BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZDNK (Zdenka d.d.)[/color]

Uvaženi kolega beholder,

nažalost krivo ste shvatili bit mog posta. Naime cilj mi je bio pokazati da na burzi vladaju dvije vrste emocija i to: strah i pohlepa. Ulagači koji podlegnu tim emocijama u pravilu uvijek gube. Možda dobiju nekoliko puta ali s vremenom su u gubitku. Koliko god mi pričali o tome uvijek će biti ulagača koji će htjeti zaraditi 10-20% u jednom danu bez provjernih informacija, bez analize povođeni isključivo strahom i pohlepom.

Oprostite ako sam povrijedio Vaš ponos.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Ako je to istina sto vi kolega navodite ( a nema razloga da vam ne vjerujem ) onda Slavonac ocajnicki zeli izici iz price zvane DDJH. Zar ne?

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Ne baš. Slavonac je izlazio iz Končar do 400,00 kuna, iz Djakovstine itd. Kupnja i prodaja dionica vam je kao ulazak i izlazak putnika iz autobusa. Kada bi samo jedni izlazili, burza bi se zatvorila, a autobusi ne bi više vozili. Smiješno je koliko namjerno i sa tolikom velikom željom zla koju posjedujete samo da biste svoje cljeve ispunili. Jadno, eto toliko.
Kad se samo sjetim što je sve pljuvano na forumima i kad su cijene bile bagatele. Neću o primjerima jer bi morao nabrojati većinu dionica, samo dvije Belje i Petrokemija.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Sjecam se i price kod iskrcavanja na KOEI, tako nedavno…a danas…[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]


Ne baš. Slavonac je izlazio iz Končar do 400,00 kuna, iz Djakovstine itd. Kupnja i prodaja dionica vam je kao ulazak i izlazak putnika iz autobusa. Kada bi samo jedni izlazili, burza bi se zatvorila, a autobusi ne bi više vozili. Smiješno je koliko namjerno i sa tolikom velikom željom zla koju posjedujete samo da biste svoje cljeve ispunili. Jadno, eto toliko.
Kad se samo sjetim što je sve pljuvano na forumima i kad su cijene bile bagatele. Neću o primjerima jer bi morao nabrojati većinu dionica, samo dvije Belje i Petrokemija.

Kolega ja ni po cemu ne pljujem. A to sto ja mislim da je u odnosu na rezultate poslovanja DDJH precijenjen na ovoj razini, na to imam pravo.
Od vase tvrdnje da se namjerno pise i sa velikom zeljom zla ( da bih ispunio svoje toboznje ciljeve )- od toga se ostro ogradjujem. Molim vas se se ubuduce suzdrzite od pokusaja pogadjanja mojih misli. Radije govorite ono sto vi mislite, ja postujem svacije misljenje ( i kad se s njime ne slazem ).

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Ma ko ovdje ne prepoznaje prilike, sam si je kriv.Biće to lijepa božičnica.[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Timica, sve ok. Poštujem vaše promjene pa makar one bile i slikovite. Đuro Đaković nije Zdenka, velika je razlika, a da izlazi veliki izlazi to je očito, inače bi cijena cila visoko, visoko, iznad tebe i mene – Bare.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Gledam malo ovu raspravu pa ovo je pokolj kao na Krbavskom polju ( ili kosovu polju ) ovisno cijim ocima gledas? Jos samo fali Kraljevic Marko i Musa Kesedzija pa smo kompletni.
Cini mi se previse adrenalina kod pojedinih korisnika ( pred rasplet situacije na burzi ).
Pozdrav svima ( naravno i manjincima ) a narocito kolegi Fotiju, ma gdje bio.

Pustam vam svima pjesmu za laku noc: ……..pomorac sam majko na bijelome brodu, pomorac sam majko u modrome grobu………

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ajde evo vam jos jedne:
“zbog tebe sam navlacio odijela,
jer samo si me takvog htjela
i zbog jedne smijesne kravate
uspjeli su da te odvrate

dusa mi ulicom luta bez kaputa, bez kaputa
srce mi kuca jace spale su mu hlace
dusa mi ulicom luta bez kaputa, bez kaputa
a glava ne da mira bez sesira, bez sesira”
Atomsko skloniste

[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

sutra je novi dan. a cini mi se da ce ko i danasnji proteci u znaku DDJHa

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

MOzda dodje do zatisja, da se malo strasti na forumima smire ili da se ne vidi sve ovaj tjedan…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

pa ovaj tjedan se ni nece vidjeti sve. vidjeti ce se u biti vrlo malo u petak. slijedeci petak cemo vidjeti ko nam je jucer prodao 30 iljada [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close