRISU i ERNT kao perjanicama, a PBZ, Končari Dalekovod odlaze u nebo. Mreich je ipak bio u pravu, a tebi ostaje želja da te tvoje dionice netko napokon uoči i naravno kupi.

dragi D, PMS i frustracije ostavi doma, malo vise kulture ti ne bi skodilo. sto se tice odgovora na tvoju opservaciju… moje su dionice vrlo primjecene, a ne kaze se uzalud ‘sto visoko raste nisko pada’… vrijeme ce najbolje pokazati kamo ide ovaj nas vlak u snijegu zvan – hrvatsko trziste

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ostavio sam doma ne brini, samo sam realan, ti i dalje pričaš o ADRISU i ERNT a pred nosom nam lete ove nabrojene, što sam krivo napisao!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Ostavio sam doma ne brini, samo sam realan, ti i dalje pričaš o ADRISU i ERNT a pred nosom nam lete ove nabrojene, što sam krivo napisao!

nije bilo toliko sto si napisao, koliko nacin na koji si to napisao… moj komentar se samo odnosio na ono sto ce prvo povuci kada mirovinci dobe priliku uci u jdd… Da Adrisa imam gro to svi znaju, no to je dionica koje niti jedno hvaljenje, pa cak ni znanog nam korisnika, ne bi digla… to su dionice za strpljive… one koje se kupuju kao osnovica portfelja koje ce drzati glavu iznad vode cak i kad krene na gore… e sad, to ne znaci da su dionice mreicha lose, vec samo da bi se, ako u obzir uzmemo sve pokazatelje, ‘perjanice’ naseg trzista trebale trziti po znatno visoj cijeni… a tako ce i biti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pa nabrojao sam samo dvije a Adris i Tesla su također tu uz ostale.
Još kad bi Adris dao i redovne na burzu…
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Još kad bi Adris dao i redovne na burzu…

Sve 5 kolega, a da Adris da redovnu ja bih u nju usao sa 95 posto portfelja [smiley2]…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


mreich: ” Još kad bi Adris dao i redovne na burzu… ” Sve 5 kolega, a da Adris da redovnu ja bih u nju usao sa 95 posto portfelja [smiley2]…

Spremaj cash 02.01.2007. pojavit ce se nesto na trzistu….[smiley1]

Spremaj cash 02.01.2007. pojavit ce se nesto na trzistu….[smiley1]

na sto tocno mislite kolega?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close