BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Baš me zanima kakve informacije imaju kupci Končara koji ga neumorno kupuju po 500 kn. Kome će, kada i po koliko prodavati?

Samo jedna informacija. Izvješće. Prouči ga malo i sve će ti biti jasno. Prodavat ćemo , i to možda i tebi, ali ne ispod 800.

A zašto bi meni prodavao po 800. Zar tako loše mišljenje o meni imaš ?

.. i još da nadodam 70 novih tramvaja za ZG. Gradnja hidroelektrane u Lešću….

Premješteno iz teme: [color=blue]PLVA (Pliva d.d.)[/color]

Pusti brate fondove oni vec rasprodaju tu akciju na berzi u Londonu, a vama pricaju lovacke bre. Ta idi molim te.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.


.. i još da nadodam 70 novih tramvaja za ZG. Gradnja hidroelektrane u Lešću….

Za hidroelektranu ne znam , ali za tramvaje znam da tu nema zarade za Končar .


A zašto bi meni prodavao po 800. Zar tako loše mišljenje o meni imaš ?

Zato jer ne shvaćaš potencijal ove firme. Vjerojatno ćeš shvatiti kad cijena bude na 800. Dobro, možda ga ni tada nećeš kupiti, nego još malo pričekati da cijena ode više [smiley2]

Pozdrav !

Cijena Končara :

1. cc. 07/2004.god. 85 kn
2. cc. 07/2005.god. 210 kn
3. cc. 08/2006.god. 500 kn
4. cc. 08/2007.god. 1. . . kn

Malo razmisli……


flyer: ” .. i još da nadodam 70 novih tramvaja za ZG. Gradnja hidroelektrane u Lešću…. ” Za hidroelektranu ne znam , ali za tramvaje znam da tu nema zarade za Končar .

Uz najbolje namjere, ne bi želio da sad ovo postane tema KOEI. Činjenica je da firma grca od posla, što se vidi po velikom rastu prihoda. Uz još dodatnih stavki, koje možeš pročitati na temi KOEI, uistinu mislim da je prilika. Sad dal sam ja ili pravu ili ne vrijeme će pokazati..

Pozdrav još jednom !

darko09:

A zašto bi meni prodavao po 800. Zar tako loše mišljenje o meni imaš ?

Zato jer ne shvaćaš potencijal ove firme. Vjerojatno ćeš shvatiti kad cijena bude na 800. Dobro, možda ga ni tada nećeš kupiti, nego još malo pričekati da cijena ode više [smiley2]

Pozdrav !

Svjestan sam ja potencijala ove firme i vrijednosti nekretnina. Kupovao sam ga i prodavao od 200 kn i više, ali mislim da nije još njegovo vrijeme. I sada imam nešto dionica i veseli me rast , ali nije mi jasno što se to dogodilo , pa ga sada plaćaju toliko. Pozdrav !

Zbog vijesti da će uskoro mirovinski fondovi moći kupovati dionice iz JDD kotacije, a prvo što će kupovati su veliki sistemi kao Končar, Dalekovod itd. da sada ne nabrajam sve.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

OVo je istina kolega mreich.
Ono sto sad radim, radim popis firmi u koje ce vrlo vjerojatno fondovi ulaziti…kod ulaza ce biti rast cijene, a onda vjerojatno stagnacija, dakle, treba uci i izaci…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Uvijek treba izaći na vrijeme, samo je pitanje kada ući.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close